Jak připravit 6 týdnů starého na spaní v koši

V tomto blogu se naučíte připravit 6 týdnů staré na spaní v kočárku. Na tomto blogu se také dozvíte o bassinetech další věci.

Většinou to může být fyzicky i psychicky vyčerpávající, když vaše dítě nespí v kočárku. Je běžné, že děti upřednostňují spánek na matce nebo pevné zavinutí, ale zpočátku se tyto zvyky mohly zdát rozkošné – dokud vás každou noc nedrží v zajetí.

Kočárek je jedním z nejlepších míst pro spaní čerstvých rodičů, ale může se také zdát jako nemožný úkol, když vaše dítě nezůstane ve svém vlastním spánkovém prostředí.

Kroky, jak dostat své dítě do hlubokého spánku v jeho basetech

Krok 1: Umístěte je na zem a ujistěte se, že jsou čisté, bez přikrývek nebo hraček, které by mohly používat kojenci, když spí

Krok 2: Buďte důslední ohledně doby před spaním. Spánek novorozence se velmi liší od spánku dospělého. Většina dětí musí být zpět ve 45–90 minutovém okně až do věku 2 měsíců, ale může trvat až 1 a půl hodiny po 3 měsících věku. To znamená, že pokud tuto dobu překročíte (kromě doby před spaním během čarodějnické hodiny), bude pro vaše dítě těžší unavit se a usnout.

Krok 3: Nenechte lidi přijít do postýlky nebo kočárku během spánku, protože to může rušit jak dítě, tak dítě.

Krok 4: Položte dítě pod každou paži něčím měkkým jako polštáře, aby se dítě dostalo k rodičům, aby se cítilo milováno

Co je to čarodějnická hodina?

Od narození vašeho dítěte spalo téměř neustále. Jen o několik týdnů později je můžete najít křičet celé hodiny během „čarodějnické hodiny“, která může trvat až 3 celé hodiny. Pláč je u dětí normální a přirozené chování; znamená to jen, že něco od nich vyvolalo emocionální reakci (hodně podobné tomu, jak dospělí pláčou).

Jaký typ baterií používá uklidňující pohyb Fisher-Price Bassinet?

Zklidňující pohybový kočárek Fisher-Price vyžaduje 3 C baterie pro zařízení i dudlík.

Jak používat uklidňující pohybový koš Fisher-Price

Když dáte dítě na pohodlnou podložku na spaní. Uklidňující zvuky a světla uklidní vaše dítě spát pomocí jejich oblíbené hudby. Pomocí ovládacího panelu můžete přehrávat uklidňující zvuky nebo promítat světelné show na strop; K dispozici je také možnost nočního osvětlení, aby rodiče při přihlášení nemuseli během pozdních nočních hodin zapínat světla v ložnici a starat se o svého drobečka.

Kočárek Fisher-Price Soothing Motions byl navržen tak, aby uklidnil vaše dítě ve spánku. Přichází také s uklidňujícími vibracemi, které můžete podle potřeby zapnout nebo vypnout pro ještě pohodlnější zážitek.

Jak dlouho může dítě spát v Halo BassiNest?

Otočný spánek BassiNest je dobrým kočárkem pro vaše dítě, protože vám umožňuje bezpečně umístit jeho postel do jakéhokoli rohu místnosti. Lze jej používat od narození až do pěti měsíců (5 měsíců) nebo 20 liber (9 kg). Jakmile se začnou moci bez pomoci vytáhnout, přetočit se bez pomoci na vlastní nohy a vzdalovat se od zděné oblasti, pak by toto příslušenství již nemělo poskytovat dostatečné zabezpečení, takže okamžitě přestaňte používat.

Můžete Halo BassiNest umýt?

Otočný spací koš má odolnou, 100% polyesterovou tkaninu, kterou lze snadno čistit a snadno se otírá pouhou vodou. Odpovídající přizpůsobenou plachtu lze v případě potřeby sejmout pro praní nebo vyměnit – nemusíte se obávat, že by se vám na matraci vytvořily skvrny.

Jaký je rozdíl mezi Halo Luxe a Luxe Plus?

Série Luxe a Luxe Plus Bassinest Swivel Sleeper může poskytnout vašemu dítěti uklidňující zážitek ze spánku. Tyto kolébky ve stylu kočárku jsou dodávány s luxusními funkcemi, jako je uklidňující centrum nebo úložný prostor pro úschovu oblečení, když se nepoužívá; zatímco modely Luxe Plus obsahují matracové podložky, které ještě více usnadňují usínání.

Jak si můžete balíček Pack n ’Play zpříjemnit?

Pořiďte si ztmavující stan, aby byla oblast tmavší. Musíte se ujistit, že je v pohybu vzduch a teplota je adekvátní. To pomůže zachovat pohodlí a lepší spánek

Získejte pohodlnou matraci pro svůj balíček n play, abyste se ujistili, že dítě zůstane šťastné a v bezpečí. Abyste zajistili, že spánek vašeho dítěte bude nepřerušovaný, vyjměte z balíčku n play veškeré příslušenství, než je odložíte.

Jak dlouho může dítě spát v balíčku n hrát?

Doporučuje se, aby děti přestaly spát ve svém balení n hrát, jakmile dosáhnou přibližně 30 liber nebo 3 let, ale není neobvyklé, že je děti pod touto hmotností nadále používají jako postele.

Potřebujete matraci pro Pack N Play?

Ne, není dodáván s matrací. Podložka pro váš kočárek však stačí k tomu, aby poskytla pohodlí a podporu při spánku v jednom z těchto sladkých zdřímnutí.