Jak se matrace Awara porovnává s nadýchanou matrací

Pokud chcete vědět, jak je na tom matrace Awara ve srovnání s nafukovací matrací, musíte si ověřit klady a zápory každé značky. Projdeme si modely, zásady a vlajkové matrace každé značky. Dozvíte se také, zda tyto postele stojí za peníze, které vám pomohou rozhodnout se, jakou značku si pořídit.

Máte také zájem o matrace Puffy a další? Vyzkoušejte naše další srovnávací recenze, například Puffy vs Tuft and Needle nebo Puffy vs Layla.

Recenze srovnání matrace Awara vs. nafouklá matrace

Matrace Awara

Dostupné modely matrací

Awara nabízí pouze ekologickou luxusní hybridní matraci. Dalšími produkty, které nabízejí, jsou lůžkoviny, podložky a doplňky. Když má značka výprodeje, můžete také získat takzvaný spánkový balíček, který zahrnuje bezplatnou sadu bavlněných prostěradel, latexové polštáře, chránič matrace a deset stromů pro farmáře v nouzi.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Na organické luxusní hybridní matraci Awara je fantastické, že společnost zahrnuje zkušební verzi na 365 nocí. To je výrazně delší než u většiny značek, které na zkušební dobu nabízejí pouze tři měsíce. A pokud jde o záruku Awara, ta je ve srovnání s jinými značkami dlouhá jen na několik let.

Matrace vlajkové lodi

Vlajkovou matrací a jedinou matrací, která je k dispozici od Awary, je jejich organická luxusní hybridní postel. Začíná na 1798 USD za dvojitou velikost, která může být drahá, ale díky její celkové konstrukci si uvědomíte, že je rozumná. Matrace Awara se skládá z vrchu Euro vyrobeného z novozélandské vlny, přírodního latexu Dunlop certifikovaného Rainforest Alliance, jednotlivě zabalených cívek a základny pokryté bavlněnou směsí s držadly.

Nafukovací matrace

Dostupné modely matrací

Puffy nabízí tři modely matrací ve srovnání s Awara, která má pouze jeden. Jsou to matrace Puffy z paměťové pěny, hybrid Puffy Lux a hybrid Puffy Royal. Nejdražší ze všech tří je Puffy Royal, který začíná na 1 649 USD.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Awara nabízí rozšířenější zkušební dobu než Puffy, protože ta poskytuje pouze 101denní zkušební dobu spánku než Awara na 365 nocí. Na matrace Puffy se však také vztahuje doživotní záruka jako na Awara. Pokud vás zajímá, co dělat po porodu, můžete si přečíst tuto příručku, jak nastavit nafukovací matraci.

Matrace vlajkové lodi

Matrace Puffy je vlajkovou lodí značky a ve srovnání s hybridem Awara je to 100% pěnová matrace. Ve srovnání s Awara, která používá latex, také používá paměťovou pěnu. A pokud porovnáte pocit obou postelí, Puffy má hodnocení 6 až 8, zatímco Awara je 6,5, což znamená, že obě jsou střední a kompatibilní se všemi polohami spánku.

Stojí Puffy Matrace za peníze?

Matrace Puffy stojí za peníze, protože ji můžete používat bez ohledu na základnu a je dokonce kompatibilní se všemi polohami spánku. Navíc s ním získáte doživotní záruku, což vám usnadní jeho dlouhou životnost. Mezi další funkce, které stojí za zmínku s touto hodnotou za peníze, patří vynikající regulace teploty, tvarování a odlehčení tlaku a certifikace CertiPUR-US a Oeko-Tex Standard 100 pro bezpečnost a kvalitu.

Jak dlouho vydrží nadýchaná matrace?

Puffy matrace vydrží přibližně deset let, což dokazuje její doživotní záruka. Značka důvěřuje svým materiálům a řemeslnému zpracování, které odolá opotřebení. Puffy matrace navíc nevyžaduje překlápění ani otáčení, takže víte, že je odolná a nenáročná na údržbu.

Pokud vás zajímá její odolnost a celkový pocit, odpověděli jsme, jak pevná je matrace Puffy, v samostatném článku.

Stojí matrace Awara za peníze?

Matrace Awara stojí za peníze, zvláště pokud chcete investovat do vysoce kvalitní a udržitelné postele. Pro pohodlí využívá plyšovou organickou vrchní část z novozélandské vlny, přírodní latex uvolňující tlak, jádro cívky, které poskytuje prodyšnou podporu s minimálním přenosem pohybu, a pohodlnou základnu s držadly pro snadnou manipulaci. A pokud potřebujete více důvodů, proč si tuto společnost oblíbit, každý jejich nákup vysadí deset stromů v Keni, Senegalu, Ugandě nebo Tanzanii.

Jak dlouho vydrží matrace Awara?

Latexové matrace patří mezi trvanlivé materiály pro postel. A pokud chcete zůstat pohodlní a podporovaní po dobu osmi let nebo déle, zvažte pořízení matrace Awara. Ujistěte se, že používáte základnu nebo základnu vhodné velikosti bez jakéhokoli poškození, které vám pomůže prodloužit její životnost.

Kdo vyrábí matraci Awara?

Resident Home stojí za Awarou a je také společností odpovědnou za další populární značky matrací, jako jsou DreamCloud a Nectar. Podle Awary získávají své materiály po celém světě, od přírodního latexu Dunlop po vinuté pružiny v hybridním loži. Kromě toho se chlubí, že jejich továrny dodržují protokoly kvality a výroby podle mezinárodních předpisů.

Jsou matrace Awara prodávány v obchodech?

Podobně jako Puffy nenajdete matraci Awara v obchodech. Místo toho budete objednávat přímo z webových stránek značky, a proto je oceňována jejich 365denní zkušební verze. V případě dalších dotazů kontaktujte tým podpory Awara na čísle 1 (855) 580-1382 nebo [email protected].

Závěr

A to je vše! Abychom shrnuli, jak je matrace Awara ve srovnání s matrací Puffy, Awara nabízí pouze jednu hybridní postel, zatímco Puffy má možnosti pěny a dvě hybridní varianty. Oba také poskytují doživotní záruku, ale Awara má prodlouženou 365 zkušební dobu než Puffyho 101-noční zkušební verze.

Výběr mezi těmito dvěma bude záviset na vašich prioritních funkcích a preferencích. Oba jsou nicméně kompatibilní s většinou pražců a základen, takže si můžete s jistotou koupit jakýkoli z nich.