Jak přimět batole, aby se nezbláznilo v ohrádce

V tomto příspěvku na blogu vás naučíme, jak přimět batole, aby nevyšilovalo v ohrádce.

Pokud je vaše batole něco jako moje, nesnáší být zavřené v ohrádce. Pokaždé, když jsem syna dala do ohrádky, začal plakat a snažil se vylézt ven.

Bylo to přinejmenším frustrující. Ale našel jsem pár triků, které mu pomohly uklidnit se a užít si pobyt ve své ohrádce.

Zde je několik tipů, jak přimět vaše batole, aby v ohrádce nešílelo:

-Vytvořte bezpečné a pohodlné prostředí: Ujistěte se, že je ohrádka umístěna na bezpečném místě mimo jakákoli potenciální nebezpečí. Zahrňte také některé oblíbené hračky nebo přikrývky vašeho batolete, aby se cítilo jako doma.

-Začněte pomalu: Nepokoušejte se dát své batole celé hodiny do ohrádky. Začněte jen s několika minutami a postupně zvyšujte množství času, jak si na to zvyknou.

-Udělejte z toho zábavný zážitek: Snažte se, aby se pobyt v ohrádce stal pro vaše batole příjemným zážitkem. Hrajte s nimi hry nebo jim čtěte příběh, když tam jsou.

Doufejme, že vám tyto tipy pomohou přimět vaše batole, aby se v ohrádce nezbláznilo! Jaké další tipy máte? Podělte se o ně v komentářích níže!

Jak udržet batole ve smečce a hrát si?

Pokud jste jako já, máte batole, které miluje objevování. A pokud jste také jako já, ne vždy se vám chce tahat obrovská cestovní postýlka. Zde se hodí pack-n-play. Ale jak udržet své malé dítě v bezpečí?

Zde je několik tipů:

– Používejte hračky, které si nemohou strčit do úst. Myslete na tvrdý plast nebo vycpaná zvířata.

– Vezměte si s sebou oblíbenou deku nebo milenku.

– Po obvodu hřiště postavte zábranu. Použijeme bazénové nudle podélně rozpůlené. Můžete také použít ručníky nebo prostěradla přehozené přes židle.

Díky těmto jednoduchým tipům si můžete být jisti, že vaše batole zůstane v bezpečí a zdravé ve svém balení n play.

Může dítě spát v balení a hrát si bez matrace?

Nedoporučuje se nechávat dítě spát ve spacáku bez matrace. Matrace poskytuje miminku oporu a pohodlí a bez ní může být miminko nepohodlné nebo neklidné.

Matrace navíc pomáhá udržet dítě v bezpečí před ostrými hranami nebo rohy batohu. Pokud používáte pack n play jako postýlku pro své dítě, ujistěte se, že používáte vhodnou matraci.

Jak přiměju své batole, aby spalo v batohu a hrálo si?

Zde je několik tipů:

– Vytvořte si pravidelný režim před spaním včetně koupele, vyprávění a mazlení.

– Ujistěte se, že balení a hraní jsou pohodlné s měkkými prostěradly a přikrývkami.

– Dejte balíček a hrajte v tiché, temné komoře.

– Pokud se vaše batole v noci probudí, nabídněte mu ujištění, ale nevybírejte je z batohu a nehrajte si.

Dodržování těchto tipů by mělo pomoci vašemu batoleti zdravě spát v batohu a hrát si. Přečtěte si související články jako Jak vyčistit podložku do ohrádky a Jak vyrobit ohrádku pro vaše dítě.

Jakou postel by mělo mít dvouleté dítě?

Při výběru postýlky pro batole je třeba zvážit několik věcí. První je bezpečnost. Ujistěte se, že postel, kterou si vyberete, má vysoké bočnice, aby vaše dítě nemohlo vypadnout. Dobrou variantou je také postel s příčkou.

Druhá věc, kterou je třeba zvážit, je pohodlí. Vaše batole bude pravděpodobně trávit hodně času ve své posteli, takže se ujistěte, že je to pohodlné! Příliš měkká nebo příliš tvrdá matrace může způsobit nepříjemný noční spánek.

Třetí věcí, kterou je třeba zvážit, je trvanlivost. Batolata jsou notoricky náročná na nábytek, takže si budete chtít vybrat postel, která odolá nějakému opotřebení. Podívejte se na postele vyrobené z pevných materiálů, jako je dřevo nebo kov.

Je v pořádku, aby dítě spalo v noci v ohrádce?

Krátká odpověď zní ano, je naprosto v pořádku, když vaše dítě spí v noci v ohrádce. Ohrádky jsou určeny pro spaní miminek a batolat, takže si můžete být jisti, že vaše ratolest bude v bezpečí a pohodlí v jednom.

Při používání ohrádky na noční spaní je však třeba mít na paměti několik věcí. Nejprve se ujistěte, že je ohrádka pevně usazena a že v ní nejsou žádné volné kusy nebo části, které by mohly představovat bezpečnostní riziko.

Za druhé, zvažte přidání měkkého ložního prádla nebo přikrývky do ohrádky, aby byla pro vaše dítě extra útulná. A nakonec, pokud je vaše miminko ještě dost malé na to, aby potřebovalo dudlík nebo plyšáka, dejte tyto předměty do ohrádky na dosah, aby se během noci neztratily.

Jak dlouho může batole spát v ohrádce?

To je otázka, kterou si klade mnoho rodičů. Odpověď závisí na věku a vývoji vašeho dítěte.

Mladší batolata ve věku kolem 18 měsíců mohou obvykle krátkodobě spát v ohrádce. Může to být pro zdřímnutí nebo přespání. Jak budou starší a mobilnější, budou se muset moci volněji pohybovat.

Pokud máte starší batole, které stále používá ohrádku, je důležité zajistit, aby tam bylo dostatek prostoru pro pohyb. Měli by mít také přístup k hračkám a dalším předmětům, které je zabaví. Jinak se mohou nudit a být neklidní.

Nakonec je na rodičích, aby rozhodli, jak dlouho může jejich batole spát v ohrádce. Při tomto rozhodování je důležité vzít v úvahu věk a vývoj vašeho dítěte.

Pokud máte nějaké obavy, vždy je nejlepší poradit se s pediatrem. Mohou se vám také líbit související příspěvky na blogu, jako je Jak vyzdobit ohrádku pro novorozence a Jak složit ohrádku na hraní pro miminko