Jak přimět 16měsíční, aby se zastavila v její ohrádce? Nápady

Jak přimět 16měsíční dítě, aby se zastavilo v její ohrádce? Pokud vaše 16měsíční dítě odmítá vylézt z ohrádky, když zavoláte, zkuste v blízkosti ohrádky pustit nějakou hudbu, kterou miluje.

Když uslyší spuštění své oblíbené písně, budou nadšení a připraveni se zapojit do zábavy!

Předejdete tak záchvatům vzteku, protože není čas na to, aby byly děti zadržovány. Potřebují hodně pohybu a sociální interakce s dospělými nebo jinými malými dětmi.

Nenechte se frustrovat; místo toho se zaměřte na společnou zábavu při zpívání písniček nebo hraní hudebních her jako „tohle malé prasátko“. Jakmile si vaše dítě uvědomí, o kolik příjemnější hra může být venku v kotci ve srovnání s uvnitř, kde je obvykle docela nuda, nebude tam chtít zůstat dlouho!

Zahrňte několik zábavných rozptýlení, které vaše 16měsíční dítě zabaví, zatímco budete dokončovat domácí úkoly. Nechte ji, aby vám pomohla odložit nádobí nebo zamést podlahu a bude mít pocit, že je velkým pomocníkem!

Pokud vše ostatní selže, zkuste úplatek. Nabídněte jí lahodnou svačinu nebo sladkou pochoutku, jakmile vyjde z kotce, aby věděla, že dobré věci se dějí, když poslouchá mámu a tátu. Všichni víme, že děti milují pamlsky, takže je to obvykle docela efektivní! 😉 Vyzkoušejte tyto tipy a vaše 16měsíční dítě už neodolá, aby si s vámi hrálo!

Může 10měsíční dítě spát ve smečce a hrát si?

Dítě může spát ve smečce a hrát si. Při používání tohoto typu dětského zboží je třeba učinit určitá opatření: nedoporučuje se pro kojence, kteří nemohou zvednout hlavu, nebo pro děti mladší šesti měsíců; neměly by tam být žádné polštáře nebo volné povlečení; podložka musí pevně zapadnout na místo a vy musíte své dítě neustále sledovat (z bezpečnostních důvodů).

Je také důležité, abyste místo plastových stran používali síťované, protože jsou bezpečnější. Když dítě přeroste ze smečky a hraje si, přesuňte ho do další postýlky podobné posteli s nárazníky umístěnými kolem nich, dokud se nenaučí, jak se vytahovat (asi měsíců). Tímto způsobem, pokud vypadnou ze smečky a při hře, nebudou zraněni.

Jak nastavit bezpečnostní ohrádku

Je důležité vytvořit bezpečnostní ohrádku, zvláště pokud jsou vaše děti mladší nebo je chcete mít při určitých činnostech v bezpečí.

Existuje mnoho různých typů a stylů ohrádek, ze kterých si můžete vybrat; zde uvedeme některé možnosti a také to, jak zajistit, aby pero splňovalo všechny bezpečnostní normy pro jakoukoli věkovou skupinu, pro kterou je určeno.

Za prvé, nic takového jako ideální ohrádka neexistuje. Každé miminko má své vlastní potřeby a preference, takže když na to budete pamatovat při nakupování, bude celý proces celkově jednodušší!

Nejlepším způsobem, jak zjistit, jaký druh centra dětských aktivit funguje nejlépe, by bylo navštívit místní obchody a zeptat se prodejců na tyto produkty, než si je koupíte online, aniž byste je nejprve osobně viděli. Při výběru ohrádky byste se měli ujistit, že splňuje následující kritéria:

-Je stabilní a snadno se nepřevrhne

-Boční strany jsou pevné a nemají žádné velké prostory, ze kterých by dítě mohlo vypadnout nebo si tam strčit hlavu

-Má uzamykací mechanismus, takže ho zvědavá batolata nemohou sama otevřít

-Lze rychle sestavit a rozložit pro snadnou přepravu a skladování.

Jak čistíte přenosné hřiště?

Jedním ze způsobů čištění přenosného hřiště je použití vlhkého hadříku a mýdla. Nejprve navlhčete hadřík teplou vodou a přidejte trochu mýdla. Poté otřete všechny povrchy hřiště. Ujistěte se, že věnujete zvláštní pozornost všem oblastem, které mohou být špinavé nebo potřísněné. Nakonec hadřík před odložením opláchněte teplou vodou a osušte.

Dalším způsobem čištění přenosného hřiště je použití vysavače. Nejprve odstraňte všechny hračky a doplňky z vnitřku hřiště. Dále vysajte veškeré nečistoty nebo nečistoty, které mohou být na povrchu hřiště. Ujistěte se, že se dostanete do všech rohů a štěrbin. Nakonec dejte vše zpět na hřiště a užívejte si!

Dalším způsobem čištění přenosného hřiště je použití parního čističe. Nejprve odstraňte všechny hračky a doplňky z vnitřku hřiště. Poté použijte parní čistič k vyčištění všech povrchů hřiště. Ujistěte se, že se dostanete do všech rohů a štěrbin. Nakonec dejte vše zpět na hřiště a užívejte si!

Bez ohledu na to, jakou metodu zvolíte, nezapomeňte své přenosné hřiště pravidelně čistit, aby vypadalo a fungovalo co nejlépe!

Jak sestavit ohrádku Tiny love

Ohrádka Tiny love je skvělý způsob, jak udržet vaše dítě v bezpečí a zároveň mu umožnit objevování.

Ohrádku lze sestavit během několika minut a lze ji snadno vzít s sebou, když jste na cestách.

Zde jsou kroky k sestavení ohrádky:

-Nejprve otevřete balíček a odstraňte všechny kusy.

– Dále rozložte čtyři boční panely a připojte je pomocí dodaných šroubů. Ujistěte se, že jsou šrouby utaženy, aby se panely později nerozpadly.

-Nyní připevněte spodní panel tak, že jej zarovnáte se čtyřmi rohovými sloupky a přišroubujete na místo. Opět se ujistěte, že je vše pevně utaženo, aby byla ohrádka pevná.

-Nakonec vložte horní panel na místo a přišroubujte jej na místo. Nyní jste připraveni používat ohrádku!

Jak umýt letní dětský koutek

Chcete-li svou hrací plochu vyčistit, začněte rozepnutím krytu a sejmutím kočárku. Pokud je na látce hodně písku nebo nečistot, můžete je vykartáčovat kartáčem s měkkými štětinami. Hřiště můžete také opláchnout vodou, abyste se zbavili případných větších úlomků.

Poté použijte jemný mýdlový roztok k vyčištění všech povrchů hřiště. Zvláštní pozornost věnujte štěrbinám a švům, kde se mohou hromadit nečistoty a prach. Opláchněte mýdlový roztok vodou a před opětovným složením nechte playard úplně vyschnout na vzduchu.

Pokud na látce zaznamenáte nějaké skvrny, můžete je před praním ošetřit odstraňovačem skvrn. Pozorně si přečtěte pokyny výrobce, protože některé odstraňovače skvrn mohou látku poškodit.