Jak převést autosedačku Alpha Omega Elite na posilovač

Pokud hledáte, jak převést autosedačku Alpha Omega Elite na posilovač, pak je tento blogový příspěvek pro vás. Probereme, jak vyměnit dětskou autosedačku vašeho dítěte za novou kabriolet nebo posilovačku.

Přeměna autosedačky Alpha Omega Elite na posilovač

Při přeměně autosedačky Alpha Omega Elite na podsedák postupujte podle následujících kroků.

Krok 1. Odepněte popruhy sedadla, které vedou přes ramena (ramenní postroje).

Krok 2. Poté odepněte břišní pásy ve spodní části tak, aby byly zcela odpojeny od sedadla.

Krok 3. Sundejte potah sedačky a vyjměte dítě ze sedačky.

Krok 4. Sejměte postroje ze zad, pokud jsou nějakým způsobem spojeny se sedadlem.

Krok 5. Odstraňte kovovou část postrojů. Obvykle se drží dvěma sponami, jednou na každé straně. Odstraňte plastovou část postrojů. Obvykle se pouze zacvakne do kovové části a vysune se, když se kovová část vyjme.

Krok 6. Nyní máte normální sedadlo. Mělo by to být jen normální sedadlo s možností zapínání ve spodní části. Chcete-li jej použít jako podložku, vložte do sedadla chránič sedadla nebo podkládací sedák vašeho dítěte. Připoutejte své dítě sponou ve spodní části.

Změní se konvertibilní autosedačky v posilovače?

Odpověď na tuto otázku je ano, konvertibilní autosedačky se promění v posilovače. Průměrná životnost konvertibilní autosedačky je 5 let. Jsou však vyrobeny tak, aby se vešly dětem do 65 liber.

Takže i když vaše dítě přerostlo ze své autosedačky, je pravděpodobné, že se ještě několik let vejde do podsedáku. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je promluvit si s dětským lékařem vašeho dítěte o nejlepším způsobu, jak přemístit vaše dítě z autosedačky.

Jak dlouho jsou autosedačky Alpha Omega Elite vhodné?

Autosedačky Alpha Omega Elite mají životnost šest let od data výroby. Ve stejnou dobu vyprší záruka výrobce, proto je nejlepší hledat jakékoli známky toho, že vaše dítě během této doby přerostlo ze své sedačky.

Dobrým způsobem, jak zjistit, zda vaše dítě přerostlo ze své autosedačky Alpha Omega Elite, je, když je hlava dítěte více než jeden palec od horní části sedadla.

Jak sestavujete autosedačku Alpha Omega?

Jednu z těchto autosedaček snadno sestavíte v několika jednoduchých krocích. Nejprve vytáhněte sedadlo z krabice. Sedák by měl být rovný s opěradlem směrem k vám. Po stranách sedadla budou vycházet popruhy. Nastavte přední popruhy tak, aby byly stejné jako zadní popruhy.

Poté zvedněte sedadlo do polohy, ve které by bylo, kdybyste na něm seděli, a poté protáhněte bezpečnostní pás vodítky bezpečnostního pásu. Nyní přesuňte sedadlo do auta a zajistěte bezpečnostní pás.

Jak odstraníte základ v Alpha Omega Elite?

Zatlačte rukojeť dolů na základně autosedačky, čímž se autosedačka dostane do sklopené polohy. Poté byste měli zatlačit obě strany současně dolů a zároveň táhnout směrem dolů, abyste vyjmuli sestavu tyče nahoru. Vyjměte postroj tak, že jej zvednete ze slotu nahoru přes výstupní otvor na levé straně.

Jak sundáte autosedačku Eddie Bauer ze základny?

Chcete-li autosedačku Eddie Bauer sejmout ze základny, vyhledejte střední uvolňovací rukojeť na zadní straně dětské autosedačky. Uvolňovací rukojeť budete moci identifikovat jako dlouhou červenou rukojeť označenou jako „uvolnění“. Oběma rukama zatáhněte za prostřední část a zároveň vytáhněte zvedák pro kojence a nahoru.

Ujistěte se, že se při uvolňování držíte za jakékoli další části autosedačky, jako jsou popruhy nebo kolečka, abyste předešli zranění a/nebo nesprávnému umístění těchto částí.

Jak vyjmete autosedačku Click Connect ze základny?

Zatlačte přední část autosedačky dolů. Po zatlačení uslyšíte „cvaknutí“, když je zajištěno. Chcete-li to zajistit, zatáhněte za dva přední rohy autosedačky a zatlačením a vytažením zkontrolujte, zda jsou správně zajištěny.

Nyní se otočte a uvolněte autosedačku z její základny tak, že ji zmáčknete a zatlačíte dopředu na západku pro uvolnění základny a poté ji zvednete.

Můžete si koupit Chicco Keyfit 30 bez základny?

Ano, dětskou autosedačku Chicco KeyFit 30 můžete zakoupit bez základny. Cena této konvertibilní autosedačky se pohybuje kolem 300 $ jen za nosnou část.

Jak odstraníte kojeneckou vložku z Chicco Keyfit 30?

Vložku pro kojence lze z Chicco KeyFit 30 vyjmout zvednutím západky a odstraněním spodní části. Na obou stranách najdete malý jazýček, za který jej můžete vyjmout. Horní část je také připevněna dvěma patentkami, takže se ujistěte, že se také sundají, než se pokusíte vyjmout nebo vyměnit jakoukoli část této autosedačky.

Jak odstraníte západku základny na autosedačce Graco?

Západka základny u autosedačky Graco se nachází ve spodní části základny. Přezka bude ve vzpřímené poloze, což můžete vidět při pohledu do slotu, kde se zapíná.

Musíte pevně zatlačit na obě strany, dokud neuslyšíte dvě cvaknutí, a poté jednou rukou mírně nadzvednout a druhou rukou zvedat. Západka se uvolní, když ji budete moci zvednout nad slot základny.