Jak přesný je Book King Baby? Definitivní průvodce

Jak přesný je knižní král baby? Knižní král baby je překvapivě přesný. Čekal jsem, že bude více chyb, ale bylo tam jen pár drobných.

Největší chyba byla v časové ose událostí, ale to je pochopitelné, protože autor psal zpaměti. Celkově bych řekl, že kniha je tak 80% přesná.

To je dobrá zpráva pro nás, které toto období zajímá! Znamená to, že většině toho, co je v knize napsáno, můžeme důvěřovat a používat ji jako spolehlivý zdroj informací.

Samozřejmě vždy berte vše s rezervou a udělejte si průzkum, abyste si věci ověřili! Celkově si ale myslím, že tato kniha je skvělým doplňkem našeho chápání historie.

Co mohu napsat na matčinu kartu?

Je tolik věcí, které můžete své matce říci na kartě, ale může být těžké vědět, kde začít. Pokud se cítíte zaseknutý, zkuste použít některé z těchto tipů:

-Přemýšlejte o tom, co pro vás vaše matka znamená. Jaké věci, které pro vás udělala, změnily váš život?

-Začněte tím, že jí vyjádříte svou vděčnost. dejte jí vědět, jak moc si vážíte všeho, co pro vás dělá.

-Sdílejte vzpomínku nebo dvě, které jsou pro vás zvláštní. Může to být z dětství, nedávného společného výletu nebo čehokoli mezi tím.

-Zakončete upřímnou zprávou, která jí dá vědět, jak moc pro vás znamená. „Miluji tě, mami“ je vždy dobré místo, kde začít.

Co píšete novorozeně?

Co říkáte někomu, kdo se právě stal rodičem? Jak jim poblahopřát k této nové a úžasné kapitole jejich života? Zde je několik nápadů:

„Vítejte na světě! Gratuluji k vašemu novému příchodu.“

„Jak zvláštní to pro vás a vaši rodinu musí být. Užívejte si každou minutu!“

„Nemůžu se dočkat, až se seznámím s tvým malým. Gratuluji!“

„Není nic jako stát se rodičem. Gratulujeme a přejeme všechno nejlepší.“

„Rodičovství je ta nejtěžší práce, která existuje, ale také nejpřínosnější. Přeji ti všechno nejlepší.“

Ať už zvolíte jakákoli slova, vyjádřit své vzrušení, blahopřání a přání všeho dobrého bude pro nové rodiče znamenat hodně. Nebojte se tedy vyjádřit a dejte jim najevo, jak jste za ně rádi.

Máte nějaké další návrhy, co napsat do blahopřání novopečeným rodičům? Podělte se o své nápady v komentářích níže!

Jaké jsou některé citáty o čtení?

„Čtenář prožije tisíc životů, než zemře, řekl Jojen. Muž, který nikdy nečte, žije jen jeden.“ -George R.R. Martin

„V knihách je více pokladů než v celé pirátské kořisti na Ostrově pokladů… a co je nejlepší, můžete si toto bohatství užívat každý den svého života.“

Walt Disney „Knihy jsou nejtiššími a nejstálejšími přáteli; jsou nejdostupnějšími a nejmoudřejšími poradci a nejtrpělivějšími učiteli.“

-Charles W. Eliot „Čtení je pro mysl tím, čím je cvičení pro tělo.“

-Joseph Addison „Jakmile se naučíš číst, budeš navždy svobodný.“

Frederick Douglass „Knihy jsou jedinečně přenosné kouzlo.“

-Stephen King „Ve světě knih jsem sám něco jako pirát. Jsem velmi hrdý na to, že je získávám a vlastním, ale čtu je jen zřídka.“

-H.P. Lovecraft „Není přítel tak loajální jako kniha.“

-Ernest Hemingway „Pokoj bez knih je jako tělo bez duše.“ -Marcus Tullius Cicero „Nemohu žít bez knih.“ -Thomas Jefferson „Jsou horší zločiny než pálení knih. Jedním z nich je nečíst je.“

-Joseph Brodsky „Čtení z nás všech dělá imigranty. Odvádí nás od domova, ale co je důležitější, nachází nám domovy všude.“

-Jean Rhys „Dobrá kniha je vzácnou životní krví mistrovského ducha, nabalzamovaná a uchovaná záměrně k životu mimo život.“

-John Milton „Knihy jsou dědictví, které velký génius zanechává lidstvu a které jsou předávány z generace na generaci jako dárky jejich potomkům.“

-Joseph Addison „Žádný nábytek není tak okouzlující jako knihy.“

-Sydney Smith „V knihách je více pokladů než všechna pirátská kořist na Ostrově pokladů“

Walt Disney „Když prodáte muži knihu, neprodáte mu jen dvanáct uncí papíru, inkoustu a lepidla – prodáte mu úplně nový život.“

-Christopher Morley „Knihy jsou zrcadlem duše.“

-Virginia Woolf „Knihy, které svět nazývá nemorálními, jsou knihy, které světu ukazují jeho hanbu.“

-Oscar Wilde „Pokud byste nebyli zapomenuti, jakmile budete mrtví a prohnilí, buď pište věci, které stojí za přečtení, nebo dělejte věci, které stojí za to napsat.“

-Benjamin Franklin „Neexistuje nic takového jako morální nebo nemorální kniha. Knihy jsou napsané dobře nebo špatně. To je vše.“

-Oscar Wilde „Kdykoli čtete dobrou knihu, někde ve světě se otevřou dveře, aby dovnitř vpustilo více světla.“

Co je to knižní nápis?

Knižní nápis je krátká zpráva napsaná autorem před knihou. Tato zpráva je obvykle adresována osobě, která bude knihu číst.

Nápis může být citát, osobní vzkaz, nebo i jen obyčejný pozdrav. Nápisy jsou pro autory skvělým způsobem, jak se spojit se svými čtenáři na osobní úrovni.

Pokud uvažujete o získání nápisu od autora, měli byste mít na paměti několik věcí.

Nejprve se ujistěte, že autorovi vyhovují nápisy. Někteří autoři je raději nedělají, takže je vždy lepší se nejprve zeptat.

Za druhé, určitě vyberte něco promyšleného a osobního, co bude pro čtenáře něco znamenat. Jednoduché „Veselé čtení!“ je vždy hezké, ale něco konkrétnějšího pro čtenáře bude ještě výjimečnější.

Za třetí, nebojte se požádat o nápis v jiném než anglickém jazyce. Mnoho autorů rádo píše knihy v jiných jazycích a může to být krásný způsob, jak se spojit s někým z jiné kultury.

Nakonec si pamatujte, že nápis je dar, který je třeba si vážit. Pokud si někdy nebudete jisti, co dělat s napsanou knihou, jednoduše ji uložte na polici – vždy tam bude jako připomínka spojení mezi vámi a autorem.

Máte nějaké oblíbené knihy s nápisy? Jak vydat knihu bezpečnou pro děti? Podělte se o ně s námi v komentářích!