Jak přebalit ohrádku pro miminko Disney? Průvodce

Jak přebalit dětskou ohrádku Disney? Pokud byla dětská ohrádka původně zabalena v kartonové krabici, je nejlepší umístit tuto krabici zpět do jiné kartonové krabice pro přepravu.

To pomůže chránit ohrádku během přepravy. Ujistěte se, že používáte dostatek balicí pásky k zajištění krabic dohromady.

Pokud nemáte přístup ke kartonové krabici, můžete místo ní zkusit použít plastovou skladovací nádobu. Jen se ujistěte, že na vnější straně kontejneru nejsou žádné ostré hrany, které by mohly ohrádku během přepravy poškodit. Opět použijte spoustu balicí pásky, abyste vše zajistili.

Nezapomeňte k zásilce přiložit kopii potvrzení objednávky nebo účtenku, abychom mohli vaši objednávku snadno identifikovat a v případě potřeby zpracovat případné vrácení peněz nebo výměnu.

Jak čistíte přebalovací pult pack n play?

Když jsem dostal svůj balíček n play, část přebalovacího pultu měla opravdu nepříjemný zápach. Bylo to jako kombinace kyselého mléka a moči. Existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste se zbavili tohoto zápachu v oblasti přebalování vašeho dítěte. Zde je několik skvělých nápadů:

– Použijte bílý ocet ve vodě po celém povrchu a poté jej otřete papírovými ručníky nebo hadry. Neutralizační vlastnosti pomohou odstranit veškerý zápach, který zůstal po předchozí výměně plenek.

Pokud se na odstranění zápachu podílejí hovínka, použijte poté navrch jedlou sodu, aby se nasákly zbytky vlhkosti, které byly tak dobře setřeny. V opačném případě vynechejte jedlou sodu, pokud se od poslední doby neudělal žádný nepořádek.

-Posypte dětský prášek nebo kukuřičný škrob po celé oblasti přebalování. Pak jej bez problémů vysajte vysavačem! Zápach bude navždy pryč a váš vysavač bude mít stejně svěží vůni jako vy po této malé operaci. Je to tak jednoduché, ale zároveň tak účinné!

Jak rozeberete balíček a hrajete na bassinet?

Kočárky Pack and play jsou skvělou volbou pro novorozence. Snadno se nastavují a sundávají a lze je použít jako postýlku i jako kočárek. Pokud však potřebujete z jakéhokoli důvodu balíček rozebrat a hrát na bassinet, může to být trochu složitější.

Jak na to:

  • Nejprve vyjměte matraci z rámu. To lze obvykle provést rozepnutím potahu a vytažením matrace.
  • Poté odšroubujte čtyři šrouby, které drží rám pohromadě. Na každé straně rámu by měly být dva šrouby.
  • Po odstranění šroubů rozdělte rám na polovinu zatlačením na panty, dokud nezaklapnou.
  • Nakonec odstraňte tkaninu korbičky tak, že ji rozepnete a stáhnete z rámu.

Tady to máš! Váš pack and play bassinet je nyní rozebrán. Všechny kusy uložte na bezpečném místě, dokud je nebudete znovu potřebovat.

Jak otevřete ohrádku Cosco?

Existují tři způsoby, jak otevřít ohrádku Cosco. Prvním způsobem je stisknout tlačítko ve středu pera a zvednout ho.

Druhým způsobem je držet pero za horní rohy a oddělit ho od sebe. Třetím způsobem je zatlačení na každou stranu pera a uvolnění. Ať už zvolíte kterýkoli způsob, ujistěte se, že všechny čtyři strany jsou zajištěny na místě, než necháte své dítě bez dozoru.

Proč se můj balíček a hra nesloží?

Jedním z běžných problémů, se kterými se lidé setkávají při balení a hraní, je, že se neskládají správně. To může být frustrující, zvláště pokud se snažíte odložit balíček a hrát ve spěchu. Naštěstí existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste zajistili, že se váš balíček a hra pokaždé správně složí.

Nejprve se ujistěte, že počkáte až do konce, než složíte balíček a budete hrát. Pokračování v ukládání předmětů do ní při používání může ztížit skládání, protože hmotnost bude nevyvážená.

Zadruhé, zkuste ponechat jednu stranu rámu rozloženou, když skladujete nebo přemisťujete Pack ‚n Play s Reversible Napper & Changer™ LX – Espresso, abyste se měli čeho držet při skládání ostatních částí produktu. Mělo by se stále zavírat rovnoměrně, pokud je během skladování nebo přepravy na jedné straně rozložené, i když to tak nebylo navrženo výrobci.

Za třetí, vyhněte se použití síly při pokusu o složení balíčku a hrajte, pokud to není nutné. V průběhu času může síla způsobit poškození, které může vést k poruchám.

Za čtvrté, před pokusem o složení se ujistěte, že váš balíček a hra jsou zbaveny nečistot nebo úlomků. Několik minut otřete produkt, abyste zajistili, že v pantech není nic, co by mohlo bránit správnému složení.

A konečně, požádejte spolupracovníka z Babies“R“ Us o další pomoc, pokud budete mít i nadále potíže s tím, že se váš balíček Pack ‚n Play nezavírá správně i po dodržení těchto tipů!

Doufáme, že naše návrhy byly užitečné. Pokud váš problém ještě nevyřešili, navštivte nás prosím znovu, jakmile budeme pravidelně doplňovat další informace na toto téma! A nezapomeňte, že jakékoli dotazy k této záležitosti můžete zanechat v sekci komentářů níže.