Jak používat oboustranný napper Graco Playpen

Jak používat oboustranný napper Graco Playpen? Dětská ohrádka Graco má vyjímatelnou plínku a přehazovačku, ale nedodává se s dítětem.

Namísto nákupu dalšího (který může být drahý) si můžete koupit tento oboustranný napper, který budete používat jako obě funkce samostatně!

Potahem je síťovina, která umožňuje prodyšnost a zároveň poskytuje určité soukromí. Tu byste pak připevnili ke každému konci ohrádky jednoduchým přidáním pásků na suchý zip kolem každé strany rámu ohrádky.

Tímto způsobem, když vaše dítě vyroste, bude mít také více prostoru ve svém obývacím pokoji/pokoji, protože většina jeho věcí je umístěna na stejném místě, místo aby se rozkládaly do více místností nebo oblastí jako dříve, pokud používáte samostatné kusy, jako je kočárek. , přebalovací pult atd.

Jaké jsou nejbezpečnější ohrádky?

Ohrádky jsou extrémně bezpečnou variantou pro miminka. Neexistuje žádná šance, že se zraní, protože jsou bezpečně uloženy uvnitř pera. Pokud však nezvolíte ohrádku, která je zcela bezpečná nebo dostatečně vysoká, aby zabránila pádům, mohly by nastat problémy s tím, že by si dítě při každodenním hraní v ní ublížilo.

Ohrádky se dodávají v mnoha různých velikostech a konfiguracích, takže si můžete vybrat jednu podle toho, co bude ve vašem domě nejlépe fungovat! Dalším faktorem, který je třeba vzít v úvahu při výběru ohrádky, je cenové rozpětí.

Liší se poměrně výrazně podle společnosti a velikosti, což činí některé možnosti mnohem levnější než jiné v závislosti na tom, jak velké musí být, ale také to znamená, že někdy ty levné nejsou příliš kvalitní.

Jak zajistím, aby byl dětský koutek bezpečný?

– Dětské hřiště můžete umístit na tvrdou podlahu nebo venku, kde je podlaha rovná. Neměly by zde být žádné ostré rohy a nic, na co by mohly spadnout z vyšších ploch, jako jsou balkony, postele atd.

Je důležité zajistit, aby nevisely žádné provázky, aby se za ně mohly zatáhnout (jako závěsy) a všechny malé předměty, jako jsou tužky a špendlíky, musí pryč na sklad!

Může dítě spát ve smečce a neustále si hrát?

Pokud se ptáte, zda dítě může spát ve smečce a hrát si pořád, na tuto otázku neexistuje správná nebo špatná odpověď.

Než se však ponoříme do některých z těchto detailů, musíme přesně definovat, o jakém typu produktu zde mluvíme především. Pack and plays inklinují konkrétně k přenosným postýlkám a kočárkům na cesty pro miminka.

Tento typ věcí umožňuje rodičům mít své dítě blíž po ruce, takže je nemusí neustále zpovzdálí sledovat, když jsou každý den v určitých hodinách mimo dům, aniž by se museli obávat o bezpečnost! Celkově to výrazně zjednodušují tím, že mají vaše dítě nablízku.

V jakém věku byste měli přestat používat ohrádku?

Pokud z něj vaše dítě dokáže vylézt, je s největší pravděpodobností připraveno jít dál. To znamená, že bude moci bez problémů spát v posteli.

Pokud budete i nadále používat ohrádku na zdřímnutí a noční spánek místo toho, abyste je přesunuli do jejich pokoje, může to způsobit problémy s opožděným vývojem dovedností.

Jakmile se u dětí ve věku kolem 18 měsíců rozvine separační úzkost, začnou se bát, když zůstanou přes den o samotě, což je důvod, proč někteří rodiče dávají děti zpět do postýlky po prvním věku, protože batolata, která zvládla vylézání, to nemohou udělat, jakmile jsou uvězněna v matraci. opláštěný obal.

Pokud si však ostatní sourozenci hrají poblíž, zatímco vaše děťátko spí sólo v pokoji, může se stát, že budou moci vylézt z postýlky.

Je v pořádku nechat své 4měsíční dítě, aby si hrálo samo?

Nikdy není bezpečné nechat dítě bez dozoru, ale může být v pořádku, když si vaše dítě hraje samo. Když lezou nebo se tahají po nábytku, děti často najdou něco zajímavého a zabaví se.

Dokud je můžete vidět po celou dobu (přes okno, pokud je venku), je to pravděpodobně v pořádku. Jakmile však začnou chodit, nedoporučoval bych je nechávat tak o samotě až do mnohem vyššího věku, protože se jim věci mohou velmi rychle dostat do úst!

Prozatím ho však nechte prozkoumat své prostředí pod dohledem a užijte si chvíli samostatného hraní!

V jakém věku se děti samy zabaví?

Děti se rodí se schopností samy se zabavit, ale to, v jakém věku to začnou dělat, velmi závisí na jejich kultuře. Některé kultury umožňují dětem objevovat a objevovat věci samy dříve než jiné.

To se bude u každého dítěte lišit v závislosti na tom, kolik času strávilo v rodinném prostředí, než se vydalo do světa samo.

Pokud vás například celý život vychovávali vlci, dokud jste jednoho dne nezjistili, že žijete s lidmi, pak bez ohledu na váš věk možná ještě nebudete chtít nebo nebudete vědět, jak hrát samostatně, protože všechno známé vám bylo najednou odebráno. .

Pokud jsou však některé děti ponechány bez dozoru, stále to zvládají dobře bez jakéhokoli vlivu! Takže ano, děti se technicky mohou zabavit samy, ale to neznamená, že to vůbec vědí, dokud to neřekne jejich věk.