Co Je Výroční Tanec Na Svatbě

Odpověď na to, co je výroční tanec na svatbě, se vztahuje k tanci během obřadu pro ostatní manželské páry. Níže si také povíme více o očekáváních týkajících se tohoto svatebního zvyku, včetně jeho trvání a způsobu jeho provedení.

Když už mluvíme o zvycích, projděte si prosím náš blog, kde se dozvíte více o typických zahrnutích do svatebního programu. Víte například, co je přijímací linka na svatbě?

Pamatujte, že svatba nezahrnuje pouze výměnu slibů mezi snoubenci, ale na recepci se provádějí i další praktiky.

Co je tanec k výročí svatby?

Výroční tanec na svatbě se vztahuje k době, kdy se slaví manželské páry na vaší svatbě. V závislosti na vašem hostiteli existuje mnoho jiných způsobů, jak tančit k výročí svatby, než nechat tančit manželské páry.

Jak zatančit výročí na svatbě?

Hostitel je může požádat, aby odešli ve skupinách podle let jejich manželství. Nakonec pár, který byl ženatý nejdéle, zůstane a dostane potlesk; pak mohou být požádáni, aby novomanželům poradili.

Můžete to udělat i obráceně, kdy začnete s novomanželi a poté vyvoláte páry podle let, kdy byli manželé. Tento styl bude také brát v úvahu nejstarší ženaté lidi, za předpokladu, že jsou také staří a nemohou dlouho tančit.

Chcete poskytnout seznam skladeb pro výroční tanec? Pak si přečtěte, jak udělat DJ na vlastní svatbě.

Úpravy tradičního výročního tance

V dnešní době více svateb porušuje nebo upravuje svatební tradice a tato volnost by měla platit i pro jubilejní tanec. Například můžete mít všechny páry na tanečním parketu, protože někteří lidé jsou spolu roky, aniž by se vzali.

Pokud se vám i tradiční házení kyticí zdá pro svobodné dámy poněkud trapné, může nevěsta svou kytici darovat páru, který je spolu nejdéle.

Nakonec, proč nevynechat vyřazování během výročního tance? Všechny páry můžete ponechat na tanečním parketu, abyste novomanželům představovali pět let manželství.

Jak dlouho trvá Anniversary Dance?

Výroční tanec je obvykle dlouhý pouze dvě písně. Ale samozřejmě to může být delší v závislosti na počtu manželských párů na vaší svatbě nebo na tom, jak si hostitel přeje, aby se výroční tanec odehrál.

Jaká je výroční píseň na svatbě?

Písně zahrané při jubilejním tanci vyberou novomanželé. Mohou to být instrumentální nebo romantické lyrické písně, které mluví o vzájemném potvrzení lásky.

Zvažte možnost požádat své přátele a rodinu o doporučené skladby. Proč nepřekvapit manželské páry a nezahrát si některé z jejich výročí?

Můžete také přidat smysluplné písně pro vás a vašeho partnera, aby byl výroční tanec inspirativnější, když na ně tančí manželské páry. Ale samozřejmě se nemusíte omezovat na balady a pomalé písně, protože jiné veselé milostné písně mohou pomoci všem roztančit a roztančit.

Jaké je pořadí tanců na svatbě?

  • První tanec

První tanec na svatbě je poté, co novomanželé přijdou na svůj velkolepý vstup. „První tanec“ může být upraven podle preferencí páru, protože někteří využívají této příležitosti k předvedení své choreografie nebo křídla a používají ji k tomu, aby ocenili, že jsou novomanželé se svou drahou polovičkou.

  • Rodičovský tanec

Rodičovský tanec, stejně jako tanec otce a dcery a matky a syna, obvykle následuje po prvním tanci. Lze to však provést kdykoli během recepce.

  • Čas na párty

Po rodičovském tanci se na parket ujme svatebčan v čele s družičkou a nejlepším mužem. Některé programy toto také vynechávají a místo toho mají všechny svatebčany na tanečním parketu.

  • Tance k výročí

Jubilejní tanec následuje po tanečním večírku a je to místo, kde jsou na taneční parket zvány manželské páry nebo ti, kteří jsou spolu již delší dobu. DJ nebo hostitel uspořádá výroční tanec buď tradiční eliminací, nebo jednoduše nechá tančit všechny páry bez eliminace.

  • Tanec po házení kyticí, házení podvazků a krájení dortu

Po některých dalších částech svatby, jako je házení kyticí, házení podvazků a krájení dortu, bude následovat tanec. „Vítězové“ hodu kytice a podvazku mohou tančit, ale neexistuje žádné pravidlo, kdo se může v těchto časech připojit na parket.

  • Tanec s penězi

Tanec peněz je místo, kde hosté předávají párům peníze. Existuje mnoho způsobů, jak to udělat, ale ne všechny svatby mají jeden.

  • Poslední tanec

Závěrečný tanec na svatbě, ze samotného názvu, je posledním tancem. Může být pozitivní nebo pomalý, v závislosti na tom, jak chcete událost dokončit.

Závěr

A to je vše! Právě jsme zjistili, co je to výroční tanec na svatbě, kde se manželské páry ucházejí na tanečním parketu.

Tradičně se to dělá jako eliminace, takže pár si vzal ty nejrozšířenější ostatky. Poté obdrží potlesk, svatební kytici nebo dokonce mikrofon, aby mohli novomanželům poradit.

Doufáme, že jste se hodně naučili; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.