Jak otevřít ohrádku Graco

Jak otevřít ohrádku Graco? Ohrádky Graco jsou skvělým způsobem, jak udržet vaše dítě v bezpečí, zatímco vy jste zaneprázdněni. Co ale dělat, když ji potřebujete otevřít?

Zde je postup:

Krok 1 – Najděte uvolňovací tlačítka na každé straně pera

-Současně stiskněte tlačítka dovnitř a dolů (přesunou se dovnitř)

-Svršek by se nyní měl zvednout, abyste mohli dostat své dítě ven

-Chcete-li jej znovu zavřít, opakujte tyto kroky v opačném pořadí. Ujistěte se, že jste tlačítka úplně zatlačili, jinak by nemusela zůstat zavřená.

A tady to máte! Vaše ohrádka Graco je nyní otevřená.

Jak zabavíte dítě v ohrádce?

ty ne. Rychle přerostou ohrádku! Ale vážně, do šesti měsíců už dokážou sedět bez opory a většinou jsou na čtyřech nebo se dokonce plazí v kruhu, aby vám ukázali, co chtějí.

Babyproofing také není dokončen, dokud se vaše dítě nezačne pohybovat samostatně – a to ještě nebude několik dalších měsíců.

To znamená, že bude pravděpodobně trvat několik týdnů, než se vaše ratolest stane příliš mobilní pro jejich aktuální bezpečný prostor. Možná se během této doby ocitnete s aktivním batoletem, které chce vyzkoušet všechno nové včetně lezení po schodech, otevírání skříní, prozkoumávání venkovních prostor, jako jsou bazény a pískoviště atd.

Kdy miminka přerostou ohrádky?

Dětská ohrádka je bezpečným místem pro vaše dítě, když je potřebujete udržet v bezpečí, ale přesto mu dopřejte určitou volnost pohybu. Dobrým pravidlem je, že miminka přerostou své ohrádky kolem dvou až tří let (ale mohou je používat i starší děti). Většina rodičů zjistí, že poté, co se dítě stane mobilním a odplazí se, nemají příliš využití.

Děti začnou lézt v průměru kolem pěti měsíců, takže to rodičům dává ještě několik měsíců, než budou chtít kotec ze svého domova úplně odstranit.

Ohrádky jsou užitečné nástroje v mnoha ohledech, protože zabraňují jak zraněním, tak škodám způsobeným nárazem do předmětů vysokou rychlostí, zatímco se učí správně chodit.

Když se jejich dítě učí chodit a dělá prvních pár kroků mimo bezpečnou hrací plochu, je běžné, že srdce rodičů o závod buší. Dětská ohrádka může pomoci uklidnit mysl, když ví, že vaše dítě je omezeno na malý prostor, kde je méně pravděpodobné, že by si při pádu ublížilo.

Jak mohu přimět své dítě, aby si ohrádku oblíbilo?

-Začněte tím, že přivedete své dítě do ohrádky, když je šťastné a odpočaté.

-Umístěte do něj zábavné hračky, se kterými si rád hraje, abyste je zabavili na určitou dobu, zatímco vy děláte jiné úkoly, jako je vaření večeře, úklid atd.

-Nenechávejte ho tam, pokud se jim to zdá nešťastné; pamatujte, že i děti potřebují lásku a pozornost! Jen se ujistěte, že je zde nenecháte zůstat celý den, protože to může způsobit problémy, jako je izolace a osamělost.

Jak přimět své dítě, aby si hrálo samo?

Jedním ze způsobů, jak podpořit vaše dítě, aby si hrálo samo, je poskytnout mu hračky přiměřené věku, které zaujmou jeho pozornost a stimulují jeho vývoj. Můžete ho také umístit do bezpečného prostředí, kde může zkoumat bez dozoru.

Snažte se nevznášet se nad svým dítětem nebo neustále zasahovat, když si hraje, protože to může bránit jeho schopnosti přijít na věci samo. Buďte trpěliví a dejte mu čas na učení a růst.

Nakonec si vaše dítě vyvine dovednosti potřebné pro samostatnou hru. A mezitím není nic špatného na tom, když čas od času podáš pomocnou ruku!

Některé dobré možnosti hraček zahrnují:

-Zářivě barevné mobily nebo měkké knihy s různými texturami

-Různé míče, stohovací kelímky a další jednoduché hračky

-Ohrádka nebo bezpečný prostor, ve kterém může zkoumat bez dozoru

-Hudební nástroje, jako je xylofon nebo bubny

-Auta nebo nákladní auta na dálkové ovládání

– Hračky do vany, které plavou a stříkají vodu

Nezapomeňte dávat pozor na své dítě, když si hraje, zvláště pokud je mladší než 12 měsíců. A nezapomeňte odložit všechny malé předměty nebo nebezpečí udušení, když nejste poblíž. S trochou trpělivosti a hračkami odpovídajícími věku se vaše miminko během chvilky naučí hrát si samo!

Jak přimět své dítě, aby přestalo plakat v ohrádce?

Pokud vaše dítě pláče v ohrádce, existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste je uklidnili. Zkuste jednu z těchto metod:

-Procházejte se s nimi nebo s nimi tancujte v rytmu jejich pláče.

-Promluvte si s nimi uklidňujícím hlasem a řekněte jim, že všechno bude v pořádku.

– Jemně jimi pohupujte tam a zpět.

-Nabídněte jim dudlík nebo hračku, pokud nějaký mají.

Pokud nic z toho nefunguje, možná je budete chtít uložit do jejich postýlky nebo jiné místnosti, dokud nepřestanou plakat.

Je důležité nenechávat plačící miminko bez dozoru, protože by se mohlo něčím udusit nebo vypadnout z postýlky. Pokud si nejste jisti, co dělat, je vždy nejlepší zavolat poskytovateli zdravotní péče a požádat ho o radu.