Co napsat do dětského knižního dárku? Podrobnosti

Co napsat do dárkové knihy pro miminko? Možná budete mít problém se rozhodnout, co napsat do dětské knížky. Je pochopitelné, že byste se báli, že nenajdete správná slova, ale nemusí to být stresující.

Existuje mnoho skvělých způsobů, jak můžete své sdělení odlišit od ostatních pomocí kreativních a promyšlených sdělení! Zde je několik nápadů:

Použijte svá slova – Vymyslete něco zvláštního o dítěti nebo jeho rodičích (např. „Miluji, jak se na všechno směje! Je to tak rozkošná holčička“).

To ukáže, jak moc se přemýšlelo o výběru tohoto dárku pro ně – a nejen o sbírání staré věci z police! Pokud se to na první pohled zdá obtížné, nezoufejte. Začněte psát a uvidíte, co vyjde!

Používejte jejich slova – někteří lidé mají problém najít slova, která jsou pro ně autentická, takže místo toho, abyste se snažili něco vymyslet sami, použijte jejich! Pokud máte problém vymyslet nějaké dobré, podívejte se na jejich účty na sociálních sítích, jako je Facebook nebo Instagram, kde najdete inspiraci (nebo dokonce Google!).

Pište o tom, v co pro ně doufáte – Pište o tom, v co doufáte, že toto miminko jednoho dne vyroste – jaký druh člověka by se z něj v dospělosti mohl stát, pokud vše půjde dobře.

Může to být cokoliv od sportovce, který vyhraje zlaté medaile na olympijských hrách nebo hraje profesionální fotbal za svůj oblíbený tým; někomu, kdo právě dokončil vysokou školu s vyznamenáním po letech strávených studiem; k mámě nebo tátovi, kteří jsou tu vždy pro jejich děti, ať se děje cokoliv.

Zahrňte citáty – Pokud se cítíte zaseknutí, zkuste najít pár citátů, které dítěti a/nebo jeho rodičům dokonale padnou, a zahrňte je místo toho. To může vašemu dárku dodat osobnější nádech a navíc může být opravdu krásný (a nezapomenutelný), když se udělá dobře!

Co píšete do knížky od babičky?

Když píšete knížku pro babičku, jednou z nejdůležitějších věcí, které byste měli mít na paměti, je, že byste měli napsat, co si budou pamatovat vaše vnoučata.

To znamená, že by si jejich oblíbené citáty a příběhy měli zapsat, aby si je mohli znovu přečíst, až vyrostou. Dalším tipem pro ty, kteří chtějí udělat dobrou knížku pro babičku, je přidat obrázky dítěte v různých fázích jeho života.

Můžete také přidat nějaké vtipné výroky jako „Dám dědovi tuto knihu, protože si to zaslouží!“ To je jen několik tipů, jak můžete vytvořit zajímavý dárek pro členy rodiny nebo přátele.

Pokud jste někdy dostali miminko od někoho, kdo se právě stane babičkou, pak víte, že existuje mnoho různých dárků, ze kterých si můžete vybrat. Jedním z nejoblíbenějších dárků pro prarodiče je dětská knížka.

Tento typ dárku je ideální pro ty, kteří chtějí mít přehled o životě a milnících svého vnoučete. Nyní je na trhu mnoho různých typů dětských knížek, což usnadňuje novým prarodičům najít tu, která vyhovuje jejich potřebám.

Při výběru dětské knihy jako dárku je několik věcí, které byste měli zvážit. První věcí je věk dítěte. Pokud je dítě velmi malé, budete chtít najít knihu, která má místa pro obrázky a popisky.

Jak dítě stárne, můžete přejít ke knize, která má podrobnější části pro věci, jako jsou úspěchy a oblíbená úsloví. Další věcí, kterou je třeba zvážit, je osobnost osoby, která dárek obdrží. Pokud jsou někým, kdo miluje scrapbooking, pak možná budete chtít vybrat dětskou knihu, která má více stránek pro obrázky a deník.

Bez ohledu na to, jaký typ dětské knihy si vyberete, existuje několik věcí, které by v ní měly být vždy obsaženy. První je sekce pro obrázky. Noví prarodiče rádi vidí, jak se jejich dítě v průběhu času mění, takže nezapomeňte zahrnout spoustu fotografií od narození až po současnost.

Ke každé fotografii byste také měli přidat popisky, aby budoucí generace znaly příběh, který se za nimi skrývá. Dalším skvělým nápadem je zahrnout sekci „prarodiče“. Může to být místo, kam si zapíšete všechny ty úžasné věci, které váš prarodič pro vás a vaši rodinu za ta léta udělal.

Co se nachází v knize záznamů o miminku?

Jednou z nejdůležitějších věcí, které jako nový rodič uděláte, je zaznamenat milníky svého dítěte do knihy záznamů o miminku. Tato kniha bude cennou památkou, která dokumentuje nejranější roky vašeho dítěte.

Když si zaznamenáte každý úspěch, od prvního spánku vašeho miminka až po jeho první krůčky, vytvoříte pro sebe i budoucí generace neocenitelnou vzpomínku.

Co byste měli zahrnout do své knihy záznamů o miminku?

Zde je několik nápadů:

– Informace o narození, včetně hmotnosti, délky a času narození

– Jména a adresy rodičů

– Stopy a otisky rukou dítěte

– Pramínek vlasů z novorozeneckého stádia

– Nemocniční pásek nebo náramek z doby, kdy se vaše dítě narodilo

– Poprvé, když vaše dítě spalo celou noc

– Obrázek vašeho dítěte prvního dne doma

– První slova, kroky a další významné milníky

– Záznamy o imunizaci

– Nejranější vzpomínky z dětství

Zaznamenáním všech těchto okamžiků vytvoříte neocenitelný záznam života vašeho dítěte, na který se můžete ohlížet po mnoho let. Začněte sestavovat knihu rekordů svého miminka ještě dnes a užijte si sledování, jak vaše děťátko roste!