Jak opravit rozbitou ohrádku

V tomto příspěvku na blogu budeme diskutovat o tom, jak opravit rozbitou ohrádku, aby si vaše dítě mohlo bezpečně hrát.

Pokud má vaše ohrádka rozbitou hrazdičku, nemusíte ji vyhazovat. Neexistuje žádný důvod, proč by k vyřešení problému nemohly být použity všechny ostatní pruhy.

Způsoby opravy Playpen

– Každá z těchto tyčí je dodávána se svými kolíky a sponami, které lze snadno připevnit a vytvořit tak delší nebo kratší řady podle potřeby pro vaše konkrétní prostorové omezení.

– To by vám také umožnilo přidat další panely, pokud se stane, že je vedle prázdné místo, kam by se další panel dokonale vešel!

– Díky této snadné úpravě jsme vytvořili několik různých konfigurací, což znamená méně času stráveného přemisťováním věcí při úklidu, protože vše může zůstat přesně tam, kde jste to umístili, jakmile jsou zaklapnuty dohromady.

– Pokud se něco rozbije na jakékoli jiné části ohrádky, můžete ji snadno nahradit jedním z náhradních dílů ohrádky, které se dodávají v několika barvách a různých tvarech.

Jak zamykáte ohrádku?

Existuje několik různých způsobů, jak zamknout ohrádku. První je pomocí samotných bočních panelů k vytvoření uzavřeného prostoru pro vaše dítě.

Tato možnost zcela uzavře vaše dítě do jednoho pevného kusu látky, jako jiné značky na trhu, které místo pevných suchých zipů používají tenké zipy nebo knoflíky.

Můžete si také zakoupit další panely online; Tímto způsobem se nemusíte spoléhat na chatrné zámky při sundávání a skládání ohrádky pokaždé, když ji potřebujete! Při nákupu dalších panelů se ujistěte, že se shodují se stávajícími kusy, takže při konstrukci jednotky do sebe vše pěkně zapadá.

Další oblíbená metoda pro zajištění ohrádek používá uzamykací smyčky, kdy je připevníte na všechny čtyři rohy ohrádky, než ohrádku uzamknete.

Tyto smyčky jsou robustní a vytvářejí silnou vizuální připomínku, abyste neotevírali pero, aniž byste jej nejprve odemkli, což zajistí, že vaše dítě zůstane uvnitř, i když se bude ze všech sil snažit dostat ven!

Pro rodiče, kteří dávají přednost používání oboustranných zipů na svých ohrádkách pro snadný přístup dovnitř a ven z jednotky, nabízíme další panel na zip, který lze připevnit podél jedné strany nebo pod horní síťovou část, takže nikdy nebudete mít problém dostat se do bezpečného prostoru vašeho dítěte.

Uzamykací mechanismus po složení slouží také jako popruh na přenášení, díky čemuž je tato přenosná postýlka skvělá, když si ji vezmete kamkoli po městě! Jen se ujistěte, že neztratíte žádné kusy před nákupem dalších online!

Poznámka:

Kotevní smyčky jsou nejlepším způsobem, jak uzamknout ohrádku.

Kotevní poutka se nacházejí ve všech čtyřech rozích vašeho BabyBay PlayPen. Zahrnujeme také další panel na zip, který lze připevnit podél jedné strany nebo pod horní síťovou část, takže nikdy nebudete mít potíže dostat se do bezpečného prostoru vašeho dítěte!

Zamykací mechanismus ve složeném stavu funguje také jako popruh na přenášení, díky čemuž je tato přenosná postýlka skvělá, když si ji vezmete kamkoli po městě! Jen se ujistěte, že neztratíte žádné kusy před nákupem dalších online!

Kotevní smyčky jsou perfektním řešením, protože udrží miminka zavřená uvnitř, i když se ze všech sil snaží dostat ven.

Tyto robustní zámky vytvářejí silnou vizuální připomínku, abyste neotevírali pero, aniž byste jej nejprve odemkli, a zajistí, že vaše dítě zůstane uvnitř, i když se bude ze všech sil snažit dostat ven!

Pro rodiče, kteří dávají přednost používání oboustranných zipů na svých ohrádkách pro snadný přístup dovnitř a ven z jednotky, nabízíme další panel na zip, který lze připevnit podél jedné strany nebo pod horní síťovou část.

Jak uzamknete strany balíčku pro hraní?

Některé strany nelze uzamknout, ale mnohé ano. Vše záleží na tom, jaký model máte a který potom preferuje vaše miminko. Budete muset zvednout nebo vytáhnout uzamykací mechanismus pro každý ze dvou bočních panelů, kde se připevňuje poblíž horního okraje otvoru panelu.

To je znázorněno šipkami nahoře, které ukazují, jak to funguje u některých značek/modelů pack n play. Zelená šipka ukazuje, kterou část je třeba zvednout (pokud není zámek).

Někdy při zvednutí této tyče můžete zjistit, že se místo ní objeví další tyč; pokud ano, zkoušejte to dál, dokud se to nestane znovu, protože to znamená, že by se obě tyče měly objevit najednou a umožnit přístup do oblastí pod nimi, kde byly.

Červená šipka ukazuje, co musíte stáhnout, než se tyč zvedne (pokud je tam zámek). Pokud máte potíže s vytažením, zkuste na něj zatlačit pod úhlem, zatímco držíte batoh a hrajte v jedné ruce a druhou se snažte zatlačit tyč směrem ke středu místa, kde se připojovala, nebo položte jednu stranu na něco pevného, ​​jako je zeď a oběma rukama použijte oba konce kovové tyče, která je asi půl palce silná.

Žluté šipky zdůrazňují, že některé modely mohou vyžadovat zvednutí dvou různých tyčí místo jedné pro zamknutí/odemknutí těchto stran. Některé značky umožňují pouze odemknutí, zatímco jiné lze zamknout, když se před jejich zakoupením podíváte na recenze online, ačkoli to obvykle není uvedeno v návodu k použití.

Černá šipka ukazuje, jak některé pack n play mají uzamykací mechanismus, který je zabudován do zadní části, kde se připevňuje, zatímco jiné jej mají umístěný jinde na svých stranách, nebo pokud tam žádný není, nelze tuto stranu zamknout/odemknout.

Dřevěné šipky ukazují, kde byste museli zvednout a vytáhnout tyče, pokud má váš model zámky pro tyto strany, spíše než abyste je mohli zatlačit dolů, aniž byste měli na svém místě jakýkoli zámek.

Zatlačení dolů neumožní přístup zespodu jako zvedání, ale zatlačení může usnadnit instalaci jednoho konce do otvoru. Pokud ani jedna metoda neumožňuje vstup a jediné, co můžete udělat, je zvednout každou tyč, pak zkuste pod každý roh dát něco, jako je srolovaná deka, abyste zvedli každý konec.