Jak nastavit přenosnou ohrádku v mateřské škole

V této příručce se dozvíte, jak nastavit přenosnou ohrádku v mateřské škole. Číst dál.

Postup nastavení přenosné ohrádky v mateřské škole

Krok 1. Prvním krokem k sestavení dětské ohrádky je její otevření. Dále musíte prodloužit každou ze čtyř nohou a spojit je do kruhu vložením jejich konců do otvorů umístěných na obou stranách základny jedné nohy.

Krok 2. Položte nohy na dva protilehlé rohy, přičemž všechny čtyři nohy mějte natažené ven, abyste měli oporu.

Krok 3. Přesuňte ruce z blízkosti místa, kde jsou spojeny, abyste našli rukojeť, která vám umožní zvednout jeden konec, až budete připraveni ke složení, spolu s dalšími šesti díly označenými jako panty, které budou k sobě připevněny pomocí šroubů nebo hřebíků v závislosti na typu model byl zakoupen.

Krok 4. Ke skládání by mělo dojít, jakmile bude všech osm kusů pantů namontováno na tři panely, které se nacházejí v této přenosné ohrádce. Tyto panely jsou horní, spodní a dvě boční stěny.

Krok 5. Jakmile bude těchto osm kusů sestaveno na tři ze čtyř panelů spolu s panty, které umožní složení, můžete nyní vložit každý konec do jednoho panelu najednou a vytvořit tak vnější plášť nebo strukturu této ohrádky.

Krok 6. Dalším krokem je přesunout ruce do blízkosti místa, kde jsou všechny nohy spojeny, a hledat další rukojeť, která by se měla nacházet na obou stranách její základny umístěné pod nohama vyčnívajícími z každého rohu.

Tato rukojeť umožňuje zvedání, když jste připraveni k přenášení, vytažením a zvednutím obou nohou umístěných v protilehlých rozích, dokud nedosáhnete vzpřímené polohy těsně před nakloněním dopředu v úrovni pasu směrem k předním dveřím, pokud by byly použity jako běžný vstup/výstup zamiřte jednou do místnosti.

Tato rukojeť umožní přenášení přenosné ohrádky, jakmile bude sestavena do konečného tvaru se všemi osmi panty připevněnými k jednomu ze tří panelů, které tvoří vnější plášť nebo boční stěny této konstrukce.

Krok 7. Po zvednutí se nyní můžete přesunout směrem k místu, kde vaše dítě odpočívá, a zasunout každý konec panelu najednou, dokud nedosáhnete bodu jinak u předních dveří, pokud se používá jako normální vstupní/výstupní oblast v domácnosti.

Tento proces by se měl zopakovat na protější stěně, než přejdete k dalšímu kroku, kterým je upevnění horní části buď ke spodní polovině podél zadní části stěny, nebo naopak v závislosti na preferovaném modelu sestavy vybraném z dostupných modelů nabízených ohrádkou v centru školky. společnosti během doby nákupu.

Krok 8. Posledním krokem při sestavování této přenosné ohrádky je zajistit každou stěnu ve vzpřímené poloze, která odpovídá buď spodní nebo horní části, což umožní zajistit všechny tři panely dohromady.

To by mělo být provedeno vložením jazýčků umístěných na vnějších okrajích obou stěn a jejich zarovnáním s odpovídajícími otvory na protilehlé straně před použitím šroubů, hřebíků, lepicích tyčinek nebo pásky k upevnění těchto kusů na místo, jakmile bylo dosaženo požadované výšky podél s libovolným upřednostňovaným úhlem stupně jednoduše znamenajícím, jak moc se struktura tohoto produktu vyznačuje při použití jako normální vstupní/výstupní oblast v domácnosti.

Přenosné ohrádky do školky jsou k dispozici v šesti barvách včetně zelené, modré, růžové, oranžové, žluté a levandule, které lze vybrat na základě preferenční doby nákupu.

Je ohrádka bezpečná na spaní?

To je otázka, kterou si klade mnoho rodičů, když hledají možnosti bezpečného spaní pro svá miminka. Mnoho lidí věří, že ohrádku lze použít jako alternativu k jiným tradičním metodám uspávání dítěte, ale je několik věcí, které byste o tom měli vědět, než se rozhodnete.

Může 2leté dítě spát v ohrádce?

Minimální věk, kdy dítě může spát ve svém pokoji, je kolem šesti měsíců, ale je nejlepší, když v noci dobře spalo, než je přesunete.

Před touto dobou může být společné spaní s dítětem prospěšné, protože usnadňuje kojení a poskytuje vám oběma potřebnou jistotu, která plyne z toho, že jste blízko sebe.

Jakmile se však každý úspěšně zabydlel v této rutině, ne-li dříve, občas při cestování nebo přes noc jinde, pak stěhování do svého pokoje je často dalším krokem na cestě k nezávislosti.

Jak přimět své dítě, aby zůstalo v ohrádce?

Odpověď na tuto otázku závisí na věku vašeho dítěte, úrovni aktivity a temperamentu. Ohrádky nejsou vhodné pro děti do tří měsíců věku, protože potřebují větší zadržování kvůli nekoordinovanosti jejich pohybů.

Děti starší šesti měsíců mohou být umístěny v ohrádkách, pokud je umístíte dovnitř s hračkami nebo jinými rušivými prvky, aby jim omezující hranice nevadily. Nedělejte si starosti, jak dlouho vaše dítě zůstane v ohrádce – nakonec z ní vyroste!

Jak dlouho můžete používat ohrádku?

Někteří rodiče mohou chtít používat ohrádku na měsíc. Pro ostatní rodiče to jejich dítě již po pár dnech nebude potřebovat. Celkově se průměrná doba, po kterou děti zůstávají v ohrádce, pohybuje kolem tří měsíců.

Ohrádky lze používat, dokud dítě nedosáhne věku čtyř nebo pěti měsíců a hmotnosti až dvacet kilogramů. Existují různé typy ohrádek, takže si před nákupem vždy ověřte, co je pro vás nejlepší!