Jak na těhotenskou fotografii

Jak na těhotenské focení? To je častá otázka, kterou si kladou těhotné ženy. Přečtení tohoto článku vám však pomůže.

Těhotenské výhonky jsou stále populárnější. Je to skvělý způsob, jak oslavit těhotenství se svým partnerem nebo členy rodiny nebo s oběma! Začít můžete takto:

Najděte pro toto natáčení úžasné místo, které vyhovuje vaší osobnosti a stylu. Mělo by to být někde, kde se bude cítit pohodlně a žensky – jako když se obléknete do krajky od hlavy až k patě na místě plném rustikálního kouzla.

To by se všichni zasmáli! A vždy nezapomeňte fotit, když také vypadáte dobře – i když to nejsou dokonalá selfie pořízená předem, tyto vzpomínky musí také odrážet, kdo jste.

Těhotenské focení také nemusí obsahovat žádné luxusní rekvizity – někdy vše, co potřebujete, je krásná nastávající maminka, její hezký partner nebo členové rodiny, nebo obojí! Začít můžete takto:

Ujistěte se, že fotograf má zkušenosti s těhotenským focením. Pokud tomu tak není, může to vést v nejlepším případě k nešťastným výsledkům.

Chcete někoho, kdo ví, jaké úhly a pózy by vám na těchto fotkách nejvíce slušely – takže se ho nestyďte zeptat na jeho zkušenosti, než si domluvíte schůzku.

Doporučujeme také vybrat si fotografy ve velkých městech, jako je Los Angeles, protože tam je celoročně teplé počasí; velmi usnadňuje celodenní milování na bříšku vašeho dítěte venku, protože se nebudete muset starat o sbalení dalších vrstev při focení venku v chladnějších měsících.

Těhotenské fotografie je o zachycení okamžiků, na které se můžete po letech ohlédnout. Chcete se ujistit, že váš fotograf tomu rozumí a ví, jaké pózy by budoucí mamince s miminkem vyhovovaly nejlépe.. těhotenské focení.

Pokud tomu tak není, může to vést v nejlepším případě k nešťastným výsledkům. Chcete někoho, kdo ví, jaké úhly a pózy by vám na těchto fotkách nejvíce slušely – takže se ho nestyďte zeptat na jeho zkušenosti, než si domluvíte schůzku.

Mám si koupit těhotenské legíny?

Těhotenské legíny jsou skvělým kouskem oblečení. Jsou pohodlné, stylové a pravděpodobně vám přinesou komplimenty od vašich přátel nebo rodinných příslušníků, kteří si všimnou, jak dobře na vás vypadají!

Těhotenské legíny poskytují určitou pružnost, takže i když jsou vaše kalhoty kolem pasu těsné, tyto těhotenské legíny by vám měly stále pohodlně sedět.

Díky prodyšné látce se nemusíte bát, že by vám při nošení byly celý den nepohodlné. To usnadňuje novopečeným maminkám, jejichž břicho se může během těhotenství začít ukazovat o něco dříve, než se očekávalo, kvůli návalům horka / nočnímu pocení, nadýmání břicha atd.

Tyto typy oděvů mohou ženy nosit v jakékoli fázi těhotenství, protože počet měsíců, kdy je můžete nosit, není omezen!

Jak si vypočítám týden, na který mám nárok na porodné?

Pokud máte kvalifikační týden, který nezahrnuje žádné další týdny vyplácené v mateřství, pak tento týden bude použit jako váš „kvalifikační týden“ pro zákonnou mateřskou. Pomocí naší kalkulačky si můžete zkontrolovat, zda jste za poslední čtyři až 13 měsíců od data splatnosti odpracovali dostatek hodin, abyste se kvalifikovali.

To vypočítá, kolik hodin a dní jste měli zaměstnání během těchto 52 po sobě jdoucích týdnů před narozením vašeho dítěte. Nezahrnuje žádná období v práci nebo mimo ni, jako je nemocenská dovolená, dovolená nebo přestávky mezi zaměstnáními (pokud nebyly u stejného zaměstnavatele).

Pokud se ukáže, že váš průměrný výdělek přesáhl 30 GBP týdně během těchto 52 týdnů, potřebujeme další informace o tom, jaký typ smlouvy nebo dohody o samostatné výdělečné činnosti jste měli.

Kdy automaticky začíná mateřská dovolená?

Automatická mateřská dovolená začíná, když má zaměstnankyně nárok na dávky v invaliditě. Pokud zaměstnanec odpracoval alespoň 90 dní a zaplatil pojistné alespoň 180 dní, bude mít tento jednotlivec nárok na krátkodobé invalidní pojištění (STD). STD benefit může trvat až šest týdnů, než se automaticky přepne na SAFE Leave.

Na jaké dávky mám nárok, pokud se po mateřské dovolené nevrátím do práce?

To bude záviset na několika faktorech, včetně vašeho zaměstnavatele, odvětví, ve kterém pracujete, a na tom, zda existuje dohoda s vaším pracovištěm.

Pokud se vracíte do práce po mateřské dovolené, je důležité, abyste vy i zaměstnavatel plánovali tento návrat s dostatečným předstihem. Začíná to tím, že víte, jaké dávky máte při nástupu na mateřskou dovolenou (bez platu).

Může nastat určité období zotavení, kdy lze pobírat pouze částečný plat, ale obecně řečeno, většina lidí se vrátí zpět do svého „normálního“ zaměstnaneckého statusu poté, co skončí s výplatou mateřského/otcovského příspěvku podle legislativy o rodičovské dovolené.

Mohu nastoupit na mateřskou dříve, než je plánováno?

Ano, existuje několik způsobů, jak nastoupit na mateřskou dříve, než bylo plánováno.

Nejprve o to můžete požádat svého zaměstnavatele a zjistit, zda této žádosti vyhoví.

Za druhé, můžete si vzít dny nevolnosti na začátku těhotenství, pokud vám lékař poskytne oficiální poznámku o tom, proč by se tyto dny měly započítávat do volna později.

Konečně, někteří zaměstnavatelé vám mohou povolit, abyste před nástupem na plný úvazek na mateřskou dovolenou pracovali zkráceně, protože to prospívá jak jejich společnosti, tak i vaší!