Jak dlouho učitelky pobírají mateřskou dovolenou?

V tomto blogovém příspěvku se podíváme na to, jak dlouho učitelky pobírají mateřskou dovolenou, abyste přesně věděli, co očekávat, až přijde čas, aby učitel vašeho dítěte měl dítě!

Učitelé mohou být neopěvovaní hrdinové společnosti, ale jak moc si jich vážíme? Jistě, dostanou spoustu prázdnin a prázdnin. Jak dlouho ale trvá jejich mateřská dovolená? Někteří učitelé ve Velké Británii dostanou jen čtyři týdny volna, zatímco jiným to může trvat až šest měsíců!

Správně: někteří učitelé ve Velké Británii dostanou po porodu dovolenou pouze 4 týdny, zatímco jiným to může trvat až 6 měsíců. Vše závisí na tom, kolik dětí mají a jak staré tyto děti jsou.

Kdy je nejlepší čas na těhotenské focení?

To závisí na tom, co hledáte! Můžete se pokusit nechat si pořídit fotografie kolem 28 týdnů. Pokud chcete plné břišní záběry, je to obvykle tehdy, když dojde k dostatečně velkým změnám velikosti a tvaru hrbolku, které budou dobře fotografovat a předvádět všechny vaše křivky.

K tomu také dochází přibližně ve stejnou dobu, kdy si mnoho lidí začne všímat, že jim oblečení už tak skvěle nesedí (nebo si uvědomují, jak velkou váhu získali).

Jak dlouho dopředu byste si měli naplánovat těhotenské fotky?

Pokud zvažujete fotky z mateřství, je třeba si před naplánováním schůzky promyslet několik věcí. První věcí je, že nejlepší doba pro tyto typy fotografií je, když vám vyskočila boule a vy jste dosáhli plného termínu těhotenství.

To dává vašemu tělu dostatek času na zotavení se ze zkušenosti, přičemž je stále relativně blízko porodu, takže není příliš dlouho poté, co lidé budou zírat na to, jak velcí nebo malí vypadáte, než na pěknou progresi změn během několika měsíců. Musíte také zvážit, jaký typ počasí se může během tohoto časového období dít!

Letní focení se spoustou slunce může zanechat na tváři krásné stíny, ale zimní světlo skrz okna může také vytvořit velmi pěkné obrázky v závislosti na tom, pro co se chystáte!

Můžete místo mateřství nosit větší velikost?

V některých případech ano. Některé typy oděvů mohou nosit lidé, kteří nedávno otěhotněli, a ti, kteří mají větší než průměrnou velikost-i když se často zdá, že jdou ruku v ruce.

Pro svůj narůstající bouli nebo nové křivky nutně nepotřebujete těhotenské oblečení – mnoha ženám to stejně připadá nepohodlné! Oblečení větší velikosti je obvykle pohodlnější, protože není vyrobeno ze super pružných materiálů navržených speciálně tak, aby během této doby rostly s vaším tělem.

Je to všechno o nalezení stylu, který se vám nejvíce líbí! Pokud vám tedy nic nebrání koupit si to, co vyhovuje vašemu vkusu, proč tedy před rozhodnutím nezkusit některé možnosti?

Měla by vaše velikost odpovídat těhotenskému oblečení?

U některých může nastavení velikosti fungovat, ale ne u všech. Pokud se díváte na rozšiřování svého šatníku během těhotenství, je vhodné zvážit změnu velikosti, protože stále více značek nabízí možnosti těhotenského oblečení spolu se svými pravidelnými řadami (online obchody jako ASOS to dělají velmi snadno!).

Pokud vám však oblečení po tomto přepnutí špatně sedí nebo vypadá divně, může být nákup nových věcí příliš nákladný. Navíc víme, že nakupování/nedostatek může být v těhotenství problematické (pokud někdo jiný zažil tento pocit, dejte mi vědět v níže uvedených komentářích!), Proto šlapejte zlehka!

Měla by se vaše velikost zvýšit v těhotenských džínách?

Těhotné ženy se často cítí pohodlněji v běžném oblečení po prvním trimestru těhotenství. V některých případech se ženy rozhodnou pro těhotenské džíny, protože sedí lépe než jiné možnosti a nejezdí tolik přes rostoucí břicho.

Při nakupování nových nebo náhradních párů těhotenských kalhot se mnoho nastávajících maminek ptá, zda by se neměly v průběhu tohoto období růstu přizpůsobit velikosti pasu. Odpověď zní ne – budete vypadat větší, ale ne nutně tlustší!

Kolik velikostí v těhotenství zvýšíte?

Obecně platí, že když jste těhotná, doporučuje se zvýšit jednu velikost. V některých případech to však nemusí stačit a vaše nohy budou potřebovat více prostoru než obvykle.

Vše závisí na tom, jak velké dítě roste a jaký typ přírůstku hmotnosti v těhotenství máte; mluvíme o průměrných ženách, které zde nenosí dvojčata nebo násobky (a ano, existují).

Jak mohu v létě vypadat lépe, když jsem těhotná?

Existuje mnoho věcí, které můžete udělat, abyste v létě vypadaly lépe, když jste těhotná. Můžete například nosit volné šaty nebo sukni s sandály, abyste ukázali své břicho a nohy. Jiné ženy se mohou rozhodnout, že v teplejších měsících nebudou vůbec nosit šaty, protože se po těhotenství cítí ve svém těle sebevědomě! V dnešní době byste měli být schopni snadno najít topy bez rukávů, které skryjí jakoukoli pokožku pod břichem.

Pokud je na kalhoty a sukně příliš horko, zkuste si obléknout šortky – pomůže vám to provětrat vaši vagínu, pokud se tam něco zpotí, když se celý den procházíte v těsném oblečení. Růžovou rtěnku noste i venku za slunečných dnů, protože tmavě červená barva nás nutí vypadat bledě, když jsme venku.