Průvodce k čištění matrace Chicco Next Me Me Magic Bassinet

Čištění matrace Chicco Next To Me Magic Bassinet je důležitou součástí péče o dítě. Jak jej budete čistit, bude záviset na tom, jak často a z jakého materiálu je váš potah matrace Chicco Next To Me Magic Bassinet vyroben.

Přečtěte si pokyny k čištění matrace Chicco Next To Me Magic Bassinet vašeho dítěte pomocí běžných domácích potřeb!

Kroky, jak vyčistit dětskou matraci Chicco vedle mě Magic Bassinet Matrace

Krok 1. Otevřete kočárek zvednutím spodního rámu. Matrace se automaticky rozloží a zajistí na svém místě v základně.

Krok 2. Ujistěte se, že máte hotový výrobek! Při praní pod studenou vodou s jemným mýdlem dávejte pozor, abyste nepracovali ani nevařili, protože to může způsobit poškození výrobku.

Krok 3. I když je to pro vás dobré, drsné chemikálie mohou snížit životnost vašich produktů, takže se držte teplé vody & sušit na vzduchu! V případě potřeby setřete veškeré úniky, které se vyskytnou v horní části podložky, než je umístíte zpět do lůžka. Po provedení těchto kroků byste měli znovu mít kočárek!

Jak rozebrat Chicco vedle mě Magic Bassinet

Krok 1. Vyjměte podložku a vložku matrace rozepnutím z obou stran. Zipy připevňující tyto položky lze stříhat spíše nůžkami, než rozvázat, ale pokud to chcete, může to později znesnadnit jejich opětovné sestavení.

Krok 2. Košík je rozebrán na části, které jsou k sobě přitlačeny – nejsou tam žádné šrouby ani šrouby! Dále sundejte část kabiny kabiny zvednutím jednoho klipu najednou, dokud nebudou všechny vráceny, a poté sklopte dolů přes horní část oblasti čela/baldachýnu.

Krok 3. Pokud se vám lišta nárazníku vašich basinetů zdá být příliš dlouhá na prostor mezi lamelami, zkuste nejprve rozložit podélně, než rozepnete suchý zip a protáhnete jej.

Krok 4. Vezměte dva boční díly a jednoduše je přitlačte k sobě, nezapomeňte, kolik lamel je na každé straně, abyste při připojování věděli, jak daleko od sebe jsou prostor!

Horní část postýlky se připevňuje pomocí velkého elastického popruhu kolem všech čtyř sloupků, který pevně drží, ale je dostatečně jednoduchý, aby jej dospělí v případě potřeby mohli vrátit zpět. Při sestavování této části se ujistěte, že připevníte obě strany najednou, jinak váš kočárek nebude stát rovně.

Krok 5. Posledním krokem je nasazení kol (jsou -li k dispozici), která lze připevnit obložením otvorů v jednom kuse kolíky vyčnívajícími z druhého – měly by přirozeně zapadnout na místo jako dílky skládačky. Po umístění podložky na nohy tam, kde je to nutné, byste měli mít hotový kočárek!

Jak sundat kryt z kočárku Maclaren

Otevřete kočárek zvednutím spodního rámu. Matrace se automaticky rozloží a zajistí na svém místě v základně.

Sejměte látkové potahy sedadel z kočárku Triumph: K sejmutí použijte ruční nebo obchodní vysavače s měkkým kartáčovým nástavcem a jemně uvolněte povrchové nečistoty a prach.

Neperte v pračce, mohlo by dojít k poškození; v případě potřeby jednoduše otřete teplou vodou & jemný prací prostředek (méně než 110 stupňů). Sušte v sušičce na mírném ohni po dobu 20 minut, poté zavěste a dokončete sušení mimo přímé sluneční světlo.

Jak vyčistím kočárek Inglesina?

Pokud má kočárek látkové sedadlo, můžete jej na místě vyčistit vodou. Pokud váš kočárek není špinavý, stačí jej otřít univerzálním čisticím prostředkem a suchým hadříkem, aby vypadal dobře.

Kroky, jak složit Chicco vedle mě Playard Bassinet

Odpojte hrazdu z jejího rámu stisknutím dvou uvolňovacích tlačítek umístěných na obou koncích předních nohou. Před sklopením vytáhněte veškerou podložku nebo prostěradlo, které může být uvnitř nosiče postele.

Sklopte dovnitř počínaje jedním rohem a poté opakujte pro další rohy podle podobných kroků, jak je uvedeno výše.

Jak prát podsedlovou matraci Chicco NextToMe

Otočte ho naruby a přidejte jemný prací prostředek do vlažné vody pod 40 ° C / 104 ° F je ideální teplota. Zajistěte, abyste přidali dostatečné množství pracího prostředku, aby se při čištění matrace vytvořila dobrá pěna.

Během praní nepoužívejte žádné bělidlo ani aviváž, protože to může mít vliv na to, jak prodyšné a vodotěsné funkce fungují v našich matracích.

Omyjte obě strany jemným cyklem studenou vodou, poté dobře opláchněte a poté nechte 24 hodin při pokojové teplotě přirozeně schnout na rovném povrchu mimo přímé sluneční světlo.

Jak složit Graco Pack ‚n Play Playard Bassinet

Jak mám vyčistit matraci? Pravidelně čistěte oblast spánku vašeho dítěte, zejména pokud jsou na něm viditelné části půdy nebo skvrny od zvratků, které mohou přilákat hmyz jako mouchy a komáry a způsobit potenciální újmu nejen při spánku, ale také při bdění.

Jak dlouho může dítě spát v Chicco vedle?

V případě, že máte novorozence, doporučuje se nechat ho v kočárku až 15 liber. Jakmile vaše dítě dosáhne tohoto hmotnostního limitu a je starší než tento věk (obvykle tři měsíce), pak s vámi může spát přes noc, dokud nedosáhne šesti měsíců věku, nebo zůstane v postýlce.