Jak dlouho trvá stát se mateřskou sestrou

Jak dlouho trvá stát se mateřskou sestrou? Existuje několik různých typů školení, které můžete absolvovat, abyste se stali mateřskou sestrou.

Nemusíte mít certifikaci, ale doporučuje to většina zaměstnavatelů. Některé nemocnice budou najímat pouze sestry, které mají certifikaci State Board a National Board Certified in Maternity Nursing (NBCMN).

To znamená, že většina lidí, kteří mají zájem stát se mateřskou sestrou, by se měla před podáním žádosti o práci v jakékoli nemocnici nebo na klinice podívat na absolvování nějakého kurzu nebo certifikačního kurzu.

Kurzy zahrnují dvoutýdenní, tříměsíční, šestiměsíční programy, prezenční 12týdenní programy a také online kurzy, které můžete absolvovat podle svého rozvrhu bez stanoveného data, kdy všichni mají zkoušku dohromady v jeden den.

Po celé republice jsou školy, které mají kurz na mateřskou sestru.

Jak mohu mít úspěšnou mateřskou dovolenou?

Pokud nastávající těhotná maminka plánuje zůstat s miminkem doma, měla by se o své zdraví začít starat ještě před porodem. To znamená chodit ke všem lékařským schůzkám a dodržovat jakékoli zvláštní dietní požadavky nebo požadavky na životní styl, které mohou být doporučeny lékařskými odborníky.

Kromě toho může být pro budoucí maminky, které uvažují o mateřské dovolené, užitečné, aby si zapisovaly nápady, které se během těhotenství vynořují, aby na nic nezapomněly, až přijde čas!

Těhotenský mozek se špatně mísí se sledováním všeho, co musíte udělat, abyste byli připraveni na úspěšnou mateřskou dovolenou – ale pokud si matka věci předem sepíše, po porodu nezůstane nic!

Co říkáte svému šéfovi před mateřskou dovolenou?

Než přijdete do práce, měli byste toto téma probrat se svým šéfem. Pomůže vám i jí při plánování budoucích projektů nebo jiných věcí, které je třeba na mateřské dovolené řešit.

Můžete také zvážit, zda požádat o kratší pracovní den, počínaje šestiměsíčním předstihem, aby mohla vidět, jak vše funguje, aniž by se cítila příliš ohromena, když přijde čas, abyste vzlétli. Pokud se zeptáte dostatečně brzy, pak není možné, aby někdo řekl ne! Hodně štěstí při tomto rozhovoru s vaším šéfem – doufáme, že to dopadne dobře!

Jak se připravit na mateřskou dovolenou v práci

Mateřská dovolená je něco, o čem většina žen sní. Je to šance vzít si z práce volno a strávit ho se svým novým miminkem – ale samozřejmě existují i ​​praktické věci, na které je třeba myslet! Zde se podíváme na to, jak se můžete připravit na mateřskou dovolenou, aby vše šlo hladce, až přijde ten velký den:

– Pokud je to možné, budete muset dát výpověď předem – ideálně šest týdnů nebo déle před datem splatnosti. To znamená, že sdělíte všem, kdy budete na mateřskou dovolenou, brzy poté, co se o tom sami dozvíte, a ne později, protože jim to poskytne dostatek času najít vhodnou náhradu, aniž by to příliš narušilo.

Pokud ještě nikoho nemají v řadě, pak se ujistěte, že se vrátíte před dohodnutým datem odjezdu, aby se nemuseli potýkat s dodatečným tlakem spojeným s tím, že se zároveň připojí nový člověk.

– Pokud je to možné, pokuste se naplánovat svou mateřskou dovolenou také kolem prázdnin jiných lidí – to znamená, že místo toho, abyste byli zkrácení na šest týdnů, mohou to být jen tři nebo čtyři. To platí zejména, pokud pracujete v maloobchodě nebo pohostinství, kde může být personál nepředvídatelný, protože každý chce svou dovolenou najednou!

Jen se ujistěte, že ten, kdo to od vás převezme, ví, o co jde, z první ruky, jinak to za zavřenými dveřmi poběží ještě hladčeji, ale dříve než později se může stát, že budou zákazníci znovu procházet dveřmi.

– Zeptejte se na další výhody dostupné během mateřské dovolené

Jak uděláte roztomilý těhotenský obrázek?

Myslím, že je třeba mít na paměti několik malých věcí.

Nejprve se ujistěte, že máte dobré těhotenské fotky. Vyhledejte profesionálního fotografa nebo požádejte svého partnera, aby vás během dne fotil tak často, jak jen může. Budou mnohem lepší než ty pořízené na iPhone!

Za druhé, pamatujte, že to, co je považováno za roztomilé, se liší člověk od člověka. Někteří lidé považují těhotné ženy za krásné a jiní to nevidí vůbec – takže z tohoto důvodu navrhuji snažit se nestarat se o to, zda něco vypadá „roztomile“ pouze na základě jiných názorů.

Zatřetí, zkuste pořídit těhotenské fotografie v určitých klíčových okamžicích, jako jsou: když se poprvé probudíte před sprchou (protože vaše vlasy mohou být krásné a objemné) nebo těsně po sprchování (když vaše vlasy mohou být ploché, ale stále mokré).

Co si mám obléknout na fotky na těhotenské pláži?

Pro obrázky na těhotenské pláži je nejlepší nosit volné oblečení, které nebude příliš těsné, jakmile budete těhotná. Vzhledem k tomu, že vaše břicho během sezení pravděpodobně poroste, je nejlepší mít na sobě něco pohodlného a roztomilého.

Například šaty nebo sukně s kraťasy pod nimi jsou skvělou volbou pro toto roční období! Noste cokoliv, v čem se budete cítit krásně – pamatujte, že tyto fotografie jsou o oslavě těhotenství a rozšiřování vaší rodiny.

Než vyrazíte, nezapomeňte si také namazat opalovací krém, protože UV paprsky matky přírody mohou v těchto měsících způsobit, že bledá zimní pokožka je extrémně citlivá!