Jak dát dítě do autosedačky Nuna Pipa

Tento článek s návodem vám pomůže naučit se, jak umístit dítě do autosedačky Nuna pipa. Nákup autosedačky pro vaše dítě může být matoucí.

Existuje tolik různých typů. Nuna Pipa je vynikající volbou, pokud chcete mít své dítě v bezpečí v případě nehody. Tento článek vám poskytne podrobné pokyny, jak ji správně používat.

Jak posadíte novorozence do autosedačky Nuna Pipa?

Umístěte své dítě do sedačky tak, že ji nejprve otevřete a poté je zasunete do základny. Zajistěte jejich přezku a ujistěte se, že je dostatečně utažená, aby ji bezpečně držela; nepoužívejte žádné vycpávky, dokud si nebudete jisti, že se vaše děťátko dobře vejde dovnitř.

Zavřete všechny ostatní chlopně na obou stranách, než je utáhnete, abyste je zajistili, což umožní lepší usazení kolem jejího těla a také zabrání pronikání příliš velkého množství vzduchu, jakmile se správně připoutá.

Jakmile je vše utaženo podle pokynů výrobce (které by měly být součástí vaší autosedačky), zajistěte, aby ho žádná část neryla nebo nepříjemně netlačila na kůži, aby se během cestování cítila pohodlně.

Potřebujete dětskou vložku do autosedačky Nuna Pipa?

Kojenecká autosedačka Nuna PIPA není dodávána s vložkou, kterou můžete použít, když je dítě mladší než čtyři měsíce.

Pokud je vaše dítě menší nebo je nachlazené, může být nutné použít dětský polštářek, aby bylo bezpečné a pohodlné při jízdě na zadním sedadle.

Důležitým hlediskem při nákupu pro tento konkrétní model autosedačky by bylo, zda bude správně sedět na základně i uvnitř kočárků jiných výrobců vyrobených společností Nuna, které používají svůj vlastní odlišný druh rychloupínacího systému. spíše než to, co většina lidí zná od běžnějších značek, jako je Peg Perego a Graco.

Kdy mohu přestat používat kojeneckou vložku Nuna Pipa?

Kojenecká vložka Nuna PIPA můžete přestat používat poté, co bude vaše dítě schopno samo sedět vzpřímeně.

Jak dlouho používáte dětskou vložku v autosedačce?

Ačkoli mnoho autosedaček má vestavěné kojenecké vložky, nejsou určeny k dlouhodobému používání.

Ty by měly být používány pouze tehdy, když je vaše dítě malé a potřebuje je, aby jeho hlava mohla správně spočívat v sedačce.

Jakmile tuto fázi překročíte, je nejlepší vložku vyjmout, protože její používání po nějaké době nepřináší žádné další výhody pro bezpečnost nebo pohodlí.

Pro starší miminka, která se sama bezpečně posadí, přemístěte je do další možnosti autosedačky otočené po směru jízdy, která poskytuje více prostoru pro nohy, ale stále dobře odpovídá požadavkům na poměr výšky a hmotnosti vašeho dítěte.

Jak nainstalujete autosedačku Nuna Pipa bez základny?

Autosedačka Nuna PIPA je dětská autosedačka obrácená po směru jízdy, kterou lze použít od 22 do 65 liber.

Obsahuje vyrovnávací systém Recline Sure a nastavitelnou základnu pro správnou instalaci, ochranu proti bočnímu nárazu (SIP), odpružení Air Protect pro vynikající ochranu hlavy vašeho dítěte v případě nárazu a zábranu proti odskočení v režimu proti směru jízdy, která omezuje otáčení. síly.

Autosedačka Nuna Pipa je také dodávána s odnímatelnou stříškou a rukojetí, takže ji můžete snadno vzít s sebou na cesty nebo na návštěvu přátel. K instalaci tohoto modelu nepotřebujete žádné nástroje.

Jednoduše jej umístěte na spodní kotvy LATCH vašeho vozidla nebo kolem vašeho stávajícího bezpečnostního pásu. Při používání konektorů LATCH se ujistěte, že jste je dostatečně utáhli, aby se sedátko nepohnulo, když se vaše dítě pohybuje.

Můžete používat Nuna Pipa bez vložky?

Sedačku můžete používat bez vložky. Hmotnost vašeho dítěte by měla být mezi 5 až 35 librami a neměla by být vyšší než 32 palců. Pokud máte menší miminko, zvažte použití kojeneckých vložek, dokud nebudou dostatečně velké pro PIPA.

Jak vložíte dítě do Nuna Pipa Lite?

Kočárek má nastavitelnou sedačku, která může ležet nebo sedět v závislosti na tom, kdy vaše dítě usne. Nezáleží také na tom, v jaké poloze jsou nohy vašeho děťátka, když je položíte ke spánku, protože tento kočárek nabízí podporu nohou po celou dobu zdřímnutí pomocí bočních panelů, které se zapínají na místo.

Jednoduše nastavíte autosedačku a připevníte ji přímo na podvozek předtím, než umístíte spící batole do části nosiče s bezpečnostními popruhy připevněnými kolem nich; ujistěte se, že jsou pevně drženy na dobře polstrovaných stranách, takže nehrozí žádné riziko zranění při podřimování během procházky.

Můžete umýt vložku Nuna Pipa?

Autosedačku Nuna Pipa lze prát, ale měli byste dbát na to, aby se potah během pracího cyklu nesrazil nebo jinak nepoškodil.

Nejlepší způsob čištění je ruční mytí jemným mýdlem (bez bělidel) a vlažnou vodou; nepoužívejte horkou vodu, mohla by poškodit látku.

V případě potřeby namočte na pět minut před důkladným opláchnutím pod tekoucím kohoutkem h20. Poté můžete pověsit nebo sušit v sušičce pouze na nízkou teplotu! Nežehlit. Nikdy žádnou část nemyjte v pračce.