Jak často používáte Playpen

Jak často používáte ohrádku? Použití ohrádky by mělo být omezeno na dvě hodiny. V žádném případě nemůže ohrádka nahradit postýlku hned poté, co vaše dítě začne lézt, protože právě v tomto období se učí, jak se pohybovat a prozkoumávat své okolí.

Pokud jej chcete používat déle než dvě hodiny v kuse, ujistěte se, že jste tam dali nějaké hračky, aby mělo dítě kromě zdí kolem sebe i něco jiného!

Další věc, kterou musíme zmínit, je bezpečnost: vyberte si správnou velikost ohrádky podle svých potřeb a pamatujte na používání pouze jedné strany, pokud není uvedeno jinak (některé modely umožňují rodičům čelit oběma směry).

Máte také možnost zamykání nebo odemykání – podle toho, co je pro vás pohodlnější; pokud je uzamčena, dejte pozor, abyste neztratili žádné části, protože dítě by ji mohlo otevřít a vylézt ven.

Který balíček a hraní jsou nejlepší?

Na trhu existuje mnoho různých typů balíčků a her. Nejdůležitější věcí při rozhodování, která z nich je pro vás, vaši rodinu nebo vaše cestovní potřeby nejlepší, je zvážit, čím je jedinečná z jiných dostupných možností.

To vám pomůže zjistit, zda tento typ hřiště splňuje vaše specifické požadavky ve srovnání s jinými, které by mohly být pro váš životní styl vhodnější.

Pack ‚n Play vs Crib: Která je pro vás nejlepší?

Na trhu existuje mnoho různých typů balíčků a her. Nejdůležitější věcí při rozhodování, která z nich je pro vás, vaši rodinu nebo vaše cestovní potřeby nejlepší, je zvážit, čím je jedinečná z jiných dostupných možností.

To vám pomůže zjistit, zda tento typ hřiště splňuje vaše specifické požadavky ve srovnání s jinými, které by mohly být pro váš životní styl vhodnější. Které balení a hraní jsou nejlepší?

Jaký je hmotnostní limit pro balíček n play?

Modely Pack n play obvykle váží kolem 30 liber. Hmotnostní limit pro pack ‚n plays se pohybuje mezi 25 a 35 lbs v závislosti na modelu.

Může dítě spát v balení a hrát si na dřinu?

Dítě může být tak malé, že se vejde do batohu na hraní. Musíte však vědět, zda je na to vaše dítě dostatečně velké. Některá miminka jsou pro tento typ výrobku příliš vysoká nebo těžká, když jsou umístěna uvnitř s polštáři a přikrývkami, které je obklopují.

Musíte také dávat pozor na to, kolik místa je v balení na hraní, protože menší děti nemají mnoho prostoru pro pohyb, což by mohlo vést k aktivaci varovných signálů udušení.

Balíček n play tedy používejte pouze v případě, že se do něj vaše ratolest dobře vejde sama bez jakýchkoliv dalších předmětů, jako jsou hračky nebo knihy v blízkosti obličeje, když spí!

Může 6měsíční dítě spát v balení a hrát si?

Ano, pokud je to správný balíček n play. Dítě by mělo být schopné spát cokoliv v jakémkoli věku, pokud je v bezpečí a pohodlné.

Pokud jste zjistili, že vaše šestiměsíční dítě nemůže dělat obě tyto věci ve své postýlce, pak pro ně může být lepší cestovní spací styl než tradiční pack n play, protože pro ně bude méně místa na válení se nebo vylézání. na nehodě.

Snad snazší možností by bylo vzít si s sebou autosedačku, protože děti mají tendenci zůstat na místě, jakmile jsou umístěny uvnitř jedné!

I když obecně řečeno, většina lidí tyto věci používá přibližně do dvou let věku, někteří rodiče zjišťují, že oddělené spaní funguje nejlépe i po tomto časovém rámci, a to kvůli neustálým hádkám před spaním nebo pokud máte více dětí sdílejících pokoj.

Může 9měsíční dítě spát ve smečce a hrát si?

Ano, existují hry, které se hodí i pro novorozence. Co je důležité si pamatovat při používání batohu n play s vaším dítětem nebo batoletem, je to, jak budou komunikovat a spát ve smečce a hrát si sami.

Pokud v ní plánujete spát často, doporučujeme pořídit si jednu z větších, aby měly více prostoru pro pohyb a pohodlí. Nezapomeňte také zjistit, zda se některé části oddělují od rámu, protože mnoho z nich to dělá!

Tímto způsobem se můžete snadno dostat do bezpečné zóny pro kojence a uchopit předměty, jako jsou plenky, ubrousky nebo dudlíky, aniž byste museli rušit malá spící miminka, která již mohou potřebovat pozornost během nočních hodin.

Poslední věc, kterou si přejete, aby se stala o půlnoci při kolébání tam a zpět při kontrole vašeho drahého anděla, je náhodně šlápnout na dudlík, který jim vypadl z malých úst.

Jak zavíráte skládací ohrádku?

Je důležité vědět, jak zavíráte skládací ohrádku. Nechcete, aby se otevřelo! To může být pro vaše dítě nebezpečné.

Mnoha rodičům se to stalo a říkají nám, že největší strach z používání skládacího hřiště bylo, že se jejich malé dítě zraní, protože se nečekaně otevírá. Dva nejlepší způsoby, jak uzavřít kvalitní skládací hřiště, jsou:

Nejprve se ujistěte, že jsou všechny čtyři strany zcela ploché, než zavřete zámek na jakémkoli přenosném přebalovacím stolku nebo cestovní postýlce/hračce se síťovými úložnými kapsami.

To zajistí, že žádná část vašeho hřiště nebyla během přepravy složena zpět mezi ostatní části uvnitř rámu, což by mohlo způsobit zranění, pokud by něco vyčnívalo. Druhým způsobem je kontrola uvnitř hřiště po jeho uzavření.

Jednoduše každou stranu trochu otevřete a podívejte se doprostřed svého přenosného dětského hřiště nebo látkové skládací postele. Pokud jsou nějaké části složené, budete je chtít zatlačit zpět, aby byly ploché, než se zavřete kolem dokola.