K čemu se těhotenské břišní pásky používají? Povinná četba

K čemu se používají těhotenské bandáže na břicho? Těhotenské břišní pásy se používají k podpoře maminčiných zad. Gumičky na těhotenské břicho mohou být velmi pružné, což znamená, že bude dobře fungovat pro všechny typy těhotenských bříšek a tvary postavy.

Prodlužovače těhotenských pásek jsou také dodávány s několika patentkami, takže se mohou co nejlépe hodit na osobu jakékoli velikosti nebo rostoucí miminko! Pokud budete později v těhotenství potřebovat větší velikost, není problém, protože mají kolem vás dostatek prostoru k rozšíření.

K dispozici jsou dva styly: jeden má nastavitelný pas, který vede dolů vepředu (podobný vzhled jako tradiční spodní prádlo), zatímco druhý styl má připevněný panel vyrobený z látky stejně jako legíny, ale bez nohavic, protože je připevněn k těhotenská kapela.

K dispozici jsou také dvě skvělé barvy v závislosti na vašich preferencích: černá nebo nahá.

Kolik oblečení potřebuji na těhotenské fotky?

Počet oblečení, které potřebujete pro těhotenské fotografie, bude záviset na počtu požadovaných změn místa. Obecně platí, že sezení s jednou výměnou šatníku je zahrnuto v naší základní ceně.

Každá další změna místa a oblečení nad rámec tohoto stojí 50 USD za hodinu. Obvykle si naplánujeme celý den, abychom měli dostatek přirozeného světla po celý den, abychom dosáhli různých vzhledů, aniž bychom museli přidávat další osvětlení nebo se pohybovat venku v poledne, když je příliš jasné.

Pro někoho, kdo potřebuje pouze jeden pohled, bych pravděpodobně nechal nosit něco, co se cítí pohodlně nosit kolem svého domu / sousedství / oblíbeného místa, odkud tráví většinu dní během těhotenství (nebo prostě to, co by normálně nosili).

V případě potřeby přidám nějaké věci na jedno použití, jako jsou bílé košile nebo sukně (pokud se příliš zajímají o to, co si lidé v jejich městě/na pracovišti pomyslí).

Jaká je nejlepší barva na těhotenské fotky?

Těhotenské snímky mohou být zábavným způsobem, jak zdokumentovat vaše těhotenství, ale musíte mít na sobě ty správné barvy, abyste žádnou z fotografií nerušili. Zde je několik pokynů pro výběr barvy oblečení, která je pro těhotenské portréty nejlepší:

• Základní barvy šedé – Pro ty, kteří chtějí, aby jejich výběr šatníku splynul s pozadím a vytvořil rovnoměrné plátno, na kterém budou vypadat větší než život (ne že by tato skutečnost měla ovlivňovat, zda naše služby využijete či nikoli), doporučujeme zvolit pro šedé oděvy, jako je světle šedá, tmavě šedá, stříbrná a uhlová.

Tyto odstíny nám poskytují dostatek prostoru pro hraní si s osvětlením během postprodukce, aniž bychom se museli obávat, že se něco příliš vymstí. Stejně tak tyto odstíny vypadají skvěle i na fotoaparátu.

• Zemité tóny – Pokud patříte k lidem, kteří jsou prosyceni barvami, pak mohou být na těhotenské focení právě zemské tóny. Barvy jako opálená, hnědá, oranžová a žlutá vytvoří skvělou kulisu, na kterou můžete vrhat stíny, které vytvářejí určitou hloubku a rozměrnost výsledných snímků.

Naše zkušenosti nám ukazují, že tyto odstíny se také docela dobře zobrazují na kameře s malou námahou při postprodukci. Skoro jako by pro to byli stvořeni!

• Pastels & Světlé – pro ty nastávající nevěsty, které hledají něco výraznějšího nebo živějšího, než jaké jim mohou poskytnout barvy založené na šedé, doporučujeme zvolit místo měkčích odstínů růžovou, fialovou nebo modrou.

Tyto barvy jsou velmi oblíbené pro těhotenské focení a ukázalo se, že na fotoaparátu dobře působí. Díky digitální technologii jsou možnosti nekonečné!

Jak se připravujete na těhotenské focení?

Nejprve se musíte ujistit, že matka vypadá krásně. Začíná to tím, že si najdete profesionálního vizážistu nebo se sami připravíte, pokud se fotíte poprvé po těhotenství.

Buďte velmi opatrní, kolik kůže odhalujete, protože strie může být obtížné úplně zakrýt na fotografiích a na obrázcích to nebude vypadat dobře!

Vyhněte se také oděvům se vzory, protože mají tendenci se „pohybovat“, když se natahují vahou břicha, čímž odvádějí pozornost od předmětu zaměření: maminky a miminka!

Poté, co jste udělali všechny tyto přípravné kroky (a mnoho dalších), pak si klidně vezměte nějaké těhotenské oblečení, které vám dobře sedne na hrbolek; doporučujeme, abyste se drželi dál od velkých objemných svetrů nebo čehokoli jiného, ​​díky čemu byste vypadali ještě větší, než vypadá vaše nastávající maminka!

Jak dlouhá je minimální mateřská dovolená ve Spojeném království?

Ve Spojeném království je mateřská dovolená poskytována podle zákonných nařízení o mateřské dovolené. Obecně platí, že těhotná zaměstnankyně může čerpat až 52 týdnů placeného volna na mateřské dovolené.

To však nemá žádný vliv na to, že rodiče mají nárok na sdílenou rodičovskou dovolenou po narození nebo adopci jejich dítěte. Podle těchto předpisů:

Minimální peněžitá pomoc v mateřství ve Spojeném království Minimální částku, kterou budete dostávat během doby vyplácené v mateřství, lze zjistit na webových stránkách GOV.UK a závisí na tom, jak dlouho jste pracovala se svým zaměstnavatelem před otěhotněním a zda byla tato práce plná. – práce na úvazek nebo na částečný úvazek.

Pokud jste například zaměstnáni 26 týdnů před narozením dítěte nebo jste zaměstnáni 25 týdnů, ale bezprostředně před touto dobou jste nepřetržitě pracovali pro stejného zaměstnavatele 26 týdnů, budete mít nárok na zákonnou mateřskou.