Jak by měly plenky Huggies sedět

Jak by měly plenky Huggies sedět? Každý je jiný. Existuje několik věcí, které byste měli vědět, pokud jde o to, jak by plenky Huggies měly vašemu dítěti sedět a jak z dlouhodobého hlediska ovlivní, jak se bude cítit.

V tomto příspěvku na blogu se podíváme na to, jak měřit velikost, jak vybrat správnou velikost plenky a co můžete dělat, když se vám plenky vašeho dítěte nezdají dostatečně těsné nebo příliš volné.

Jak by měly plenky Huggies sedět

Pokud jde o to, jak plenky Huggies sedí, je třeba zvážit několik věcí. První je velikost. Huggies nabízí různé velikosti pro miminka různého věku a vy se chcete ujistit, že používáte správnou velikost pro vaše dítě.

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je, zda plenka správně sedí, pokud jde o otvory pro pas a nohy. Pokud je plenka příliš těsná nebo volná, nemusí absorbovat tak dobře, jak byste chtěli, což může vést k protečení.

Pás by měl být přiléhavý, ale pohodlný kolem bříška vašeho dítěte; pokud jsou mezery mezi místem, kde končí látka a začíná jeho kůže, znamená to, že potřebuje menší velikost. Otvory pro nohy by měly být přiléhavé, ale ne příliš těsné a měly by zakrývat co největší část nohy dítěte, aby nedošlo k protečení.

Nakonec se budete chtít ujistit, že plenka je dostatečně vysoko na zádech vašeho dítěte. Pokud ne, může mu prosakovat po zádech a způsobit nepořádek. Horní část plenky by měla být alespoň jeden palec nad pupíkem dítěte.

Jak poznáte, že jsou plenky Huggies příliš malé?

Pokud jsou stehna vašeho miminka zarudlá, je to známka toho, že jsou plenky nadměrně těsné. Guma kolem nožičky by se měla roztáhnout, ale pokud je plenka příliš malá, nebude správně sedět, což má za následek tyto červené skvrny. Je čas jít nahoru v plenkách.

Jak poznáte, že plenka správně sedí?

Plenka by neměla být příliš volná nebo těsná kolem nohou vašeho dítěte. Ujistěte se, že pas je přiléhavý, ale pohodlný. Pokud zanechává červené stopy, pravděpodobně štípe a je třeba upravit velikost na další velikost. Pokud jsou mezi otvory pro nohy a kůží dítěte velké mezery, znamená to, že plenka je pravděpodobně příliš velká.

Pokud plenka sedí správně, měla by být pohodlná, přiléhavá na všech správných místech a neměli byste vidět žádné červené skvrny nebo čáry na kůži vašeho dítěte. Pokud zaznamenáte netěsnosti, ujistěte se, že používáte kvalitní plenky, protože u některých dětí nemusí dobře fungovat.

Jakou velikost plenky by mělo nosit dítě o hmotnosti 14 liber?

14ti kilové dítě by nosilo plenku velikosti tři. Plena velikosti tři má hmotnostní rozsah 12 až 18 liber. Toto je nejběžnější velikost pro děti od šesti do dvanácti měsíců.

Pleny mají výřez pro pupeční šňůru a jsou navrženy tak, aby těsně obepínaly pas a nohy vašeho miminka. Mají také strečové strany, aby byly pohodlné a zabraňovaly protečení.

Proč je na Pampers 360 páska?

Pleny Pampers Cruisers 360 mají na zadní straně pásku, která slouží k zabalení a zajištění použité plenky. Zabalte plenku Pampers 360 poté, co ji svému dítěti sundáte. Pevně ​​přetáhněte pásku kolem plenky a použijte ji k zavázání do pevného svazku.

Zapínají se plenky vpředu nebo vzadu?

Lepicí poutka na jednorázové pleně by měla být přibližně na úrovni pupíku a měla by být vzadu.

Která plenka Huggies je nejlepší?

Na výběr je několik různých typů plen Huggies. To nejlepší pro vaše dítě závisí na jeho potřebách a na tom, co v plence hledáte.

The Huggies Snug & Suché plenky jsou skvělé, pokud hledáte základní, každodenní plenku. Mají prošívanou vložku, která absorbuje tekutiny, a jsou k dispozici ve velikostech až do velikosti šest.

Pokud máte miminko, které je velmi citlivé, Huggies Little Snugglers pro něj mohou být tou nejlepší plenkou. Tyto plenky obsahují prémiovou bavlnu, která pomůže udržet pokožku vašeho dítěte měkkou a zdravou bez ohledu na to, do čeho se při přebalování dostane.

Plenky Huggies Supreme jsou nejlepší plenky pro miminka, která často mokvají, protože mají extra savou vložku, aby se vaše miminko cítilo v suchu a pohodlí po celý den. Dodávají se také v různých velikostech až do velikosti šest, stejně jako Snug & Suché plenky ano.

Konečně, plenky Huggies Overnites jsou perfektní, když vaše dítě bude spát delší dobu. Mají delší savost než ostatní plenky, což pomůže udržet vaše miminko v suchu a pohodlí po celou noc.

Bez ohledu na to, jakou plenku Huggies si vyberete, můžete si být jisti, že byla navržena s ohledem na potřeby vašeho dítěte.

Co se stane, když dítě sedí v plence příliš dlouho?

Pokud dítě sedí v plence příliš dlouho, plenka se nasytí močí a výkaly. To zvyšuje riziko podráždění kůže, UTI a kvasinkových infekcí.

Abyste těmto problémům předešli, je důležité miminko často přebalovat. Pokud nemůžete dítě přebalit hned, můžete na znečištěnou položit čistou plenku, která absorbuje moč a výkaly. Obě plenky byste pak měli vyměnit co nejdříve.