How Smart Is My Baby Book? Definitivní průvodce

Jak chytrá je moje dětská knížka? Myslím, že jsem o tom nikdy předtím nepřemýšlela, ale moje dětská knížka je zatraceně chytrá. Ví, kdy je moje dítě hladové, mokré nebo unavené. A vždy ví, co je správné udělat, aby se moje dítě cítilo lépe.

Jak to tedy funguje? No, je v tom trochu magie a spousta vědy. Kniha používá senzory ke sledování vitálních funkcí mého dítěte a poté tyto informace posílá do algoritmů, které určují, co moje dítě potřebuje.

Je úžasné, jak dobře to funguje a jsem za to moc vděčná! Nevím, co bych dělala bez své chytré dětské knížky. Děkuji, technologie! Děkuji, vědo! Děkuji vám, kdo vymyslel tuto úžasnou věc!

Jak si uděláte domácí knížku pro miminko?

Můžete si vyrobit domácí dětskou knížku tím, že shromáždíte nějaké zásoby a budete postupovat podle několika jednoduchých kroků. Nejprve budete muset shromáždit nějaké fotografie vašeho dítěte.

Dále najděte prázdnou knihu nebo album, které můžete použít pro svou dětskou knihu. Jakmile budete mít zásoby, začněte vytvořením obalu na knihu.

Poté přidejte stránky s fotografiemi a popisky. Můžete také zahrnout další upomínkové předměty, jako jsou oznámení o narození a nemocniční náramky. Nakonec nezapomeňte přidat své osobní dojmy, aby byla kniha jedinečná!

Jak vytvoříte knihu záznamů o miminku?

Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit knihu záznamů o miminku. Můžete si koupit předem připravenou knihu, nebo si ji můžete vyrobit sami. Pokud se rozhodnete vytvořit svůj vlastní, existuje několik věcí, které budete muset zahrnout.

Nejprve budete muset uvést základní informace o vašem miminku, jako je jeho jméno, datum narození, čas narození, váha a délka. Budete také chtít přidat fotografii vašeho dítěte.

Dále budete chtít zdokumentovat všechny milníky, kterých vaše dítě dosáhlo. To může zahrnovat první krůčky, první vyslovená slova a ztrátu prvního zubu. Nezapomeňte uvést datum každého milníku, abyste se mohli ohlédnout a zjistit, jak rychle vaše dítě rostlo a měnilo se!

Budete také chtít zahrnout informace o rodině do knihy záznamů o miminku. To může zahrnovat fotografie a jména prarodičů, tet, strýců a bratranců a sestřenic. Můžete si také zapsat nějaké zvláštní tradice nebo příběhy, které se tradují ve vaší rodině.

Jak si doma vytvoříte dětské album?

K vytvoření dětského alba doma budete potřebovat:

– Fotoalbum nebo zápisník

-Fotky vašeho dítěte

-Papír a pera

-Nálepky, fixy nebo jiné řemeslné potřeby (volitelné)

Nejprve shromážděte všechny fotografie, které chcete zahrnout do alba. Můžete si je uspořádat podle data, tématu nebo je jednoduše seřadit v pořadí, ve kterém chcete vyprávět příběh prvního roku vašeho dítěte. Dále se rozhodněte pro název svého alba.

Může to být tak jednoduché jako „První rok dítěte“ nebo něco kreativnějšího. Jakmile se rozhodnete pro název, je čas začít zdobit stránky! Buďte kreativní s nálepkami, razítky a dalšími ozdobami.

Pokud si nejste jisti, kde začít, existuje mnoho knih a webových stránek s nápady na výstřižky pro miminka. Na závěr si ke každé fotografii nezapomeňte zapsat své myšlenky a vzpomínky. Tyto poznámky udělají album ještě výjimečnějším, až se na něj v budoucnu podíváte.

Co mám zapsat do knihy?

Existuje mnoho věcí, které můžete zapsat do knihy. Můžete napsat něco osobního, něco vtipného nebo něco inspirativního. Záleží na knize a na tom, co chcete nápisem sdělit. Pokud jste uvízli, zde je několik nápadů:

– Citát z knihy

– Osobní zpráva pro příjemce

– Vtip nebo vtipná historka související s knihou

– Inspirativní zpráva

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce a vyjadřuje vaše myšlenky a pocity o knize.

Nápis by měl být zvláštní a smysluplný, takže si nespěchejte a pečlivě volte slova. Můžete se také podívat na související články jako Co obsahuje dětská knížka a Jak vyrobit omalovánku z krabičky na ubrousky.

Měli byste napsat do knihy, kterou dáváte jako dárek?

Je to otázka, kterou si klade mnoho lidí, když se snaží rozhodnout, co napsat do knihy, kterou plánují dát jako dárek. I když nemusí nutně existovat správná nebo špatná odpověď, je několik věcí, které byste měli mít na paměti, než se rozhodnete.

Pro začátek se zamyslete nad vztahem, který máte s osobou, které knihu dáváte. Pokud je to někdo z vašich blízkých, jako je člen rodiny nebo nejlepší přítel, pak může být správnou cestou napsat něco osobního.

Něco jako srdečná zpráva nebo vnitřní vtip by bylo ideální pro tento typ situace.

Na druhou stranu, pokud knihu dáváte někomu, koho příliš neznáte, bude asi nejlepší zůstat u jednoduchého nápisu. Citát z knihy nebo autora je vždy příjemným doplňkem a ukazuje, že jste na svůj dárek mysleli.

Bez ohledu na to, co se rozhodnete napsat, pamatujte, že záleží na myšlence. Pokud tedy věnujete určité úsilí výběru dokonalé knihy pro člověka, kterému ji darujete, určitě to ocení.