Kde koupit CLR odstraňovač plísní: 5 nejlepších možností

Hledáte místa, kde koupit CLR odstraňovač plísní a plísní? Zde se dozvíte pět míst (i online), kde můžete čisticí roztok zakoupit.

S těmito doporučeními můžete mít svůj odstraňovač plísní CLR během okamžiku!

Co je CLR odstraňovač plísní?

Vzhledem k tomu, že plíseň nebo plíseň jsou zpočátku tak malé, nevšimnete si žádných příznaků, dokud nezvětší natolik, aby byly viditelné pouhým okem. Tento problém je rozšířenější u lidí, kteří při výměně prostěradla své matrace pravidelně neotáčí a nekontrolují.

Hloubkově čistí a odstraňuje povrchy se skvrnami od plísní a plísní. Kromě toho se také snadno používá.

Stačí jej nechat sedět a poté otřít. Na skvrny na tvrdých površích a kobercích a textiliích použijte toto čištění proti plísním a plísním.

Kovy a povrchové úpravy, zejména chrom a nerezová ocel, by se neměly používat s odstraňovačem skvrn CLR a plísní. Odstraňuje odolné povrchové skvrny od plísní a plísní z keramických dlaždic, soklových lišt, textilií, skla, cihel, betonu, přírodního kamene, laminovaných desek, kompletně vytvrzených a olejových lakovaných povrchů, tuhých plastů, pneumatik vozidel, dřeva, spárovací hmoty a sklolaminátu. otázkou několika minut.

Pěnový rozprašovač na odstraňovači skvrn bez bělidel umožňuje přímější aplikaci a zabraňuje zpětnému rozstřikování a rozptylu spór ve vzduchu. Program Safer Choice EPA uznává produkt jako bezpečnější alternativu k tradičním chemikáliím.

Neměly by se používat kovy a nátěry, zejména nerezové exteriéry spotřebičů. Zde je užitečný průvodce dalšími informacemi o plísni.

Kde můžete získat CLR odstraňovač plísní a plísní?

Existuje spousta obchodů, kde si můžete koupit CLR odstraňovač plísní a plísní, zejména online. Zde jsou následující obchody, kde si můžete koupit odstraňovač plísní a plísní CLR:

  • Ace Hardware
  • Amazon (online)
  • Web CLR Brands (online)
  • Walmart
  • Target.com (online)

Zde je návod, který vám může pomoci říci více o tom, jak efektivně používat plísňové brnění. Kromě toho se můžete podívat na tuto webovou stránku pro vytváření objednávek na odstraňovač plísní a plísní CLR.

Co jsou plísně a plísně?

Plíseň se vyvíjí ze spór, které se vznášejí vzduchem. Shluky plísní rostou, když se spóry rozmnožují, což můžete vidět pouhým okem.

Zde je průvodce, který vám pomůže zjistit, co je nejnebezpečnější plíseň.

Plíseň se zeleným nebo černým odstínem můžete popsat jako „fuzzy“ nebo „slizký“. Zatímco plíseň má bílý, žlutý nebo šedý odstín známý jako „načechraný“, „práškový“ nebo „chlupatý“.

Plíseň je typicky bílá nebo šedá, i když může být také žlutá, černá nebo hnědá, jak se šíří. Plíseň obvykle začíná žlutě a poté zhnědne.

Tato houba je významná, protože rozkládá rozkládající se organické zbytky jako padlé stromy. Živiny v těchto organických složkách jsou následně uvolňovány do prostředí pro využití jinými živými tvory.

Podle CDC je plíseň v domácnostech a dalších budovách všudypřítomná a není prospěšná, jakmile se dostane dovnitř. Plísně mohou kromě negativních dopadů na zdraví způsobit i strukturální poškození vašeho majetku.

Plíseň je plíseň, které se daří na vlhkých, rovných površích. Je běžné ho objevit na okenních parapetech nebo stěnách sprchy.

Je také méně pravděpodobné, že způsobí dlouhodobé škody než plísně. Obvykle je jednoduché se toho zbavit pomocí čisticího roztoku.

Plísně a plísně mají různé účinky na povrchy, na kterých rostou. V závislosti na typu plísně může vaše tělo reagovat odlišně.

Má v podstatě kosmetický účinek, když plíseň roste na rovných površích, jako jsou dlaždice nebo stěny koupelny. Spóry plísní mohou naopak při vdechnutí způsobit kašel a bolesti hlavy.

Plísně mají potenciál způsobit výrazně větší škody na vašem majetku a zdraví. Odborníci spojovali expozici plísní se srdečními problémy, kloubními potížemi, únavou a depresí, kromě respiračních problémů.

Jak zabráním plísním a plísním pomocí CLR?

Plísním a plísním můžete předejít pomocí následujících tipů:

  • Je lepší předcházet tvorbě plísní, než se s ní potýkat, jakmile se u vás doma usadí.
  • Udržujte ve svém domě dostatečné větrání, zejména ve sprše, prádelně a kuchyni. Ujistěte se, že váš domov má odsávací ventilátory, které odvětrávají ven.
  • Udržujte ve svém domě vlhkost na úrovni 30 až 50 procent. Použití odvlhčovače nebo klimatizace může pomoci, zejména během teplejších měsíců.
  • Co nejdříve opravte veškeré netěsnosti ve struktuře vašeho domova nebo vodovodním potrubí.
  • Koberce na vlhkých místech, jako je koupelna nebo sklep, by měly být odstraněny.

Plíseň vám může způsobit nevolnost, zvláště pokud máte astma nebo jiné respirační onemocnění. U některých lidí může také způsobit alergické příznaky, jako je kýchání.

Plíseň může dráždit vaše oči a způsobit bolest v krku, kožní vyrážku, bolest hlavy a překrvení, i když nemáte alergii na plísně nebo astma. Ujistěte se proto, že tento roztok použijete co nejdříve, než se některý z těchto příznaků objeví.

Závěr

Toto jsou informace, které potřebujete vědět a které vám pomohou zjistit, kde koupit CLR odstraňovač plísní a plísní, spolu s jeho použitím a výhodami.