Dítě pláče, když se ji snažím nechat v ohrádce? Průvodce

Dítě pláče, když se ji snažím nechat v ohrádce? Jednou z možností je, že vaše dítě zažívá separační úzkost.

To je běžné u kojenců a batolat a může se projevovat různými způsoby. Pokud vaše dítě pláče, když ho necháte v její ohrádce, může mít pocit úzkosti, že je od vás pryč.

Existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste zmírnili separační úzkost vašeho dítěte. Nejprve se snažte, aby přechod od bytí s vámi k pobytu v ohrádce byl pozvolný.

Začněte například tím, že s ní budete několik minut sedět v ohrádce, než ji tam necháte samotnou. To jí pomůže zvyknout si na myšlenku, že je od vás pryč.

Další věc, kterou můžete udělat, je zajistit, aby měla spoustu hraček a aktivit, které ji zabaví, když je v ohrádce. Pokud se nudí, je pravděpodobnější, že začne plakat. Takže se ujistěte, že má spoustu práce.

V neposlední řadě se tím snažte příliš netrápit. Je naprosto normální, že miminka a batolata zažívají separační úzkost. S trochou času a trpělivosti si vaše miminko časem zvykne na to, že je v ohrádce bez vás, a přestane plakat, když ho necháte samotné.

Jak zajistíte otevřený půdorys?

Pokud máte otevřený půdorys, může se ochrana dětí zdát jako skličující úkol. Existuje však několik jednoduchých věcí, které můžete udělat pro to, aby byl váš domov bezpečný pro vaše nejmenší.

Jednou z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat, je vytvořit bezpečný prostor pro hraní vašeho dítěte. To znamená zbavit se všech ostrých rohů nebo předmětů, které by je mohly zranit. Měli byste se také ujistit, že jsou všechny elektrické zásuvky zakryté a všechny kabely jsou mimo dosah.

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je, jak zablokujete oblasti, které jsou pro vaše dítě zakázány. Dětské branky jsou skvělý způsob, jak toho dosáhnout, ale musíte se ujistit, že jsou správně nainstalovány a že je vaše dítě nemůže přelézt. Můžete také chtít umístit některé dětské pojistky na dveře vedoucí do nebezpečných oblastí.

Dodržováním těchto jednoduchých tipů můžete pomoci vytvořit bezpečné prostředí, kde může vaše dítě objevovat. Nezapomeňte na ně vždy pečlivě dohlížet a nikdy je nenechávat bez dozoru. S trochou plánování můžete udělat svůj domov bezpečným pro vaše nejmenší.

Jak udělám svému dítěti bezpečné hřiště?

Jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit, aby bylo vaše dítě v bezpečí, když si hraje, je vytvořit pro něj vyhrazený prostor na hraní. Toho lze dosáhnout nastavením malého prostoru ve vaší domácnosti s jejich hračkami a dalšími nezbytnými předměty.

Je důležité se ujistit, že tento prostor neobsahuje žádná potenciální nebezpečí, která by mohla zranit vaše dítě. Kromě toho byste měli na své dítě dohlížet, když si hraje v této oblasti, abyste zajistili jeho bezpečnost.

Dalším způsobem, jak udržet své dítě v bezpečí, když si hraje, je vyhnout se používání produktů, které obsahují škodlivé chemikálie nebo toxiny. K dispozici je mnoho přírodních a organických alternativ, které jsou stejně účinné, ale pro vaše dítě mnohem bezpečnější.

Také byste se měli vyvarovat používání jakýchkoli produktů, které mají malé části nebo ostré hrany, protože mohou představovat vážné nebezpečí udušení.

Dodržováním těchto jednoduchých tipů můžete svému dítěti vytvořit bezpečné a zábavné prostředí, ve kterém si může hrát. Přijetím dalších opatření zajistíte, že vaše dítě zůstane v bezpečí, zatímco bude objevovat a růst.

Jsou ohrádky Montessori?

Odpověď na tuto otázku je trochu komplikovaná. I když ohrádky nejsou tradičně součástí metody Montessori, lze je používat v prostředí Montessori, pokud jsou používány správně.

Ohrádky mohou být pro malé děti přínosné, protože jim poskytují bezpečný prostor pro objevování a hraní. Ohrádka však nesmí být používána jako způsob, jak udržet děti mimo dosah dospělých nebo jiných dětí. Ohrádky by měly být používány pouze krátkodobě a měly by být vždy pod dohledem dospělé osoby.

Pokud uvažujete o použití ohrádky ve vašem Montessori prostředí, ujistěte se, že ji používáte způsobem, který bude prospívat vývoji vašeho dítěte.

Jak si sbalíte a hrajete postel?

Postup je celkem jednoduchý. Nejprve musíte shromáždit materiály. Budete potřebovat batoh a hrát si, vybavené prostěradlo a přikrývku nebo deku. Jakmile budete mít své materiály, budete chtít nastavit svůj balíček a hrát na pohodlném místě.

Potom si vezmete své vypasované prostěradlo a natáhnete ho přes horní část balení a budete hrát. Dále na vypasované prostěradlo přidáte přikrývku nebo přikrývku. A to je vše! Vaše postýlka na hraní je nyní připravena k použití.

Jak zabráním svému dítěti tlačit ohrádku?

Existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste zabránili miminku tlačit ohrádku. Můžete zkusit ohrádku přemístit na jiné místo, nebo můžete před ohrádku postavit něco, co vaše dítě nemůže tlačit.

Můžete také zkusit použít jiný typ ohrádky, která je robustnější a nepohybuje se tak snadno. Pokud máte stále potíže, můžete vždy požádat o radu svého pediatra. Můžete si také přečíst tyto články o tom, jak složit ohrádku Elitefield a jak složit ohrádku Yoyo Moon.