Co píšete v dětské knížce pro miminko? Tipy

Co píšete do dětské knížky na miminko? Dětská kniha pro miminko je typicky příběh o nastávajících rodičích, nově příchozích nebo obojím.

Může být veselý a zábavný, nebo vážný a sentimentální. Ať už je tón jakýkoli, dětská knížka pro miminko určitě potěší děti i dospělé.

Co tedy napíšete do dětské knížky na miminko? To vše závisí na typu knihy, kterou chcete vytvořit. Pokud hledáte něco roztomilého a vtipného, ​​zkuste napsat rýmovaný příběh o nastávajících rodičích.

Chcete-li něco sentimentálnějšího, zvažte, zda napsat povídku nebo báseň o radostech rodičovství. Bez ohledu na to, co se rozhodnete napsat, vaše slova jistě vykouzlí úsměv na tváři budoucích rodičů.

Co píšete na přání miminka místo do knihy?

Můžete napsat něco jako: „Všechno nejlepší pro celý život plný lásky a štěstí.“ nebo „Přeji vám všechny radosti, které přináší nové miminko.“ Můžete také uvést citát o miminkách nebo rodičovství.

Například: „Dítě se narodí se schopností vidět svět způsobem, který si můžeme jen představit.“ – Oprah Winfreyová. Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce. Nejdůležitější je poblahopřát budoucím rodičům k tomuto výjimečnému období v jejich životě.

Pokud hledáte inspiraci, zde je několik nápadů, jak začít:

„Děti jsou kousky hvězdného prachu vyfouknutého z Boží ruky.“ – Barbara Bushová

„Není větší radosti než poprvé držet své dítě v náručí.“

„Dítě vyplní místo ve tvém srdci, o kterém jsi nikdy nevěděl, že je prázdné.“

„Vítej na světě, maličká! Nemůžeme se dočkat, až uvidíme všechny ty úžasné věci, které uděláš.“

„Přeji ti spoustu lásky, mazlení a polibků od tvého nového příchodu.“

„Miminka jsou tak pěkný způsob, jak začít lidi.“ – Don Herold

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce. Nejdůležitější je poblahopřát budoucím rodičům k tomuto výjimečnému období v jejich životě.

Jak žádáte o knihu pro miminko?

Pokud hledáte knihu, kterou byste dali jako dárek pro miminko, můžete mít na paměti několik věcí. Nejprve se zamyslete nad vkusem rodičů. Pokud jsou sami velcí čtenáři, mohli by ocenit klasickou dětskou knížku, jako je „Měsíc na dobrou noc“. Případně, pokud milují humor, jděte na něco jako „Kočka v klobouku.“

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je věk dítěte. Novorozenec bude evidentně potřebovat jiné knihy než roční. Pro velmi malé děti hledejte deskové knihy nebo látkové knihy, které jsou odolné a malé ručičky je snadno uchopí.

A konečně, nezapomeňte na osobní přístup! Nechte do knihy vepsat speciální vzkaz od vás pro miminko. Ať už je to pár moudrých slov nebo jen přání všeho nejlepšího pro šťastný a zdravý život, díky tomu bude kniha ještě výjimečnější.

Zabalíte knížku pro miminko místo karty?

Pokud hledáte jedinečný a zvláštní způsob, jak oslavit příchod nového miminka, proč nezkusit místo přání zabalit knihu? Knihy jsou trvalé dárky, které mohou potěšit rodiče i děti, a určitě ocení vaši ohleduplnost.

Zde je několik tipů, jak vybrat perfektní knihu pro miminko:

První věc, kterou budete chtít zvážit, je věk dítěte. Pokud rodiče čekají své první miminko, mohli by dát přednost klasickému příběhu jako „Velmi hladová housenka“ nebo „Měsíc na dobrou noc“.

Pro větší děti by bylo ideální něco akčnějšího nebo humornějšího. Ať tak či onak, zkuste vybrat něco, co bude vhodné pro nadcházející roky.

Co je věnování pro dítě?

Věnování miminku je zvláštní obřad, kdy se rodiče zavazují vychovávat své dítě podle svého náboženského přesvědčení. Obřad obvykle provádí kněz, rabín nebo jiný náboženský vůdce.

Při zasvěcení se rodiče mohou modlit nebo skládat sliby Bohu a mohou také prosit o Boží požehnání pro své dítě.

Po obřadu dítě obvykle dostane speciální jméno, které se bude používat při budoucích náboženských obřadech. Věnování se neprovádí pouze pro miminka, ale i pro děti, které jsou adoptovány do rodiny.

Kam píšete v knize jako dárek?

Existuje mnoho různých způsobů, jak můžete knihu personalizovat jako dárek. Můžete psát na přední stranu obálky, na první stránku nebo dokonce na záložku. Pokud chcete, aby vaše zpráva byla překvapením, můžete ji napsat v kódu, aby ji příjemce musel dekódovat.

Bez ohledu na to, kam se rozhodnete napsat zprávu, ujistěte se, že pochází ze srdce. Upřímná zpráva je vždy tím nejlepším způsobem, jak někomu ukázat, jak moc vám na něm záleží.

Máte nějaké další tipy na personalizaci knihy jako dárek? Podělte se o ně s námi v komentářích a podívejte se také na související články, jako je Jak získat umění pro autorku knihy o miminku a Kniha Jak vyrobit miminko Rebus! .