Co patří do knihy paměti pro miminko? Definitivní průvodce

Co patří do dětské pamětní knihy? Pamětní knížka pro miminko je místem, kde můžete zdokumentovat všechny výjimečné okamžiky vašeho dítěte, od jeho prvních krůčků až po první slova.

Je to způsob, jak mít přehled o všech malých detailech, které tvoří život vašeho dítěte. Existuje mnoho různých způsobů, jak vytvořit knížku pro miminko. Můžete si koupit předem připravené album, nebo si můžete vytvořit vlastní.

Pokud jste zruční, možná si budete chtít vytvořit vlastní album úplně od začátku. Ať už si vyberete kteroukoli trasu, existuje několik základních prvků, které by měla obsahovat každá knížka pro miminko.

Zde je několik věcí, které byste měli zvážit přidání do své dětské pamětní knihy:

* Fotografie: Samozřejmě, fotografie jsou jednou z nejdůležitějších věcí, které je třeba zahrnout do dětské pexesa. Vyberte fotografie, které zachycují výjimečné okamžiky, jako jsou první krůčky vašeho dítěte nebo jeho první narozeniny.

* Milníky: Sledujte milníky svého dítěte tím, že si je zapíšete do paměťové knihy. Zahrňte věci jako jejich první slova, první krůčky a první zub.

* Umělecká díla: Dalším zábavným způsobem, jak zdokumentovat život vašeho dítěte, je zahrnout umělecká díla, která vytvořilo. Může to být cokoli od kresby, kterou vytvořili ve školce, až po malbu, kterou udělali doma.

* Otisky rukou a nohou: Zachovejte otisky rukou a nohou svého dítěte tím, že je přidáte do paměťové knihy. Můžete to udělat sami pomocí barvy nebo inkoustu, nebo si je nechat udělat profesionálně.

* Rodina a přátelé: Nezapomeňte zahrnout fotografie vašeho dítěte s jeho rodinou a přáteli. Jsou to lidé, kteří budou velkou součástí života vašeho dítěte, proto je fajn mít je zdokumentované v pexeso.

Jak vytvoříte dojemnou knihu?

Při vytváření dojemné knihy je třeba mít na paměti několik klíčových věcí. Nejprve se chcete ujistit, že materiály, které používáte, jsou pro dítě bezpečné.

Za druhé, chcete vybrat materiály, které mají různé textury, aby dítě mohlo prozkoumávat a poznávat nové pocity. Za třetí, chcete se ujistit, že stránky vaší knihy jsou dostatečně pevné, aby vydržely spoustu doteků a pocitů.

Nyní pojďme začít! Prvním krokem je shromáždění materiálů. Budete potřebovat nějaký papír, nůžky, lepidlo a cokoli dalšího, co chcete použít k ozdobení knihy.

Jakmile máte vše nashromážděné, je čas začít vykrajovat tvary. Ujistěte se, že tvary jsou dostatečně velké, aby je dítě snadno uchopilo. K ozdobení tvarů můžete také přidat věci, jako jsou knoflíky nebo stuhy.

Nyní je čas nalepit tvary na stránky vaší knihy. Jakmile jsou všechny tvary přilepeny, máte hotovo! Vaše citlivá knížka je nyní připravena k prozkoumání dítěte.

Jak uděláte batole zaneprázdněnou knihu?

Budete potřebovat:

-Papír

-Nůžky

– Páska nebo lepidlo

– sešívačka (volitelná)

– Fixy, pastelky nebo barevné tužky (volitelné)

Instrukce:

Nejprve budete muset shromáždit své materiály. Budete potřebovat papír, nůžky, pásku nebo lepidlo a sešívačku (volitelně). Budete také potřebovat nějaké fixy, pastelky nebo barevné tužky (volitelné). Jakmile budete mít všechny své materiály, jste připraveni začít!

Nastříhejte papír do různých tvarů. Můžete vytvářet čtverce, obdélníky, kruhy, trojúhelníky atd. Jakmile vyříznete všechny požadované tvary, je čas začít je zdobit!

Ke kreslení vzorů na tvary můžete použít fixy, pastelky nebo barevné tužky. Jakmile dokončíte zdobení tvarů, je čas je všechny poskládat.

Tvary můžete nalepit nebo nalepit na jiný papír a vytvořit tak koláž. Nebo můžete tvary sešít a vytvořit flip book. Jakmile poskládáte všechny tvary dohromady, vaše kniha plná práce pro batole je hotová! Dejte to svému batoleti a sledujte, jak se baví!

Jak vytvoříte dětskou knihu v Dokumentech Google?

Je to vlastně docela snadné! Nejprve musíte vytvořit nový dokument Google. Poté můžete buď začít od začátku, nebo použít jednu z mnoha šablon, které jsou k dispozici. Pokud začínáte od nuly, ujistěte se, že jste text správně naformátovali, aby byl snadno čitelný.

Pokud používáte šablonu, obvykle je k dispozici návod, jak ji správně vyplnit. Jakmile to uděláte, vše, co musíte udělat, je přidat své vlastní ilustrace (nebo najít nějaké online) a vytisknout! Nyní máte svou vlastní dětskou knihu! Gratulujeme!

Přidávání ilustrací je vlastně také docela jednoduché. Stačí přejít do nabídky „Vložit“ a poté kliknout na „Obrázek“. Odtud můžete buď nahrát svůj vlastní obrázek, nebo hledat na webu něco, co se hodí do vaší knihy.

To je všechno! Vytvoření knihy pro děti v Dokumentech Google je snadné a zábavné. Tak na co čekáš? Vyzkoušejte to ještě dnes! Přečtěte si související články, jako je Jak uspat dítě v knížce a Jak zaznamenávat do knihy stopařů.

Jak si mohu doma vytvořit knihu příběhů?

Budete potřebovat několik věcí: několik prázdných stránek, několik pastelek nebo fixů a vaši představivost! Jakmile budete mít tyto věci, jste připraveni začít vytvářet svou vlastní knihu příběhů.

Začněte tím, že vymyslíte název své knihy. Poté začněte na každou stránku kreslit obrázky nebo psát věty, které budou vyprávět váš příběh. Pokud se zaseknete, požádejte dospělého, aby vám pomohl vymyslet nápady.

Až skončíte, přečtěte si svou knihu příběhů nahlas každému, kdo bude poslouchat! Budou tak ohromeni vaší kreativitou. Pamatujte – neexistuje špatný způsob, jak si doma vytvořit knihu příběhů. Tak se bavte a buďte kreativní!