Co napsat novému miminku do knihy návštěv? Tipy

Když se narodí nové miminko, přátelé a rodina často chtějí novorozenci psát vzkazy do návštěvní knihy. Co napsat novému miminku do návštěvní knihy?

Zde je několik nápadů:

– Tvůj příchod naplnil naše životy radostí!

– Vítejte v tomto úžasném světě!

– Ať je váš život plný štěstí a lásky.

– Nemůžeme se dočkat, až z tebe vyroste úžasný člověk.

– Jsi tak vzácný dar od Boha.

– Gratulujeme k vašemu malému! Jsme tak nadšení ze všech budoucích dobrodružství!

– Kéž vám každý den přinese nová požehnání.

– Děkujeme, že jsi do našich životů přinesl tolik štěstí.

– Bůh ti žehnej, milé dítě, gratuluji k tvému ​​novému přírůstku!

Mám tě moc rádi. Vítej na světě, maličká! Dejte mi vědět, jestli pro vás nebo vaši rodinu mohu něco udělat.

Jsme rádi, že můžeme přivítat nového člena do naší rodiny. Gratulujeme a Bůh žehnej!

Jak vytvořím fotoknihu pro své dítě?

Jedním ze způsobů, jak vytvořit fotoknihu pro vaše dítě, je použít online službu. K dispozici je mnoho různých služeb a každá z nich má vlastní sadu funkcí a možností.

Některé služby vám umožňují vytvořit vlastní fotoknihu, zatímco jiné poskytují předem navržené šablony, které si můžete přizpůsobit.

Další možností je vytvořit si fotoknihu sami pomocí softwaru nebo webové stránky, která poskytuje nástroje pro tvorbu knih.

Může to být složitější proces, ale dává vám větší kontrolu nad konečným produktem. Fotografie, rozvržení a text si můžete vybrat sami a můžete dokonce najít bezplatný software nebo šablony online.

A konečně, chcete-li skutečně jedinečnou fotoknihu, zvažte, zda si ji nechat vyrobit od profesionála. Toto je obvykle nejdražší možnost, ale bude také nejkvalitnější a poskytne vám knihu, která vydrží po generace.

Kdy mám svému dítěti představit knihu?

Děti milují osobní kontakt se svými rodiči, takže malé miminko, které je při čtení knihy drženo blízko a mluví se s ním, si tento zážitek užije.

Mohou však být připraveni na prohlížení knih až ve věku přibližně tří měsíců. Dítě, které je opřeno ve své postýlce s knihou poblíž, si také může užívat prohlížení obrázků známých lidí a věcí.

Asi do osmi týdnů by se vaše dítě mělo pokusit natáhnout ruku po hračkách nebo předmětech, na které ukazujete; to ukazuje, že si vyvinul dostatečnou kontrolu zraku a koordinaci mezi očima a rukama (a prsty), aby si začal užívat knihy i jiné hračky.

Děti mívají nejraději černobílé obrázky, protože vynikají oproti jasným barvám většiny hraček a jiných předmětů, takže černobílé knihy jsou v této fázi dobrou volbou.

Při čtení knih a mnoha dalších činnostech je důležitá koordinace mezi očima a rukama. Vaše dítě si tuto koordinaci vyvine postupně během prvního roku, ale stojí za to vyzkoušet některé jednoduché deskové knihy, než si vaše dítě osvojí koordinaci očí a rukou, protože mu můžete pomoci otáčet stránky nebo ukazovat na věci na obrázcích, i když to neumí. sám ještě.

Koneckonců, dítě, které se neúspěšně pokouší dotknout se něčeho na obrázku, se může stále bavit pohledem na předmět, na který ji upozorníte prstem nebo jiný předmět, jako je plastová lžička (kterou se může také pokusit uchopit).

Co píšete na 1 rok starou kartu?

Roční přání k narozeninám je skvělou příležitostí, jak připomenout první rok života vašeho dítěte. Můžete vložit fotografie, milníky a vzpomínky z minulého roku.

Zde je několik nápadů, co můžete napsat na přání svého ročního dítěte k narozeninám:

„Všechno nejlepší k prvním narozeninám! Bylo úžasné sledovat, jak rostete a učíte se za poslední rok. Dokázali jste toho tolik za tak krátkou dobu a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co všechno budete dělat v příštích letech. Jsme jsem na tebe hrdý a moc tě miluji!“

„Děkujeme, že jste udělali naše životy v uplynulém roce tak výjimečnými. Sledovat, jak rostete, byl neuvěřitelný zážitek a těšíme se, že uvidíme více z toho, co můžete v nadcházejících letech dělat. Jsme tak požehnáni, že jsme vašimi rodiči.“

„Všechno nejlepší k prvním narozeninám! Byla to úžasná cesta sledovat, jak rosteš a učíš se za poslední rok. Dokázal jsi toho tolik za tak krátkou dobu a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co všechno budeš dělat v nadcházejících letech. jsem na tebe tak hrdý a mám tě moc rád!“

„Přejeme ti všechno nejlepší k prvním narozeninám! Bylo úžasné tě poznat za poslední rok. Vyrostl z tebe úžasný malý človíček a nemůžeme se dočkat, až uvidíme víc z toho, čeho v příštích letech dosáhneš.“

Máme tě moc rádi.“ „Váš první rok byla taková radost sledovat! Máme před sebou mnoho dalších šťastných let. Všechno nejlepší k prvním narozeninám!“