Co napsat do přebalu dětské knihy? Tipy a triky

Co napsat na přebal dětské knihy? Dětská knížka je skvělý způsob, jak připomenout raná léta vašeho dítěte. Může být naplněný fotografiemi, vzpomínkami a milníky. Když přijde čas navrhovat obal, je několik věcí, které byste měli mít na paměti.

Nejprve si vyberte styl, který odpovídá vaší osobnosti. K dispozici je mnoho různých typů dětských knížek, tak si najděte takovou, která vás osloví. Ať už je klasický nebo současný, hravý nebo sofistikovaný, ujistěte se, že kryt odráží váš vkus.

Dále se zamyslete nad tím, co osloví vaše dítě později. Mnoho rodičů volí obaly s obrázky nebo výroky, které jejich děti ocení, až budou starší.

Pokud se například věnujete fotografování přírody, můžete si vybrat obal se zvířaty nebo květinami. Pokud vaše ratolest miluje dinosaury, zvažte použití přebalu knihy s motivem dinosaurů.

Dále se zamyslete nad velikostí knihy a nad tím, kolik místa zabere. Čím větší je kniha, tím více místa do ní budete mít pro psaní! Můžete najít velikosti od malých kapesníčků (asi čtyři krát pět palců) až po velké knihy od konferenčních stolků (devět krát dvanáct palců).

Nakonec vyberte nějaké roztomilé citáty, které se dobře hodí k vašemu tématu nebo obrázkům po ruce.

Poznámka: Pokud často cestujete a přemýšlíte, jak ochránit kočárek svého nejmenšího, zvažte tento úžasný blog o tom, jak ochránit svůj kočárek při létání pro průvodce.

Jak věnujete knihu dítěti?

Napsal jsem knihu pro své dítě. Je to první, kterou si bude číst sám, zcela nezávisle. Pro děti, které jsou dyslektiky nebo mají problémy s učením, to není jednoduchá věc, ale vím, že můj syn to zvládne, protože ho jeho učitelka naučila rozkládat slova a věty na písmena.

Písmena sama o sobě něco znamenají: tvoří slabiky, které tvoří slova a dávají smysl, když se spojí s jinými slovy ve větě. Moje cesta spisovatele začala čtením nahlas před spaním; nyní se oba nacházíme na stejné cestě objevování, i když z různých míst.

Jako rodiče všichni chceme, aby naše děti byly šťastné a úspěšné, ale někdy to znamená najít způsoby, jak obejít překážky, které jim společnost klade do cesty. Jak tedy věnovat knihu dítěti?

Začněte stránkou s věnováním: pokud je to pro vaše děti, napište, co chcete, aby věděly o sobě a své budoucnosti, místo abyste vypisovali všechny jejich dosavadní úspěchy (pokud jsou dost staré).

Můj syn má například dyslexii; ve škole se trápí, ale miluje hraní počítačových her a stavění věcí z kostek Lego, takže jsem mu napsal dobrodružný příběh s těmito tématy.

Vyšlo loni, když mu bylo devět let – nyní deset! V mnoha ohledech je to nekonvenční způsob poskytování podpory, protože většina rodičů by si místo toho pravděpodobně koupila knihy nebo poradila.

Ale psaní beletrie mi dává větší svobodu než kterákoli z těchto možností, protože mi umožňuje vytvořit svět, kde se může stát cokoliv. Dokonce i něco dobrého se stalo někomu, komu se v životě staly nějaké špatné věci, jako je můj syn (který trpěl šikanou).

Každé dítě bude milovat být středem pozornosti, ale pro děti s problémy s učením je to obzvláště důležité. Jak tedy zasvětit knihu? Stránka s věnováním by měla být vždy napsána jako vyjádření vaší lásky a zájmu o ně.

Nejde o to je chválit nebo zahanbovat; místo toho by to mělo vyjadřovat naději, že jednoho dne mohou dosáhnout velikosti bez ohledu na to, co si o nich teď myslí kdokoli jiný – včetně nich samotných!

Myslím, že každý si zaslouží povzbuzení, když se tvrdě snaží o něco těžkého, tak proč nedat tento druh dárku tím, že svou další knižní publikaci věnujete dítěti?

Zakončete následující větou: Nejde o to je chválit nebo zahanbovat; místo toho by to mělo vyjadřovat naději, že jednoho dne mohou dosáhnout velikosti bez ohledu na to, co si o nich teď myslí kdokoli jiný – včetně nich samotných!

To je důvod, proč může být věnování knihy dítěti tak důležité. Ukazuje vaši podporu a lásku, bez ohledu na to, jaká budoucnost jim přinese. Neváhejte a věnujte svou další knižní publikaci speciálnímu dítěti ve svém životě ještě dnes! Budou vám za to vděční! 🙂

Nejde o to je chválit nebo zahanbovat; místo toho by to mělo vyjadřovat naději, že jednoho dne mohou dosáhnout velikosti bez ohledu na to, co si o nich teď myslí kdokoli jiný – včetně nich samotných! To je důvod, proč může být věnování knihy dítěti tak důležité.

Ukazuje vaši podporu a lásku, bez ohledu na to, jaká budoucnost jim přinese. Neváhejte a věnujte svou další knižní publikaci speciálnímu dítěti ve svém životě ještě dnes! Budou vám za to vděční! 🙂

Věnujte knihu dítěti ještě dnes! Budou vám za to vděční! 🙂 Hlavně pamatujte, že věnování knihy je o projevení vaší podpory a lásky k dítěti – bez ohledu na to, jaká budoucnost ho čeká. Neváhejte a věnujte svou další knižní publikaci speciálnímu dítěti ve svém životě ještě dnes! Budou vám za to vděční!

Poznámka: Pokud chcete koupat své děťátko a neznáte kroky a tipy, zvažte přečtení, jak můžete koupat své miminko bez vaničky pro vodítka.

Co píšete na přání pro miminko?

Kartička na miminko je skvělý způsob, jak poblahopřát nastávajícím rodičům a přivítat nově příchozí. Na přání pro miminko můžete napsat cokoli, ale zde je několik nápadů, jak začít:

* Gratulujeme k vašemu novému přírůstku!

* Vítej na světě, maličká!

* Přejeme vám vše nejlepší v této vzrušující době.

* Jsme na vás tak nadšení a nemůžeme se dočkat, až se s miminkem setkáme!

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že je to upřímné a od srdce. Koneckonců, miminko karta je určitě cenil rodiče-k-být. Užijte si to psaní! 🙂