Co napsat do dárkové knihy pro miminko? Nápady

Co napsat do dárkové knížky pro miminko? Je tolik věcí, které můžete zahrnout do dárkové knihy pro miminko. Mezi několik nápadů patří:

-Váš vzkaz pro dítě, ve kterém je vítáte na svět.

-Speciální báseň nebo citát, který má význam pro vás a vaši rodinu.

-Některé z vašich oblíbených vzpomínek z dětství.

-V co doufáš v budoucnost dítěte.

-Tvůj slib, že tu pro ně vždy budeš, ať se děje cokoliv.

Ať už se rozhodnete zahrnout cokoli, ujistěte se, že to pochází ze srdce a bude si to dítě vážit, až vyroste. Dárkové knihy jsou skvělým způsobem, jak projevit lásku a podporu novému členovi rodiny, tak se s nimi bavte!

Pokud si nejste jisti, kde začít, zde je několik příkladů:

-Mému nejdražšímu dítěti, vítejte v naší rodině! Jsme moc rádi, že jste tu s námi. Slibuji, že tu pro tebe vždy budu, ať se děje cokoliv. Budu tě milovat a podporovat tě ve všem. Gratulujeme k tomuto výjimečnému okamžiku! -Láska, teto

-Vítání nového dítěte je tak úžasný čas! Nemůžu se dočkat, až uvidím všechny ty úžasné věci, které ve svém životě uděláte. Doufám, že vaše dny jsou plné štěstí, smíchu a spousty lásky. Přejeme vám vše nejlepší na této nové cestě! -Láska, babičko

-Není nic kouzelnějšího než přivést na svět nový život. Gratulujeme k tomuto úžasnému úspěchu! Doufám, že vaše miminko je požehnáno dobrým zdravím, štěstím a spoustou lásky. -Láska, sestřenko

-Nové dítě je skutečný zázrak. Gratulujeme k vašemu krásnému balíčku radosti! Přeji vám, aby vaše miminko bylo zdravé a šťastné. Slibuji, že tu vždy budu pro vás oba, ať se děje cokoliv. -Láska, kmotra/kmotre

-Vítej na světě, maličká! Už jsi tak milovaný. Nemůžu se dočkat, až budu sledovat, jak rosteš a dozvím se vše o světě kolem sebe. Ať je váš život plný dobrodružství, lásky a štěstí! -Láska, příteli

Jak se dělá digitální dětská kniha?

Existuje několik různých způsobů, jak vytvořit digitální dětskou knihu. Jednou z možností je vytvořit knihu pomocí online platformy, jako je Book Creator nebo Story Jumper.

Tyto platformy vám umožňují vytvořit knihu zcela online a poskytují šablony a nástroje, které vám pomohou.

Další možností je vytvořit knihu pomocí softwaru v počítači. InDesign nebo Photoshop jsou pro to dobré možnosti. Šablony pro tyto programy můžete najít online nebo si můžete vytvořit vlastní.

Jakmile knihu vytvoříte, můžete ji exportovat jako soubor PDF nebo ePub a nahrát ji online prodejci, jako je Amazon nebo iTunes.

Ať už zvolíte kteroukoli metodu, vytvoření digitální dětské knihy může být zábavným a obohacujícím zážitkem. A s tolika dostupnými možnostmi si určitě najdete metodu, která vám nejlépe vyhovuje.

Jak vytvoříte dětskou knihu v Canvě?

Je to jednoduché! Postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

Nejprve si vytvořte nový účet Canva nebo se přihlaste ke svému stávajícímu. Poté klikněte na tlačítko „Vytvořit návrh“ a vyberte možnost „Obálka knihy“.

Dále nahrajte fotku svého dítěte nebo si vyberte jednu z naší knihovny s více než dvěma miliony obrázků, ilustrací a ikon. Poté přidejte nějaký text pomocí našich snadno použitelných nástrojů pro přetahování.

Nakonec uložte svůj návrh a stáhněte si jej jako soubor PDF nebo PNG ve vysokém rozlišení. A je to! Nyní jste vytvořili krásný obal na dětskou knihu, který si vaše dítě zamiluje.

Jak používáte Canva pro děti?

Canva je skvělý způsob, jak se děti naučit navrhovat. Jeho jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní jim usnadňuje vytváření krásných návrhů. Navíc je k dispozici spousta šablon a zdrojů, které jim mohou pomoci začít.

Zde je několik tipů, jak používat Canva pro děti:

– Vytvořte si pracovní prostor, který je pohodlný a napomáhá kreativitě. To může znamenat zřízení speciální oblasti ve vašem domě se všemi potřebami, nebo to může jednoduše znamenat zajistit, aby byl jejich počítač nebo tablet nabitý a připravený k použití, než začnou pracovat.

– Pomozte jim vybrat šablonu, která je vhodná pro jejich projekt. K dispozici je spousta možností, takže si udělejte čas na jejich společné procházení a vyberte si tu, která je ideální pro jejich potřeby.

– Ukažte jim, jak používat nástroje. Canva je nabitá funkcemi, ale stále je uživatelsky přívětivá. Poskytněte jim rychlý přehled o tom, jak používat různé nástroje, aby mohli začít vytvářet své návrhy.

– Povzbuďte je, aby experimentovali. Nejlepší způsob, jak se děti učit, je dělat, proto je povzbuzujte, aby si hrály s různými funkcemi a viděli, co mohou vytvořit.

– Pomozte jim, když uvíznou. V určité fázi procesu návrhu nevyhnutelně narazí na zádrhel. Když k tomu dojde, buďte trpěliví a pomozte jim problém vyřešit, aby mohli pokračovat.

S těmito tipy na paměti budou vaše děti během okamžiku navrhovat jako profesionálové! Přečtěte si související článek jako Jaká je dobrá babiččina kniha pro novorozeného chlapečka.