Co můžete vložit do ohrádky? Nápady

Co můžete dát do ohrádky? Vejde se vám mnoho různých druhů hraček, polštářů a přikrývek. Dětská houpačka může být také vhodná pro některé děti, aby spala nebo se poflakovala během dne.

Hrací plochy jsou obvykle vyrobeny z látkové síťoviny se dvěma plastovými tyčemi, které drží horní polovinu, kde si vaše dítě lehne na záda. Dětské ohrádky jsou dodávány s košíčky, které se připevňují přímo dovnitř.

Někteří rodiče je rádi používají až do věku přibližně šesti měsíců, zatímco jiní zjišťují, že děti z těchto menších omezení rychle vyrostou a dávají přednost věcem s otevřeným koncem, jako jsou posilovače, které umožňují více možností pohybu a objevování v nižším věku než tradiční závěsné postýlky. dělat. Mnoho maminek prostě na základě vlastní zkušenosti ví, co potřebuje.

V jakém věku děti používají ohrádky?

Dětské ohrádky jsou bezpečné pro děti všech věkových kategorií, doporučuje se však, aby v ohrádce nestrávily více než hodinu.

Někteří odborníci doporučují, aby vaše dítě bylo zpočátku uzavřeno na malém prostoru bez hraček a postupně jeho prostor zvětšovali, až bude pohodlnější trávit čas o samotě.

Který balíček a hraní jsou nejlepší?

Pokud chcete koupit balíček a hrát si pro své dítě, pak výběr toho nejlepšího je pravděpodobně něco, o čem jste přemýšleli. Na tomto trhu je tolik možností, přičemž různí výrobci nabízejí svou verzi toho, co považují za ideální balení a hraní.

Jak vybíráme? Chcete-li odpovědět na tuto otázku

Musíme se podívat na každý dostupný typ produktu, abychom pochopili, který z nich nejlépe vyhovuje našim potřebám a preferencím!

Jak čistíte balíček Nuna ve hře?

Nuna pack n play je bezpečné místo pro spaní vašeho miminka, ale musíte ho udržovat v čistotě. Zde je několik tipů, jak na to!

Tipy: Čištění podložky

– Odstraňte a vyperte obě vrstvy látkového vrchního polštářku ve studené vodě s jemným mycím prostředkem nebo speciálními přípravky určenými pro citlivou pokožku

– Sušení v sušičce při nízké teplotě – Nepoužívejte bělidla ani drsné čisticí prostředky, protože by to mohlo látku poškodit

– Praní v pračce při jakékoli teplotě, která NEZPŮSOBÍ sražení/poškození, pokud se to provede správně Rychlý způsob, jak odstranit zvířecí chlupy z látek? Použijte gumový kartáč na vlákna.

Skvrny od bláta jemně setřete (vyhněte se zipům) a poté jednoduše setřete papírovými ručníky. Opláchněte vodou.

Čištění rámu – Čistěte otřením každého kousku kovu, zvláště tam, kde je rez nebo koroze, pomocí neabrazivního domácího čisticího prostředku a měkkých hadříků, abyste zabránili poškrábání

-Nepoužívejte agresivní chemikálie, které by mohly poškodit lak. Dokončete svůj úklidový projekt nanesením čirého vosku na všechny povrchy, které mají kontaktní body s látkou (tj. vnitřní panty), pokud nejsou plastové.

– Při tomto postupu používejte mírný tlak, abyste na nábytku nezanechali stopy oděru Vyhněte se pokládání mokrých předmětů přímo na povrchy dřevěné dýhy, protože to může časem způsobit deformaci V případě potřeby očistěte kolem malých částí, jako jsou knoflíky a rohové kusy, velmi pečlivě pomocí malý kartáč navlhčený mýdlovou vodou.

Jak složíte cestovní postýlku Nuna?

Chcete-li cestovní postýlku složit, nejprve sejměte matraci a poté zatlačte na každou nohu, dokud se nesloží dovnitř. Poté zvedněte jednu stranu po druhé, abyste vytvořili ploché panely, které můžete uložit do svého kočárku Nuna.

Jak mohu snížit ohrádku Nuna?

Až budete připraveni spustit ohrádku Nuna, otevřete boční panel a zatlačte na něj. V případě potřeby to můžete udělat i jednou rukou. Po spuštění panely opět zavřete, aby bezpečně zapadly na místo.

Dětská postýlka má dvě různé výšky pro každou sadu, což je skvělé, protože není třeba kupovat další matraci!

Celkově vzato, zvedání nebo spouštění komoda trvá méně než pět minut, jakmile si na to zvyknete – ale stejně jako u jakéhokoli jiného nábytku ve vaší domácnosti buďte opatrní při zvedání těžkých předmětů (jako jsou velké hračky) vysoko sami bez jiné osoby ; způsobilo to mnoho nehod!

Mějte na paměti následující tipy

– Pokud máte ohrádku Nuna smontovanou, neskladujte ji svisle. Měl by být skladován vodorovně, aby se zachovala jeho integrita pro delší použití.

Také se snažte nepokládat na ohrádku nic těžkého, když je uskladněna, protože by se mohla postýlka časem rozpadnout nebo zdeformovat, pokud je na ní umístěno příliš mnoho předmětů.

– Dětská ohrádka Nuna váží po kompletní konstrukci asi 82 ​​liber, takže se ujistěte, že při zvedání a spouštění částí celého rámu pracují společně alespoň dva lidé, stejně jako u jakéhokoli jiného velkého kusu nábytku.

– Nechcete, aby se někdo zranil při zvedání něčeho vysokého bez pomoci jiné osoby, takže buďte v bezpečí! Boční panely můžete také odstranit, pokud máte místnost s omezeným prostorem a chcete je uložit do skříně nebo jiné místnosti.

Balení neobsahuje extra sadu panelů, ale jsou zaměnitelné a snadno demontovatelné bez potřeby jakéhokoli nářadí; jen se ujistěte, že se všech pět kusů (čtyři rohy + prostřední kolejnička) oddělí tak, že zatlačíte na každý plastový kroužek, dokud neuslyšíte, že zaklapnou na místo.

Při skladování ohrádky na delší dobu se doporučuje vzít na vědomí, že sluneční světlo může časem způsobit vyblednutí – to platí pro většinu dřevěného nábytku, jako jsou dětské postýlky, stejně jako pro látkové předměty, jako jsou polštáře a přikrývky. Není třeba kupovat další hardware, protože šrouby již existují v bočních panelech.