Co můžete očekávat první ročník Baby Book? Průvodce

Co můžete očekávat knížku pro první rok? The First Year Baby Book je referenční kniha, která poskytuje informace a rady rodičům novorozenců.

Obsahuje tipy, jak co nejlépe pečovat o své dítě, a také návrhy, jaké činnosti můžete společně dělat během prvního roku.

Kromě toho kniha obsahuje část o běžných zdravotních problémech u kojenců, jako je kolika nebo bolesti zubů (které jsou v této fázi zcela normální).

Kniha také poskytuje informace o očkování, které lékaři pravidelně podávají během dětství, aby rodiče věděli, kdy je mají nechat udělat a proč je to důležité nejen pro jejich děti, ale i pro ně samotné!

Existují dokonce stránky věnované speciálně plánům krmení a postupům s ilustracemi zobrazujícími různé typy lahví používaných v každé věkové skupině spolu s doporučenými názvy značek.

A konečně, kniha má část, kterou mohou rodiče vyplnit, když jejich dítě roste, fotografiemi a milníky dosaženými během roku.

Rodiče najdou The First Year Baby Book neocenitelným zdrojem, pokud jde o péči o jejich malé dítě během prvních dvanácti měsíců.

Zahrnuje vše od toho, co lze očekávat, pokud jde o běžné zdravotní problémy, plány krmení a očkování; o tom, jak se s vaším dítětem nejlépe spojí prostřednictvím různých činností a vývojových fází. Tato kniha je nutností pro všechny novopečené rodiče!

Poznámka: Můžete se naučit, jak snadno zařídit a zorganizovat čas koupání svého děťátka, když se podíváte na tento úžasný blogový příspěvek o tom, jak uspořádat čas na koupání dítěte.

Co píšete na přání pro miminko vtipného?

Některé z nejčastějších věcí, které lidé píší na kartu miminka, jsou blahopřání rodičům k jejich novému příchodu. Další věc, kterou řeknou, je, jak se na ně těší a jak úžasný čas to bude. Mohou jim také popřát štěstí nebo poslat slova povzbuzení jako „Budete z vás skvělí rodiče!“

Poslední část často obsahuje přání do budoucna včetně manželství a dětí. Pak existují další kreativnější způsoby, jak můžete vyjádřit svou zprávu, pokud nechcete jít tradiční cestou, jako například: Přejeme vám hodně lásky, objetí a polibků od vašeho nejnovějšího přírůstku! Gratulujeme k vašemu novému balíčku radosti – nemůžeme mít z vás větší radost!

Pokud hledáte způsob, jak udělat pohlednici osobnější, zkuste napsat něco jako: „Nemůžeme se dočkat, až se setkáme s tím malým uzlíček radosti a rozmazlíme ji láskou. Víme, že vám do života přinese tolik štěstí. Gratulujeme, že jste se stali rodiči!

Kéž Bůh žehná tomuto novému životu, který vám oběma dal v hojnosti. Doufáme, že na oslavu těchto výjimečných okamžiků před narozením dítěte si všichni užijí každý společný okamžik, když čekají na svůj nejnovější přírůstek. Od nás zde na adrese (název společnosti) jim všem posíláme spoustu požehnání.

Do karty je možné nejen psát slova, ale také kreslit obrázky nebo dokonce malovat obrázek, pokud se tam pohodlně vejde, aniž by byla karta příliš objemná.

Můžete také jít online a hledat báseň pro miminko, která by se vám mohla hodit lépe než cokoli, co byste mohli sami napsat. Pokud se vám to všechno zdá jako příliš mnoho práce, pak bude stačit obyčejné „blahopřání“!

Bez ohledu na to, jakou cestou se rozhodnete jít, ujistěte se, že vaše slova vycházejí ze srdce, protože jde o jednu z nejdůležitějších příležitostí v něčím životě.

Následujících pár vět hovoří o věcech, které byste se měli vyvarovat říkat na přání miminka:

  • Neposkytujte žádné rady ohledně rodičovství – na to není čas ani místo!
  • Neuvádějte žádné možné komplikace – rodiče jsou pravděpodobně dost znepokojení!
  • Neříkejte nic negativního o váze nebo velikosti dítěte – to není užitečné!
  • Nezmiňujte nic politického – rodiče budou mít později dost času na to, aby se politikou zabývali!
  • Nezapomeňte, že prosté „blahopřání“ se hodí!

Pokud hledáte způsob, jak udělat kartu osobnější, zkuste napsat něco jako:

„Nemůžeme se dočkat, až potkáme tento malý uzlíček radosti a rozmazlíme ji láskou. Víme, že do vašich životů přinese tolik štěstí. Gratulujeme, že jste se stali rodiči!“

Kéž Bůh žehná tomuto novému životu, který vám oběma dal v hojnosti. Na oslavu těchto výjimečných okamžiků před narozením miminka doufáme, že si všichni užijí každý společný okamžik, když čekají na svůj nejnovější přírůstek… Všem je od nás zde na (název společnosti) zasílána spousta požehnání.

Do karty je možné nejen psát slova, ale také kreslit obrázky nebo dokonce malovat obrázek, pokud se tam pohodlně vejde, aniž by byla karta příliš objemná.

Můžete také jít online a hledat báseň pro miminko, která by se vám mohla hodit lépe než cokoli, co byste mohli sami napsat. Pokud se vám to všechno zdá jako příliš mnoho práce, pak bude stačit obyčejné „blahopřání“!

Bez ohledu na to, jakou cestou se rozhodnete jít, ujistěte se, že vaše slova vycházejí ze srdce, protože jde o jednu z nejdůležitějších příležitostí v něčím životě.

Jak věnujete knihu dítěti?

Existuje několik různých způsobů, jak věnovat knihu dítěti. Jedním ze způsobů je napsat věnování na přední stranu obálky knihy. Dalším způsobem je přidat ke knize dopis nebo poznámku, když ji dáváte dítěti.

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete to udělat, věnování knihy dítěti je zvláštní způsob, jak mu ukázat svou lásku a uznání. Je to také pěkný způsob, jak si připomenout důležitý okamžik v jejich životě.

Pokud tedy hledáte extra-speciální dárek pro výjimečné dítě ve vašem životě, zvažte, zda mu věnovat knihu!