Co je to A Bring A Book Baby Shower? Průvodce

Co je přinést knihu miminko? Přinést knihu miminko je jedinečný způsob, jak oslavit nově příchozí. Místo dárků jsou hosté požádáni, aby přinesli knihy pro dítě. Je to skvělý způsob, jak založit knihovnu pro dítě, a může to být také velká zábava.

V tomto příspěvku na blogu probereme vše, co potřebujete vědět o pořádání novorozenecké oslavy.

Bring A Book Baby Shower

Miminko „přineste knihu“ je zábavný a jedinečný způsob, jak oslavit příchod vašeho miminka. Místo tradičních dárků jsou hosté požádáni, aby přinesli nové nebo šetrně použité dětské knihy. Tento typ sprchy může pořádat kdokoli – přátelé, rodina nebo dokonce sami budoucí rodiče.

Existuje mnoho způsobů, jak uspořádat přinést knihu miminko. Jedním z populárních způsobů je požádat každého hosta, aby přinesl jednu nebo dvě knihy, v závislosti na velikosti setkání.

Další možností je zřídit vyhrazené místo, kde mohou hosté odevzdat své dary. Ať tak či onak, noví rodiče budou mít pro své ratolesti spoustu četby.

Pokud hledáte nějaké nápady, jaké knihy zahrnout, podívejte se na tento seznam nejlepších dětských knih všech dob. Nebo, pokud hledáte něco konkrétnějšího, zkuste jeden z těchto seznamů tematických knih o miminku:

-Obrázkové knihy

– Palubní knihy

-Beletristické a naučné příběhy

-Knihy o kojencích a batolatech

– Knihy o rodinách

– Příběhy o zvířatech

-Svátkové a sezónní oblíbené

Miminko s sebou s knihou je perfektní způsob, jak oslavit příchod vašeho miminka a pomoci vytvořit knihovnu knih pro dítě. Je to také skvělá příležitost setkat se s přáteli a rodinou a sdílet nějaké příběhy. Pokud uvažujete o hostování, nezapomeňte se podívat na tyto tipy:

-Rozhodněte se o datu a čase sprchy a rozešlete pozvánky

-Vyberte místo – váš domov nebo jiné místo?

-Organizujte dary od hostů předem

– Naplánujte si zábavné aktivity, jako je čtení nebo výměna knih

-Posílejte děkovné karty hostům po sprše.

Jak vytvoříte milníkovou knihu pro miminko?

Existuje několik různých způsobů, jak vytvořit milníkovou knihu pro miminko. Můžete si koupit ten, který je již vyrobený, nebo si můžete vyrobit vlastní. Pokud si chcete vytvořit svůj vlastní, existuje několik různých metod, které můžete použít.

Jedním ze způsobů, jak vytvořit svou vlastní knihu milníků pro miminko, je najít šablonu online a vytisknout ji. Údaje pak můžete vyplnit sami, nebo si nechat někoho pomoci.

Dalším způsobem, jak vytvořit svou vlastní knížku pro miminko, je vyfotit své dítě během prvního roku a vložit je do fotoalba. To vám umožní zachytit všechny výjimečné okamžiky během prvního roku jejich života.

A konečně, pokud chcete více personalizovanou knihu milníků pro miminko, můžete si vytvořit svou vlastní pomocí softwarového programu nebo ručně. To vám umožní přidat do knihy své vlastní osobní doteky.

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete vytvořit svou milníkovou knihu pro miminko, bude to jistě drahá památka, na kterou se vy i vaše dítě budete moci dívat po mnoho let.

Jaké milníky jsou v dětské knížce?

Milníky v dětské knížce mohou zahrnovat: když dítě poprvé otevře oči, usměje se nebo se převalí; když dítě začne žvatlat, lézt a chodit; a když dítě řekne jejich první slovo.

To jsou jen některé z mnoha milníků, které lze zaznamenat do dětské knížky. Rodiče mohou také chtít zahrnout fotografie svých dětí během jejich vývoje.

Zaznamenání těchto milníků je pro rodiče skvělým způsobem, jak se ohlédnout za tímto zvláštním obdobím v životě jejich dítěte. Může to být i pěkná památka pro budoucí generace. Milníky v dětské knížce mohou poskytnout zajímavý záznam o tom, jak dítě roste a mění se.

Jsou také připomínkou všech úžasných věcí, které děti dělají. Zaznamenání těchto milníků může být zábavným způsobem, jak sledovat vývoj dítěte. Rodiče se na ně mohou ohlédnout a vidět, jak jejich dítě za ta léta pokročilo.

Milníky v dětské knížce jsou skvělým způsobem, jak připomenout první rok života dítěte. Poskytují snímek tohoto úžasného období v životě dítěte.

Rodiče by rozhodně měli zvážit zaznamenávání milníků do dětské knížky. Je to skvělý způsob, jak sledovat vývoj jejich dítěte a budoucí generace si ho budou vážit.

Co děláte se starými knížkami pro miminka?

Pokud si nejste jisti, co dělat se svými starými knihami pro miminka, zde je několik nápadů:

  • Věnujte je místní malé bezplatné knihovně.
  • Přispějte do knihovny ve škole vašeho dítěte.
  • Přispějte charitativní organizaci.
  • Dejte to příteli, který má malé dítě.
  • Organizujte výměnu knih.
  • Zvažte použití online burzy knih.
  • Udělejte si seznam svých nejlepších tipů.
  • Recyklace je poslední možností.

Jak zajistím, aby moje dětské knihy nespadly?

Existuje několik různých způsobů, jak zabránit tomu, aby se vaše dětské knihy převrhly. Jedním ze způsobů je použití zarážek. Dalším způsobem je dát knihy do knihovny nebo na polici.

Knihy můžete také vložit do krabice nebo koše. Nakonec můžete knihy naskládat ke zdi. Ať už zvolíte jakýkoli způsob, ujistěte se, že jsou knihy vašeho dítěte v bezpečí.