7 kutilských kroků, jak nastavit Graco Pack N Play Bassinet

Čekáte nové dítě a chcete poskytnout nejlepší kočárek? Nastavit balíček Graco n hrát na baskytaru je opravdu snadné. Přečtěte si, jak nastavit blogový příspěvek Graco pack n play bassinet, kde najdete pokyny, jak to udělat v 7 snadných krocích.

Kroky k nastavení Graco Pack N Play Bassinet

Krok první: Rozbalte baskytaru Pack N Play a položte ji na rovný povrch. Ujistěte se, že je podložka matrace bezpečně umístěna na určeném místě. To zajistí správnou podporu vašeho dítěte, když spí.

Krok dva: Otevřete každý z bočních panelů ze složené polohy stisknutím obou rukou na obou koncích, dokud neuslyšíte cvaknutí na místo.

Krok třetí: Zkontrolujte, zda jsou všechny čtyři strany správně zajištěny na svém místě v každém rohu, než dítě umístíte dovnitř nebo jej použijete jako přebalovací stanici během přebalování.

Krok čtvrtý: Jakmile je vaše dítě umístěno uvnitř jednotky, můžete ji zajistit na místě zatlačením na střed každé strany, dokud nezacvakne na místo.

Krok pět: Pokud to vaše dítě používá jako přebalovací stanici během přebalování, stiskněte prostřední panel.

Krok šestý: Chcete -li po použití sklopit a uložit, jednoduše zatlačte na obou stranách na obou koncích a jednou rukou zatlačte dolů a druhou rukou se držte držadla nahoře. Jednotka by se měla snadno zhroutit.

Krok sedmý: Po dokončení zpětného skládání umístěte jednotku naplocho na dno, než se ji pokusíte uložit do vzpřímené polohy. V opačném případě se může převrhnout a poškodit nebo dokonce způsobit zranění vašeho dítěte.

Jaký je váhový limit pro Graco Pack N Play?

Basety Graco Pack N Play pojmou až 30 liber.

Vaše dítě nesmí překročit tento hmotnostní limit, protože hru Graco Pack ‚N Play nedoporučujeme používat u dětí, které váží více než 30 liber.

Jako mimořádné bezpečnostní opatření jej určitě přestaňte používat, jakmile se vaše dítě začne snažit vylézt nebo se stane příliš pohyblivým a začne se v něm plazit. Děti by také nikdy neměly být ponechány bez dozoru, pokud jsou uvnitř balíčku n play. NIKDY!

To zahrnuje nechat je samotné, zatímco spí. Je velmi nebezpečné, jak se děti uvíznou mezi matrací/podložkou a tyčemi na těchto typech jednotek, pokud jim nic nebrání v tom, aby se nesvalily na jejich žaludky, což by mohlo vést k udušení.

Je kočárek Graco Pack N Play bezpečný pro novorozence?

Dokud je matrace čistá a pravidelně vyměňována, balení n play by mělo být v pořádku. Tato jednotka však není dodávána s matrací, takže ji budete muset zakoupit samostatně, pokud se rozhodnete ji použít ve spánkové oblasti vašeho dítěte.

Pokud používáte bez samostatné podložky nebo prostěradla, ujistěte se, že veškeré povlečení, jako jsou polštáře a přikrývky, je v noci chráněno před spícími dětmi.

Dodává se pouze se čtyřmi prodyšnými síťovanými stranami, které mohou představovat riziko udušení během nočních hodin, když zůstanou otevřené, zatímco dítě spí uvnitř.

Ačkoli nebyly hlášeny žádné incidenty týkající se zranění kvůli tomu, jak jsou tato ohrádky vyrobena; rodiče by si měli uvědomit, jak fungují, aby udrželi bezpečné spací návyky pro své malé děti.

Jak odebrat kočárek z Graco Pack N Play

Pokud jste již ve svém Graco Pack N Play nastavili kočárek a chcete jej z jakéhokoli důvodu odebrat, není se čeho bát, protože je to celkem jednoduché.

Nejprve zajistěte, aby byla rodičovská jednotka odpojena na obou koncích napájecího kabelu ze zásuvky nebo přepěťové ochrany.

Poté zvedněte jeden konec nosného rámu matrace dětské postele, dokud se neuvolní z úložného prostoru umístěného pod ním, kde dítě v noci spí uvnitř. Sklopte obě strany spodní části dolů, dokud nebudou ležet naplocho u hlavního těla.

Chcete -li úplně odpojit prostor pro spánek kojenců, vytáhněte současně každou nohu, dokud neuslyšíte uvolňovací cvaknutí kolem příslušných otvorů a přitom se mírně zvedáte.

Přitom držte obě ruce za nohy. Nakonec umístěte dětskou matraci na spaní na určené místo a obě boční oblasti směřují k vám, než zatlačíte na každou nohu, dokud nezapadne na místo.

Může dítě spát ve smečce a hrát si každou noc?

Packin and play basinety se obecně používají ke spánku během dne, takže je možné nechat dítě spát v jednom přes noc. Nepřicházejí však s žádným druhem matrace nebo vycpávky, což znamená, že rodiče budou muset poskytnout svůj vlastní spací povrch bez ohledu na to, jak dlouho plánují používat pack and play jako alternativní místo pro odpočinek dítěte.

Kam mám umístit hru Graco pack?

Je ideální umístit Graco Pack ‘N Play vašeho dítěte k rodičovské posteli, když jste ještě těhotná. I když to může být obtížné později v těhotenství kvůli častému vstávání z postele, mít novorozence hned vedle vás to zjednoduší, jakmile přijde.

Pokud nemůžete umístit svůj hrací dvůr hned vedle postele, je nejlepší jej umístit poblíž místa, kde budete trávit většinu času. Tímto způsobem můžete neustále sledovat, jak to s dítětem probíhá, aniž byste museli neustále vstávat a pohybovat se.

Udržování Pack ‘N Play poblíž také usnadní výměnu nočních plenek, protože to znamená méně kroků mezi vaším spacím nebo odpočinkovým prostorem a kdekoli, kde se v danou chvíli nachází hra smečky.