Jaký druh matrace používá Novotel

Pokud chcete vědět, jaký druh matrace používá Novotel, pokračujte ve čtení, abyste pochopili, proč jí říkají matrace duo technology. Matrace používaná společností Novotel je mezi ostatními hotelovými matracemi jedinečná a v tomto článku se budeme zabývat podrobněji. Dozvíte se také, jak Novotel nastavuje jejich postel.

Dále porovnáme velké výrobce matrací, kteří jsou populární v pohostinství.

Jaký typ matrace používá Novotel?

Novotel Live N Dream Matrace

Matrace, kterou Novotel používá ve všech hotelech, je matrace Novotel Live N Dream. Pokud čtete recenze hostů, kteří pobývali v hotelu Novotel, mají na matraci Live N Dream pouze pozitivní komentáře. Čím ale matrace použitá v Novotelu vynikne mezi ostatními hotelovými postelemi?

Matrace Novotel Live N Dream je postel s duální technologií, ale není určena k překlápění. Místo toho používá paměťovou pěnu a dvojité kapesní mikropružiny s polyesterem a bavlnou. Podle hostů je to jedna z nejpohodlnějších postelí na spaní a postel Novotel Live N Dream můžete dokonce dokončit doma zakoupením matrace a povlečení přímo od nich.

Co je Live N Dream Design od Novotelu?

Hotelové matrace jsou pohodlné, protože kombinují matraci nejvyšší kvality se špičkovým povlečením a příslušenstvím. Matrace Novotel se přizpůsobí každému uživateli jedinečně a Novotel ji kombinuje s lamelovou podložkou Flex pro podporu a absorpci pohybu, která pomáhá s celkovým spánkovým zážitkem. Postel Live N Dream má navíc teplou a lehkou přikrývku, chytré polštáře a obdélníkové polštáře, které doplní oporu a pohodlí, které budete potřebovat k dobrému spánku.

Novotel není jediným hotelem, který majitelům domů nabízí matrace a ložní prádlo, které jim umožní prožít pobyt v hotelu doma. Pokud vás také zajímá, co je matrace Ritz Carlton, hotel nabízí nejen postel samotnou. Mají také ložní soupravu s polštáři a chrániči, peřinu a její potah, prostěradla a chránič matrace.

Novotel Beachside Matrace

V některých hotelech Novotel, jako je ten v Austrálii, je matrace Novotel Beachside. Rovněž se jedinečně přizpůsobuje každému uživateli. Celková konstrukce obsahuje Mini Comfort Coils se systémem podpory Reflex Advance, AeroLatex, AeroFoam, AeroWeb a AeroQuilt.

Výsledná matrace Novotel Beachside poskytne podporu speciálně pro vás a zároveň poskytne úlevu od tlaku a minimální přenos pohybu. Nebudete se muset starat ani o zadržování tepla, protože používá prodyšný úplet. A konečně má symbol modrého motýla Sensitive Choice, což znamená, že to schvaluje Národní rada pro astma Austrálie.

Jakou matraci používá hotel Indigo?

Tempur Sealy je značka Hotel Indigo matrace. To není překvapující, protože Tempur Sealy má exkluzivní kolekci IHG a mateřskou organizací Hotel Indigo je IHG Hotels and Resorts. To je také důvod, proč mezi matrace, které Holiday Inn používá, patří Tempur Sealy.

A pokud vás také zajímá, jaké povlečení hotel Indigo používá, je to Downlite. Podle společnosti Downlite poskytují péřové polštáře, péřové přikrývky, alternativní přikrývky a matracové podložky ve vlastnostech hotelu Indigo v celé Severní Americe.

Jakou matraci používá Quality Inn?

Značka matrací Quality Inn je Serta, podobně jako ostatní značky Choice Hotels. Serta přizpůsobuje matrace pro Quality Inn, aby zajistila, že budou mít pohodlný zážitek. Nejsou jediným hotelem, který důvěřuje Sertě ve své pohostinské postele, protože i značka matrací Hilton je Serta.

Zpět do Quality Inn, oni také dostanou své lůžkoviny z Downlite. Zahrnují gelový polyesterový polštář, alternativní polštář a alternativní peřinu. A jak můžete očekávat od hotelových postelí Downlite, jsou všechny hypoalergenní.

Jsou hotelové matrace pevné nebo měkké?

Hotelové matrace jsou více na pevnější straně než na měkké. Středně pevná matrace je totiž kompatibilní s většinou typů pražců. Kromě toho nebude používání měkké postele v hotelech dlouhodobě ziskové, protože se nakonec prohnou a ztratí strukturu pro pohodlí a podporu hostů.

Je také možné, že některé hotely umožňují svým hostům vybrat si konkrétní pevnost jejich matrace. Například matrace v hotelu Four Seasons vám umožní získat do postele něco měkčího nebo pevnějšího. Můžete si dokonce vybrat pevnost, když si ji koupíte.

Která je lepší matrace Beautyrest nebo Sealy?

Když se podíváme na různé druhy matrací v luxusních hotelech, dva nejběžnější a nejdůvěryhodnější výrobci matrací jsou Beautyrest a Sealy. Mají dokonce pohostinské matrace k nákupu v hotelových kolekcích, pokud chcete získat to, co jste zažili ve svém oblíbeném hotelu. Proto nelze říci, že je jeden lepší než druhý, protože každý člověk se liší v preferencích a požadavcích.

Místo toho můžete porovnat matrace od Beautyrest a Sealy. V jedné posteli můžete najít funkci nebo nevýhodu, která vám pomůže rozhodnout, kterou si pořídit. Zde jsou otázky, které byste si měli při nákupu matrace klást, aby vám dále pomohly.

Závěr

A to je vše! Právě jsme odpověděli, jaký druh matrace používá Novotel, a zjistili jsme, že je to matrace Novotel Live N Dream. Součástí postele Live N Dream je, aby se přizpůsobila každému uživateli tak, aby poskytovala nejlepší podporu a pohodlí pro spánek.

Diskutujeme také o dalších typech matrací v hotelech Indigo a Quality Inn. Doufáme, že jste se v tomto čtení hodně naučili, a pokud máte, zanechte nám komentář.