Jaká velikost matrace se hodí k posteli Trundle? Nejlepší průvodce

Pokud se někdo zeptá, jaké velikosti matrace se hodí na kolečkovou postel, můžete je navést na dvoulůžkové postele. Na rozdíl od palandy nebudou kruhové postele větší než dvojčata. Někdy může být kolečko dokonce příliš malé, aby se do něj vešly matrace standardní velikosti.

Pořízení kruhové postele má však mnoho výhod. Za prvé může sloužit jako další spací prostor, když máte návštěvníky. Níže se dozvíte více o této šikovné posteli.

Jakou velikost matrace potřebujete pro postel Trundle?

Kruhová postel je typ postele, kterou můžete umístit pod větší nebo běžnou postel, abyste ušetřili místo. Můžete proto očekávat, že to bude vyžadovat menší velikost matrace, například dvoulůžko. Nákup matrace na kolečkovou postel byste mohli zmást jako při výběru něčeho pro palandu, ale ta je větší.

Musíte také vzít v úvahu, že spodní lůžko kormidla bude vždy menší, protože je umístěno na kolečkách nebo válečcích pro pohyb pod hlavním lůžkem. Kulatá postel stále funguje jako palanda, protože je to jediný kus nábytku, který nabízí dva spací prostory. O tom, jak si můžete vybrat matraci pro kolečkovou postel, si povíme později, ale nejprve je kolečková postel i pro vás?

Měli byste mít kolečkovou postel?

Pokud chcete mít více míst na spaní, ale máte omezený prostor, můžete získat patrovou postel nad palandou. Způsob, jakým je navržen, zabírá pouze prostor v místnosti pro samostatnou postel. Myslíme si také, že tento nábytek je vynikající pro pokoje, kde váš návštěvník potřebuje přidat pouze ložní prádlo a polštáře, když je použije.

Pokud se přesto chcete přesvědčit, vězte, že kolečkové postele se dodávají v různých provedeních s dalšími funkcemi. Některé modely jsou například vybaveny zásuvkami pro další uložení příslušenství postele. Můžete dokonce najít kolečkovou postel, která se může stát pohovkou pro ty, kteří žijí v bytech a kteří chtějí univerzální přístroje.

Nakonec palandy nepřicházejí ve stejném rámu. Pokud to výrobce povolil, můžete vybrat požadovaný materiál. Některé běžné jsou kovové, dřevěné nebo dokonce čalouněné, aby ladily s vašimi interiéry.

Jaká je nejlepší matrace pro postel Trundle?

Nyní, když jste potvrdili, že chcete mít kolečkovou postel, se výběr konkrétního modelu matrace pro ni neliší při výběru pro jiné typy postelí. Máme na mysli to, že by měl mít vlastnosti ideální pro vaše potřeby a preference. Některé z populárních jsou od Zinus, eLUX a Signature Sleep, ale zde je několik úvah při výběru nejlepší matrace pro kolečkovou postel.

Materiál

Doporučujeme pořídit si postele s paměťovou pěnou pro vaši trubku kvůli jejich vlastnostem a trvanlivosti. Innerspring a hybridy si však také získávají popularitu pro trojité postele. Musíte také vzít v úvahu kvalitu potahu, kterou matrace používá.

Nejlepší by bylo, kdybyste dostali něco, co je měkké, ale snadno se umývá, aby to bylo čerstvé, dokud někdo nevyválí matraci. Prodyšná tkanina je ještě ideálnější, protože při uzavření spodní části by mohlo dojít k ucpání postele.

Velikost

Dvojitá matrace je ideální pro postele s kolečky. Přesto změřte konkrétní model, který potřebujete, abyste se ujistili, že postel pohodlně padne, když je sklopena. Typickou velikostí je 6palcová matrace, ale pokud to vaše kolečka dovolí, můžete použít něco hustšího nebo mít jinou hloubku.

Proč záleží na velikosti? Nezapomeňte, že díky designu oběžné postele je to jedinečné. Pokud matraci nemůžete snadno srolovat nebo zasouvat, bude to v rozporu s účelem tohoto nábytku.

Kvalita

Nakonec vždy zkontrolujte recenze a vrácení produktu, který dostáváte. I když nepoužíváte kolečkovou postel každý den, měla by si po dlouhou dobu zachovat svou strukturální integritu. Náš tip je získat něco s prodlouženou zárukou a rozumnou spánkovou zkouškou.

Tato období mohou znamenat víru výrobce v jeho výrobky. Některé matrace nabízejí 10letou záruku s 30denní spánkovou verzí. Navíc zkontrolujte, zda je společnost snadno kontaktovatelná v případě vrácení nebo výměny.

Potřebujete speciální matraci pro postel Trundle?

Nepotřebujete jedinečnou matraci pro kolečkovou postel, ale měla by správně zapadnout do rámu. Některé značky budou označovat své modely určené pro kolečkové postele, nebo si můžete pro jistotu obstarat matraci o dvou velikostech. Také chcete získat něco o tloušťce 8 až 10 palců, a proto náš upřednostňovaný typ postele používá paměťovou pěnu.

Protože matrace zespodu nebude tak silná, můžete i bez paměťové pěny získat dobrou oporu bez pružiny. Tento materiál je také odolný, takže si můžete být jisti, že bude při jeho používání v dobrém stavu.

Závěr

Pokud chcete více místa na spaní, ale nemáte pokoj vhodný pro palandu, můžete si místo toho dát kolečkovou postel. Jaká velikost matrace se ale hodí na kolečkovou postel? Ideální by byla dvoulůžková matrace z důvodu menší velikosti postele pod kolečkovou postelí.

Doporučujeme také zkontrolovat konkrétní kruhový rám, který musíte zajistit, aby vám matrace dobře seděla.