Jaká je nejlepší latexová matrace na trhu: Top 4

Objevili jsme čtyři nejlepší značky pro ty, kteří chtějí vědět, jaká je nejlepší latexová matrace na trhu. Projdeme každého z nich, abychom poznali jeho klady a zápory, a pomůžeme vám najít to nejvhodnější pro vás. Dále budeme porovnávat latex s jinými typy matrací.

Chcete také vědět, kde koupit latexovou matraci? Další informace najdete v našem samostatném průvodci.

Jaká je nejlepší latexová matrace na trhu, kterou si můžete koupit

Latexová matrace Zenhaven

Při hledání nejlepší latexové matrace na trhu neváhejte vyzkoušet online prodejce matrací, jako je Saatva. Latexová matrace Saatva Zenhaven je 100% přírodní postel, kterou můžete získat se 180denní zkušební verzí, 20letou nedílnou zárukou a doručovací službou White Glove pro bezproblémové doručení a nastavení.

Latexová matrace Zenhaven si zaslouží být mezi vaší první volbou pro latexovou postel, protože má 5zónový přírodní latex, který uvolňuje tlak, trvanlivé přírodní latexové jádro, 100% vlnu certifikovanou GOTS jako protipožární vrstvu a organické a hypoalergenní potah. Můžete jej dokonce převrátit, abyste našli svou ideální pevnost, ať už je to luxusní plyš nebo jemná firma. Zde je návod, jak vybrat pevnost matrace, abyste porozuměli hodnocení.

Nebojte se, že by Saatva byl online prodejcem matrací. Diskutovali jsme také o tom, kde si můžete vyzkoušet matraci Saatva, pokud ji chcete nejprve vyzkoušet.

Latex pro méně přírodní latexovou matraci

Majitelé domů si často nejsou jisti pořízením latexové matrace kvůli její ceně ve srovnání s jinými pěnovými postelemi. Ale i když máte rozpočet, stále můžete získat nejlepší latexovou matraci, aniž byste zlomili banku. Například latexová matrace Latex for Less z přírodního latexu je pouze 1 299 $ za dvoulůžkovou postel, ale může se stát tak cenově dostupnou jako 899 $ z prodeje.

Latex za méně je také vyráběn v USA a bude dodáván v krabici pro vaši snadnou ovladatelnost. Společnost navíc důvěřuje kvalitě svých latexových postelí, protože na ně poskytuje 20letou záruku a 120denní zkušební verzi. S těmito cenami a zahrnutím je latexová matrace z přírodního latexu Latex for Less složena ze potahu ze 100% organické bavlny, 100% přírodního latexu a 100% přírodní vlny, což vše tvoří vynikající latexovou postel.

Botanická blažená organická latexová matrace

Jedna z nejlepších latexových matrací, kterou můžete získat, je něco organického a má certifikace, které to dokazují. Můžete se podívat na matraci Botanical Bliss od PlushBeds s cenou 3 199 $ za postel velikosti King, ale někdy existují nabídky, kde můžete ušetřit až 1 200 $. Můžete vyzkoušet matraci z organického latexu Botanical Bliss na 100 nocí a značka nabízí dopravu zdarma a záruku 25 let.

Pochopení toho, co je to latexová matrace, znamená, že víte, že může být přírodní nebo syntetická. Botanical Bliss má však oproti konkurenci výhodu, protože používá organický latex s certifikací GOLS, bavlnu s certifikací GOTS a vlnu. Chiropraktici dokonce schválí značku pro podporu a uvolnění tlaku.

Vřetenová organická latexová matrace

Někteří lidé dávají přednost pružné ploše na spaní, a pokud jste jedním z nich, organická latexová matrace Spindle je fantastickou volbou. Organická latexová matrace Spindle je jednou z nejlepších postelí z latexové pěny Dunlop; pokud chcete pružinovou matraci, než skákací. A aby dokázal, že si značka je jistá svými latexovými matracemi, poskytuje vám Spindle 365denní zkušební verzi, kde vám v případě nespokojenosti vrátí peníze.

Stejně jako ostatní postele z latexové pěny, které tvoří tento seznam, Spindle používá GOTS certifikovanou tkaninu z organické bavlny a vlny a GOLS certifikovaný organický latex Dunlop. Je to také středně pevné lůžko, protože je dodáváno s jednou vrstvou pevného latexu a dvěma vrstvami středního latexu. Proto si můžete být jisti, že se pohodlně přizpůsobí vaší spací poloze.

Stojí latexové matrace za peníze?

Latexové matrace stojí za peníze, zejména proto, že platíte za přírodní a ekologický produkt. Ve srovnání s jinými pěnovými postelemi, které používají syntetické materiály, si nebudete muset dělat starosti s chemikáliemi. Latexové matrace jsou dokonce přirozeně hypoalergenní a odolné vůči plísním a roztočům, aby zajistily dobré zdraví.

Latexové matrace navíc nabízejí vynikající podporu ke zmírnění bolestí těla a také udržují dobré držení těla při spánku. Pěna má určité odpružení, ale je stále dostatečně pevná, aby se zabránilo slinění. A pokud porovnáte latexovou matraci s matrací z paměťové pěny, všimnete si větší komprese a odrazu, což někteří lidé mohou upřednostňovat před konturovací plochou na spaní.

Latexové matrace se protahují?

Latexové matrace jsou stále náchylné k prověšení jako každý jiný typ matrace. Bude však trvat dlouho, než latexová pěna ztratí svou strukturu, protože je to jeden z nejtrvanlivějších pěnových materiálů.

Závěr

A to je vše! Odpověděli jsme, jaká je nejlepší latexová matrace na trhu, a přišli jsme se čtyřmi modely. Jsou to latexová matrace Zenhaven, latexová matrace pro méně přírodní latex, organická latexová matrace Botanical Bliss a latexová matice Spindle Organic.

Vybrali jste si oblíbeného? Doporučujeme, abyste si při nákupu matrace zkontrolovali tyto otázky, které vám pomohou dále. Celkově jsou latexové postele cennou investicí, zejména pro něco organického a přírodního.