Jak si vyrobit psí přikrývku? Nejlepší kompletní výukový program

Pokud se chcete naučit vyrábět psí přikrývku, potřebujete pouze čtyři kroky, abyste svému chlupatému kamarádovi mohli dát něco teplého, k čemu se bude přitahovat. Tento podrobný průvodce používá prošívanou látku k vytvoření nejpříjemnější přikrývky pro vašeho psa a další mazlíčky milující přikrývku. Pokud ale nechcete šit, máme k dispozici také výukový program pro psy bez šití.

Psi budou také těžit z nejteplejší deka . Jakou velikost psí deky byste si měli vyrobit a jaké materiály jsou pro psy vhodné? Zjistěte vše v tomto úplném výukovém programu pro psy.

& nbsp;

Jak si vyrobíte psí deku?

& nbsp;

Krok 1. Připravte hlavní kus látky

Připravte obdélníkový nebo čtvercový oboustranný prošívaná látka podle požadované velikosti deky .

& nbsp;

Krok 2. Našijte plošnou vazbu

Chcete-li dokončit hrany deky a zvýšit její odolnost, přidáte kolem deky vazbu. Připevněte vázání na místo a šijte podél záhybu. Můžete si přečíst našeho průvodce na jak ušít saténovou přikrývku pokud chcete znát více technik připevňování přikrývky.

& nbsp;

Krok 3. Zpracujte rohy přikrývky

Chcete-li pokosit rohy, zastavte se, když dosáhnete palce před rohem a zadním stehem. Odstřihněte nit a přeložte vázání tak, aby surový okraj přikrývky a surový okraj vázání byly vyrovnány v trojúhelníku.

Jelikož jste vázání složili doprava, aby se zarovnaly okraje spodní řady přikrývky a vazby, chcete vazbu složit zpět doleva. To bude odpovídat okraji látky s okrajem vazby a můžete okraj surové deky lemovat hranou vazby. Šijte vázání podél záhybu a postup opakujte ve všech rozích rohů.

& nbsp;

Krok 4. Dokončete psí přikrývku

Nezapomeňte překrýt vazbu, poté před odstřižením vlákna a kusu vazby proveďte backstitch. Přeložte vázání dozadu, aby zakrylo syrový okraj a špendlík. Dokončete našitím zadní strany, včetně pokosených rohů.

& nbsp;

Jaký je nejlepší materiál pro psí přikrývku?

& nbsp;

Mikrovlákno a šerpa

Fantastickým příkladem materiálu pro psí přikrývku je tkanina z mikrovláken, protože je velmi silná a odolná. Je také načechraný, který je měkký a pohodlný. Můžete také získat syntetický materiál, jako je Sherpa, protože je prodyšný, ale vyhněte se něčemu tak lehkému, pokud váš pes hodně žvýká. Dalším vhodným materiálem pro psí přikrývky je fleecová tkanina, protože je omyvatelná a měkká.

& nbsp;

Lehká fleecová, bavlněná a tkaná látka

Lehké materiály budou vynikající, pokud žijete někde v teple, aby byl váš pes větraný. Pokud se však váš pes hodně vrhá, vyhněte se bavlněným látkám, protože se bude těžko umýt veškerou srstí. Rozhodněte se pro tkaný materiál pro těžké shedders.

Když se naučíte vyrábět psí přikrývky, můžete si vybrat nejpohodlnější materiál pro svého mazlíčka. Musíte však zvážit něco bezpečného a nedráždivého pro psy a zároveň se snadno umýt. Někteří psi jsou považováni za agresivní žvýkače, v takovém případě potřebujete odolnou přikrývku.

& nbsp;

Je Fleece pro psy bezpečný?

Fleecová tkanina je pro psy bezpečná a vytváří vynikající psí přikrývku, zejména pro ty, kteří nechtějí šit. Chcete však, aby byla kvalita rouna silná, jako je polární rouno, aby se zabránilo roztřepení a roztažení. Lepší je vyhnout se rounovým přikrývkám, pokud se váš pes hodně hodí, protože se na něm lepí srst.

& nbsp;

Jak si uděláte štěňátko bez šití?

  1. Umyjte materiál z polárního rouna a zkontrolujte okraje, pokud je třeba je oříznout
  2. Flísovou látku rozřízněte na dva podobné rozměry podle požadované velikosti přikrývky
  3. Položte kousky látky na sebe a do každého rohu vyřízněte čtverec
  4. Vyřízněte štěrbiny podél okrajů hlubokých jako čtverce
  5. Jednotlivé okrajové páry svázat do uzlů

Jakou velikost by měla mít psí deka?

Pes, který vyrábíte, by měl doplňovat velikost psa. Může být kolem 16 x 16 palců nebo 24 x 24 palců. Malí psi mohou používat 9,5 x 9,5 palce nebo dokonce dvojnásobek této velikosti. Můžete také vyrobit něco tak velkého jako 33 x 33 palců nebo jen 7,5 x 7,5 palců.

Kolik yardů potřebuji pro psí přikrývku?

Množství látky, které budete potřebovat k vytvoření psí deky, se může pohybovat od jednoho a půl yardu do dvou yardů. Pamatujte, že velikosti psích přikrývek se u každého psa liší a musíte také zvážit, zda vyrábíte dvouvrstvou deku nebo jednovrstvou deku. Přečtěte si prosím našeho průvodce na kolik yardů látky vyrobíte přikrývku která vám pomůže lépe odhadnout množství látky.

& nbsp;

Závěr

Chcete perfektní nápad na dárek pro svého psa nebo místní útulek pro zvířata? Tento článek vás naučí, jak vyrobit psí deku se šitím i bez něj. Chcete-li přikrýt deku, můžete použít libovolnou prošívanou látku a poté okraje svázat.

Polární rouno můžete také použít pro psí přikrývku bez šití. Doufáme, že vám tento kompletní výukový program přinesl několik nápadů. Dejte nám vědět, jak vypadá vaše deka v komentářích!