Jak si vyrobit podvodní polštář velikosti King s přírubou: Podrobný průvodce

Tento výukový program vám pomůže naučit se, jak vyrobit polštář velikosti king size s přírubou. Pro každou místnost ve vašem domě je to základní dekorace, která toto místo okoření.

Co je to Polštářový podvod s přírubou?

Příruba se týká zdobeného pruhu látky, který je často umístěn na okraji nebo na okrajích polštářů nebo povlečení na polštáře a někdy na přikrývkách a plochých povlečeních. Přírubový okraj je klasický přízvuk v polštářích a obvykle se přidává na všechny čtyři strany polštářů.

Jeden až tři palce příspěvku na všech stranách vytváří iluzi většího polštáře a zároveň nabízí elegantní a nadčasový design. Někdy výrobci polštářů používají několik kusů látky k vytvoření krásné příruby.

Přírubový polštář je ve srovnání s vašimi standardními polštáři ozdobnější a šijí se relativně snadněji! Chcete-li ušít falešnou polštář velikosti King s přírubou, budete potřebovat pouze základní šicí dovednosti a dokončení celého procesu by nemělo trvat déle než jeden den. Falešné polštářky s přírubami, které vytvoříte, budou krásným kontrastem, když budou uspořádány společně s vašimi ostatními polštáři.

Návod, jak si vyrobit podvodnou polštář velikosti King s přírubou

Příruba se vztahuje na přídavný materiál na koncích falešného polštáře. Díky tomu je polštář širší, ať už s podobnou nebo kontrastní látkou. Můžete použít bavlnu, prostěradla nebo dekorativní textilie.

Pro každou ložní soupravu, kterou vlastníte, potřebujete pár skvělých polštářů. Tyto ostré švy na míru šité na míru s přírubami jsou tradiční a neuvěřitelně snadno se šijí.

Většina lidí dává přednost tomu, aby jejich výplně polštářů byly vloženy a rychle vyjmuty pro čištění s mezerami v obálce vzadu. Tento článek vás také provede šitím otvoru obálky na polštář falešně s přírubou.

Krok 1: Umyjte látku, která se má použít

Většina polštářků s přírubou velikosti king size má obvykle délku 28 palců a šířku 40 palců. Budete také potřebovat odpovídající nit, šicí stroj, jehlu, ploché železo a další náležitosti pro šití.

Pokud máte v úmyslu prát zejména falešné povlaky na polštáře, materiál často předepřete. Mnoho dekorativních látek se čistí pouze chemicky, ale hluboké praní vám prospěje při údržbě bavlněných látek.

Krok 2: Odstřihněte látku

Kromě standardního měření můžete mít také královský polštář o rozměrech 20 x 36 palců. Tento polštář může mít přírubu měřenou s minimem půl palce až tři palce.

Doporučuje se také mít povlak na polštář o jeden nebo dva palce menší než samotný polštář, aby polštář vypadal plnější. Pro příspěvek na švy byste chtěli použít další palec nebo dva.

Odřízněte kus přírub látky o palec kratší. Tento krok je volitelný, ale nezpůsobí, že by rohy vypadaly poddajně. U více nadrozměrných přírub je to hlavně vhodný krok.

Krok 3: Vytvořte obálku

Zadní část má dvě překrývající se sekce pro vytvoření otvoru pro obálku, kam je vložen polštář. Pro obálku můžete použít podobnou nebo kontrastní látku. Odřízněte kousek ze zadní části, která je dlouhá osm palců.

Po stejných rozměrech by to mělo být 35 x 23 „. Potom nakreslete a vyřízněte čáru ve středu, abyste měli dva bity stejné velikosti. Žehlením kousků připevněte zadní část povlaku na polštář k přední části.

Krok 4: Sešívejte jednotlivé kousky

Přehněte konec půl palce a žehlete na každé ze zadních částí. Přeložte znovu o půl palce a žehlete to opatrně. Zkontrolujte, zda skládáte a žehlíte na koncích, které se překrývají.

Šijte poblíž vnitřního záhybu okrajů. Poté nastavte zadní části přední stranou nahoru. Přichyťte látku na místo. Šijte celý kus nejprve půlpalcovým okrajem a nakonec zadním stehem.

Otočte falešný povlak na druhou stranu dovnitř a vyhlaďte rohy. Stiskněte strany pomocí ploché žehličky. Žehlení kusů zajistí, že budete rohy polštáře zpracovávat na výbornou.

Chcete-li vytvořit přírubu, musíte sevřít podél vnějších hran simulace, aby se látka při šití nepohybovala. Pomocí pravítka na šicím stole šicího stroje přesuňte falešnou polštář.

Poté přišijte boky povlaku na polštář s přídavkem lemu 3 palce. Chcete-li, můžete se rozhodnout použít kousek pásky k označení rozměrů a sešití podél nich se staženými stranami vašeho polštářového triku.

Můžete začít šit uprostřed spodní strany polštáře, abyste se vyhnuli zpětnému šití, jakmile umístíte podvod. Vložte svůj polštář přes obálku a váš polštářový podvod s přírubou je hotový.

Závěrečné myšlenky na to, jak si vyrobit podvodnou polštář velikosti King s přírubou

Tento jednoduchý podrobný návod, jak vyrobit falešný polštář velikosti king s přírubou, vám pomůže ušetřit peníze, protože z obchodů stojí přibližně poloviční cenu. Tkaninu navíc, kterou máte po provedení projektu, lze také použít pro budoucí úsilí.