Jak pověsit závěsy ze stropu bez děr

Dodání luxusu a elegance vašemu domovu nemusí vyžadovat víc, než znalost zavěšení záclon

ze stropu bez otvorů. Existuje několik modelů, návrhů, které můžete udělat, abyste přizpůsobili koncept celého svého prostoru.

Navíc instalace těchto záclon z Díky stropu bez vrtání bude váš pokoj vypadat útulně, pohodlně a romanticky, stejně jako úniková místnost.

Možná však nebudete moci vyvrtat díry do stropu, když jste instalace záclon z jakéhokoli důvodu. Nemusíte se bát. Podle našeho průvodce krok za krokem se naučíte, jak bez větších potíží zavěsit závěsy ze stropu bez otvorů.

& nbsp;

Kroky na zavěšení záclon ze stropu bez děr

Krok č. 1: Připravte si materiál, který potřebujete

Než začnete postupovat podle pokynů k zavěšení záclon ze stropu bez otvorů, musíte si připravit materiály a veškeré nářadí. Najdete je níže:

  • Svinovací metr
  • tužka
  • Žebřík
  • Víceúčelový čistič povrchů
  • papírové ručníky
  • Stropní háky
  • Záclonové tyče
  • Záclonová tkanina
  • nůž

Krok 2 : Druhým krokem je změření délky záclony, kterou budete potřebovat, a délky záclonové tyče. Toho můžete dosáhnout pomocí měřicího přístroje k měření vzdálenosti podlahy od stropu.

Ve výsledku získáte správnou délku záclonové látky, kterou budete používat. Chcete-li přidat vrchlík, můžete přidat až dva palce od délky.

Krok 3: Jakmile změříte délku, můžete změřit šířku záclony, o které víte, co použít.

Krok č. 4: V dalším kroku, jak zavěsit závěsy ze stropu bez otvorů, budete muset označit bod na stropě, kde jste by instaloval záclonu.

Ujistěte se, že jste označili každý roh stropu ve své místnosti.

Krok č. 5: V této fázi budete možná potřebovat další ruku, která vám pomůže s měřením. Při procházení tímto procesem buďte také opatrní.

Nejlepší by bylo, kdybyste se rozhodli pro místo, kam chcete závěs zavěsit.

Krok č. 6: Další věcí je vyčistit strop pomocí mokré látky s papírovou utěrkou a nainstalovat tak záclonu.

Zajistěte, aby byl povrch stropu čistý, bez nečistot, bez prachu, což usnadňuje proces instalace. Než budete pokračovat, nechte ho uschnout.

Krok č. 7: Je-li váš strop strukturovaný, možná budete muset seškrábnout texturu na povrchu oblasti, kam byste háček nasadili. Při tomto postupu můžete použít tmel. Než všechny části otřete, ujistěte se, že to děláte jemně, abyste zjistili stav svého stropu.

Krok č. 8: Na každém z háčků stáhněte lepicí vrstvu a poté ji připevněte ke stropu, kde jste dříve vytvořili značky. Během tohoto kroku jemně přitlačte hák ke stropu a nechte jej pevně zapadnout. Aby háček mohl dostatečně dobře zavěsit záclonu.

Krok č. 9: Ujistěte se, že používáte háčky, které mají vysokou kvalitu lepidla. Nezapomeňte také potvrdit, že háček je dostatečně silný, abyste věděli, zda vydrží materiál záclon.

Takto můžete mít hladký proces instalace.

Krok 10: Jakmile umístíte hák do stropu, začněte instalovat tyč a závěs. Tyč byste měli zafixovat na háčky závěsu a zajistit, aby byla ve správné poloze.

Poté uvolněte a zahajte postup, jak pověsit závěsy ze stropu bez otvorů.

Krok č. 11: Další věcí je zasunout záclonu k tyči záclony nebo ji zacvaknout. Poté nasaďte tyč na háčky. Poté, co jste to udělali perfektně, nyní to můžete zařídit podle stylu, který si přejete.

& nbsp;

Mám si pověsit závěsy na strop?

Mezi stropem a horní částí rámu okna může být prostor, i když nad oknem by mělo být místo, kam instalujete závěsnou tyč.

Když závěsnou tyč zavěsíte asi 3 až 5 palců pod strop nebo přímo ze stropu, vizuálně prodloužíte délku své stěny, což je skvělé!

<

Můžete se rozhodnout pro výběr různých kroků, jak zavěsit závěsy ze stropu bez otvorů. Bude to vypadat hezky a hladce jako závěs visící ze stropu.

Možná však budete chtít použít záclona místo toho klipový kroužek, což bude také skvělé. Když vybíráte záclonové tyče, zásadní je, abyste použili správnou velikost, která záclony udrží.

Pokud budete postupovat podle pokynů k zavěšení záclon ze stropu bez díry v tomto článku, můžete to udělat sami.

Pomocí různých modelů, materiálů na záclony, vzorů a barev můžete vytvořit různý stylový vzhled, který chcete.

Výsledkem bude, že váš pokoj bude pro vás lákavější a příjemnější. Vytváříte si perfektní sváteční náladu přímo ve svém pokoji.