Jak používat polštář na krk. 3 nejlepší způsoby

Pochopením svých každodenních návyků se můžete naučit, jak optimálně používat polštář na krk. Musíte správně identifikovat několik typů polštářů na krku. Ale tyto šikovné věci obecně pomáhají předcházet bolestivým svalům.

Vědět, jak používat polštář na krk, zajistí konzistentní správné a pohodlné odpočinkové držení těla. Pamatujte, že tyto polštáře zlepší spánek a zabrání nepohodlí, pokud víte, jak je správně používat. Proveďte průzkum a najděte svou perfektní shodu.

Používá se na polštář na krk: pohodlný spánek a další

Když si poprvé představíme polštář na krku, okamžitě si to představíme jako něco, co poskytuje úlevu od úlevy od krku. Bolest v krku je u každého docela běžná, protože přirozeně nepraktikujeme zdravé klidové polohy. Proto se naše páteř málokdy dostane do ideální neutrální polohy.

Ve srovnání s obdélníkovým polštářem mohou polštáře na krk poskytnout pohodlí a podporu, nejen spánkem. Proto se stává zaměnitelným s jinými polštáři a má stejný celkový design pro posílení polštářů a jógových podhlavníků. Níže jsou uvedena použití polštáře na krk a jak vám může poskytnout nejlepší spánek a další.

Pohodlný spánek

Polštář na krk vyváží chybějící tradiční polštář, který máme na postelích. Při srovnání si všimnete, jak je podstatně menší. Proto může cílit na skvrny, které mohou být nepříjemné, když spíte na zádech nebo máte menší postavu.

Ale kromě zadních pražců mohou i boční pražce těžit z polštáře na krk, protože může podporovat horní stranu vašeho těla. Zabrání vám v převrácení na břicho, ale můžete také přidat polštář na krk na polštář, který používáte, nebo pod něj pro další podporu. Lidé, kteří před spaním sledují televizi nebo čtou knihy v posteli, mohou přeskočit bolest těla tím, že mají tento extra podkroví.

Oprava polohy

Kromě držení těla v posteli může polštář na krk zvednout i další části vašeho těla, podobně jako používáte ortopedický polštář. Válcový tvar není prospěšný pouze pro vaši hlavu a krk. Můžete také zvednout kolena nebo jiné části těla, abyste opravili nepohodlné polohy.

Pokud děláte aktivity mimo postel, můžete použít polštář na krk k podpoře svých částí těla. Proto někteří lidé používají tento polštář jako loketní opěrku, když sedí. A pokud jste zapomněli na jógu, může být při cvičení jógy užitečný polštář na krk pod zády, krk nebo kolena.

Cestování

Během cestování často přehlížíme své pohodlí a myslíme si, že to stejně bude stálá pozice. Malá velikost polštáře na krk z něj však činí pohodlný cestovní polštář. Použijte jej jako opěrku hlavy nebo jako další polstrovanou opěru pro dlouhou jízdu kdekoli.

Nejlepší spánková poloha pro bolesti krku

Vynález polštáře na krk se osvědčil jako užitečný, protože nám pomáhá dosáhnout přirozeného tvaru naší krční páteře. Díky tomu je spánek pohodlnější a můžeme také zmírnit nepohodlí a bolest na krku. A díky svému tvaru a velikosti se užitečnost polštáře na krk neomezuje pouze na spaní.

Pokud máte vždy problémy s bolestmi krku, chcete zajistit, abyste vždy spali v ideální poloze. Vyvarujte se ležení v břiše, protože to nedrží páteř rovně, ale spěte místo toho na zádech nebo na boku. Níže uvádíme další tipy, které vám pomohou předcházet nebo zmírňovat bolesti krku a zároveň podporovat krční páteř.

Spíte správně na zádech nebo na boku

Nejlepším řešením pro zadní pražce je přidání polštáře na krk na krk a plochého na hlavu. Tato kombinace podpoří váš krk, aniž by jej nepříjemně opírala. Na druhé straně boční pražce musí použít trochu jiný přístup.

Snažíte se udržet páteř rovnou, a to je dosažitelné, pouze pokud máte tvarovaný polštář. Vyberte si něco, co je vyšší pod krkem ve srovnání s hlavou. Zároveň by však měla být vaše hlava dobře podepřena, aby neklesla a nezničila držení těla.

Tipy pro úlevu od bolesti krku

Pokud polštář na krk a správné držení těla ve spánku stále nevyřeší bolesti krku, zvažte kontrolu svých návyků. Chcete neutrální držení páteře ve stoje i vsedě a vždy si po celý den věnujte čas natažení krku. Také byste se chtěli vyhnout nošení těžkých břemen na ramenou, abyste zabránili namáhání krku.

Závěr

Bolest krku nemusí být novou normou, zvláště pokud je snadné ji vyřešit během spánku. Můžete se naučit, jak používat polštář na krk jako oporu při spánku na zádech nebo na boku, a ušetřit si tak nepohodlí z různých oblastí těla. Tento malý a válcový polštář můžete navíc použít ke korekci držení těla v posteli, při sezení, cvičení jógy nebo cestování.

Nikdy nezapomínejte na důležitost držení těla, dokonce ani v neutrálních polohách. Pamatujte, že tyto zdánlivě malé návyky nakonec přispějí k dlouhodobé bolesti a nepohodlí. Mít další podporu ke zvednutí konkrétních částí těla může udržovat ideální držení těla.