Jak mohu zavěsit kolo na zeď

Můžete se tak či onak obrátit na Google a hledat odpovědi na svou otázku: jak mohu zavěsit kolo na zeď? Proč vlastně hledáte tyto odpovědi? Existují správné a špatné způsoby, jak zavěsit kolo na zeď, a musíte se vyhnout nástrahám.

Zavěšení kola na zeď zahrnuje použití stojanu na kola. To vám ušetří místo a zajistí, aby se kolo bezpečněji nepoškodilo. Funguje také háček na kolo a jakmile je nainstalujete pro připevnění kola, můžete si užít více místa a ke kolu budete mít snadnější přístup, kdykoli to budete potřebovat pro svá dobrodružství.

Pojďme se podívat na podrobnosti řešení otázky: „Jak mohu zavěsit kolo na zeď.“

Je v pořádku skladovat kola svisle?

Mezi nejdůležitější aspekty při skladování kol patří úložný prostor, hmotnost kola, bezpečnost, velikost kol a ochrana stěn a podlahy.

Ideální úložný prostor závisí na oblasti, kterou budete používat k připevnění nebo uložení jízdních kol. Může to být ve vaší garáži nebo rohu ve vašem bytě. Každá z těchto implementací umožňuje ukládat vaše kola, většinou, svisle a kolmo ke stěnám.

K dispozici jsou také držáky na zeď, které vám umožňují bezpečně uložit tato vozidla na zeď, takže kola jsou rovnoběžná se stěnou. Nepoužívejte dostatečně vysoké úchyty nebo nepřibližujte se ke stropu, aby nedocházelo k rušení prvků v obytných místnostech. Tyto podrobnosti jsou užitečné pro ty, kteří žijí v bytech.

Nákup vysokých vertikálních nosičů kol, které jsou připevněny ke stěnám, nebo volně stojících, jsou ideální pro mnoho modelů jízdních kol.

Mohou zahrnovat také háky na kola nebo nosiče s kladkami, které mají cyklistům poskytnout větší prostory, garáže nebo kůlny.

Je důležité si pamatovat a být si vědom volného prostoru, který budete potřebovat pro navigaci kolem těchto kol. Existují úchyty, které jsou součástí držáků a jsou sklopné ke stěnám, pokud se nepoužívají. Pokud jde o skladování kol, existuje několik konceptů úspory místa.

Parkovací stánky: Jak mohu zavěsit kolo na zeď?

Pokud jde o zavěšení kola na zeď, je třeba postupovat následovně. Ale každý z těchto kroků, které se naučíte níže, zodpoví konečnou otázku: „Jak mohu zavěsit kolo na zeď?“

  • Použití karbonových kol může být příliš křehké
  • Horké motory mohou být pro jízdní kolo nebezpečné
  • K zvedání kol můžete použít kladku

Nosiče kol

Chcete-li zahájit instalaci stojanu na kola, budete nejprve muset uchopit stojan na kola z online obchodů nebo z místního obchodu. Poté můžete začít měřit kolo, které chcete připevnit pomocí svinovacího metru.

Držte tento nosič kol na zeď, kde hledáte nosič, který chcete namontovat. Nezapomeňte, že možná budete muset použít vrtačku k umístění na zeď na místech, která jste označili. Poté zatlačte hmoždinku do každého z vyvrtaných otvorů.

Poté můžete stojan srovnat s otvory a přišroubovat je na místo. Hotovo, klidně zavěste kolo na stojan, který jste nainstalovali.

Háky na kolo

Další skvělou volbou je použití háčků na kolo. Háčky na kola jsou působivým šetřičem prostoru, zejména pokud je váš úložný prostor menší, a využijete jej pro jiné aktivity.

Nejprve si vezměte háček na kolo, který chcete unést na hmotnosti kola. Pak nezapomeňte, že obal háku musí být v rámci maximální nosnosti. Nepoužívejte háčky, které by ve skutečnosti neudržovaly váhu motocyklu, nebo byste to mohli odpálit ze zdi. Váš místní obchod s hardwarem má tyto háčky a nezapomeňte komunikovat se svým obchodním zástupcem.

Můžete použít vyhledávač hřebů k vyhledání hřebenu zdi a použít měřicí metr, stejně jako to, co jste provedli v instalaci stojanu na kola, k měření délky kola. Mějte na paměti, že to musíte měřit od nejvzdálenějšího konce přední pneumatiky až po nejvzdálenější konec zadní pneumatiky.

Pomocí tužky označte, kam chcete hák přišroubovat, na zeď. Doporučený vrták je 0,95 centimetru k vyvrtání otvoru od místa, kde jste měli označení. Ujistěte se, že otvor je dostatečně hluboký, aby na něj zapadl celý konec háku.

Nyní je čas zašroubovat háček jízdního kola do vyvrtaného otvoru, dokud nebude upevněn a zajištěn. A pak můžete vyzkoušet. Začněte zavěšovat kolo na háček na kolo a pokud zjistíte problémy, v případě potřeby je vyřešte. Přední pneumatika musí být na háku takovým způsobem, aby byly pneumatiky spojeny a dotýkaly se stěny se sedadlem směřujícím ven nebo od stěny.

Stojany na kola od společnosti Krostrade

Jízdní kola jsou všude a kromě jejich použití pro závodní sporty jsou využívána také jako způsob dopravy. Nepopiratelné zvýšení cen zemního plynu vede motoristy k tomu, aby se místo šetření zdrojů rozhodli místo svých automobilů používat jízdní kola.

V evropských zemích se kola nacházejí na hlavních silnicích a náměstích. Kromě toho, že jsou levné, jsou to také skvělé příležitosti pro péči a údržbu. Jedním ze způsobů péče o kolo je vědět: „Jak mohu zavěsit kolo na zeď?“

Stojany na kola mají několik různých druhů, mezi něž patří stojany na podlahu, stojany, gravitační stojany, volně stojací stojany, držáky na zeď, držáky na strop a úložiště kol. Ať už se rozhodnete pro cokoli, je důležité instalovat je správným způsobem. Dobře si povšimněte těchto tipů, které jsme sdíleli.

Krostrade je web a internetový obchod, který poskytuje vybavení pro vaše jízdní kola a ještě více pro stany, hardware, skleníky, zelenou energii a nábytek. Nechte si je doručit přímo na dosah ruky. Kontaktujte společnost Krostrade na adrese [email protected].