Jak funguje elektrická deka? Výukový program

Představte si všechny věci, které může ohřívač udělat, ale tentokrát vás přikrývka zahřeje. Jak funguje elektrická deka?

V tomto kurzu se dozvíte, jak to funguje, a vyřešíte problémy, se kterými se při jeho používání můžete setkat. Někdy topení nedosahuje dostatečného tepla. Dlouhé, chladné noci mohou zhoršit fyzická onemocnění, jako jsou menstruační bolesti a artritida. Tento vynález je odpovědí na vaše protesty nepohodlí.

Jak funguje elektrická deka?

Elektrickou přikrývku stále považujeme za domácí spotřebič. Proč? Protože je třeba jej připojit k elektrické síti.

Elektrické přikrývky se nazývají také jinými jmény, například elektrický přehoz nebo přehoz. Není tu žádná záhada. Tento typ přikrývky funguje prostřednictvím vnitřního systému izolovaných vodičů, které jsou schopny uspokojit různé úrovně tepla, nastavitelné pomocí regulátoru teploty.

Můžete také ignorovat jeho váhu. Obvykle používá lehké materiály, jako je polyester a akryl. Dva lidé mohou sdílet teplo v posteli velikosti King.

Elektrické přikrývky používají k napájení 120 voltů elektřiny. Při nízkých teplotách mohou produkovat 64-77 ° Fahrenheita tepla, které při vysokých nastaveních může dosáhnout až 118-132 °. Pokud vás to svědí, ano, můžete je také prát v pračce!

Bezpečnostní tipy

  • Příručku nevyhazujte. Přečtěte si jej důkladně, abyste tomu plně porozuměli. Přečtěte si specifikace a pečlivě postupujte podle pokynů.
  • Ze všech nebezpečí je vaším hlavním zájmem nebezpečí vzniku požáru. Buďte dostatečně opatrní, abyste neprorazili žádnou část. Ačkoli materiály brání požáru, roztřepené prádlo může způsobit zkraty, které mohou být nebezpečné.
  • Je také vhodné zkontrolovat známky popálení a deformace nebo něco neobvyklého. V přítomnosti jednoho nejprve prozkoumejte, než jej zvážíte zapojit. Při odpojení by mohly být vybité otvory, kde mohou dráty vyčnívat nebo by se tkanina mohla zhoršit.
  • A co ráno po? Ujistěte se, že jste jej vypnuli a odpojili od sítě. Za žádných okolností jej prosím nenechávejte přes noc kvůli riziku přehřátí a nesprávné funkce.
  • Pokud jste v raných fázích těhotenství, je lepší se ho zdržet. Přehřáté přikrývky mohou vést k potratu. Jakékoli alternativy konzultujte nejprve s lékařem.

Společné obavy

  • Měla by běžná deka jít pod elektrickou deku? Odpověď je ne. Vždy nezapomeňte přikrýt elektrickou přikrývku přes jakýkoli potah a také po celém těle.
  • Pokud vám strach ze zapomenutí přikrývky způsobí úzkost, zvažte koupi jednoho s automatickým systémem. Tímto způsobem odstraníte odpovědnost za pravidelnou kontrolu.
  • Kdo z věkových skupin je vhodný k použití? Malé děti, včetně těch s kognitivními poruchami, jsou od používání této deky odrazovány. Možná by nebyli schopni přikrývku ovládat bez dozoru.
  • Mám ji použít pro své domácí mazlíčky? Upřímně řečeno, srst vlastněná vašimi mazlíčky odstraňuje potřebu přikrývky. Je to zbytečné a místo toho by mohly žvýkat a poškodit dráty, což by vedlo k nebezpečí.
  • A co ti s kožními problémy? Lidé s citlivou pokožkou musí nejprve vyhodnotit rizika. Dokonce i ti, kteří mají cukrovku, mohou kvůli snížené citlivosti pokožky utrpět popáleniny.

Nyní přejdeme k postupnému procesu používání elektrické deky.

Kroky k používání elektrických přikrývek

Zde uvedené pokyny jsou široké a doporučujeme vám nejprve si přečíst příručku. Z praktických důvodů jsme přidali technické otázky, které byste mohli mít před nákupem.

Krok 1. Roztáhněte elektrickou deku na postel

Krok 2. Umístěte ovladač na úpatí postele, od hlavy

Krok # 3. Připojte kabel deky a poté do zásuvky na zdi

Krok č. 4. Zvolte preferovaná nastavení

Krok # 5. Spěte pohodlně

Kolik to stojí?

Skvělá zpráva pro vás: elektrická deka je levnější než běžný ohřívač. Na trhu je k dispozici řada modelů. Pokud jde o náklady, přikrývky se pohybují od 20 do 20 dolarů a dosahují až 300 dolarů u chovatelských modelů.

Jako bonus můžete na účtu za topení rozřezat rohy. V noci můžete termostat o několik stupňů snížit. Místo toho, abyste vytápěli celý dům, platíte za teplo nasměrované na vaše tělo, když používáte přikrývku.

Kolik elektřiny spotřebuje?

Elektrické přikrývky spotřebovávají mezi spotřebiči zanedbatelné množství elektřiny. Jak často a jak dlouho jej používáte? Samozřejmě to bude záviset také na spotřebě vaší domácnosti.

Jaké funkce by měla mít elektrická deka?

Dobrá elektrická přikrývka by měla mít nástroj pro nastavení tepla, několik nastavení tepla a nízké napětí.

<

Nyní znáte odpověď na otázku „jak funguje elektrická deka“. Pokud se bojíte mrazivých nocí, můžete nosit ponožky a silné svetry – ale nemohou vás následovat do postele. Zima může ve vašem těle vyvolat nejrůznější bolesti, pokud jste nechráněni před chladem.

Proto je ten pravý čas, abyste si popadli elektrickou deku. Znovu si pečlivě přečtěte příručku, abyste věděli, jak vaše konkrétně funguje. Pomocí tohoto výukového programu můžete zjistit, co je ostatní.