Jak aktivujete můj polštář

Odpověď na otázku, jak aktivujete Můj polštář, je vložením do sušičky. Tento článek o tom pojednává podrobněji, aby vám pomohl co nejlépe využít tento produkt v Itálii. Dozvíte se také více o MyPillow a vyhnete se potenciálním problémům.

Stejně jako polštář Chillow, produkt MyPillow také vyžaduje, aby jej uživatel před použitím aktivoval. To umožní materiálu přizpůsobit se vaší spánkové poloze a zajistit pohodlný spánek. Co jiného byste měli očekávat?

Jak aktivovat můj polštář

MyPillow se prodává jako nejpohodlnější polštář, jaký kdy vlastníte. Ne každý však zná aktivaci tohoto produktu. Chcete-li s MyPillow získat co nejlepší zážitek, po jeho příjezdu musíte udělat jednoduchý krok.

Co dělat po otevření MyPillow?

Jakmile se nově otevřená MyPillow rozbalí, může vypadat a cítit se plochá. Ale než se budete cítit zklamaní, tento tenký polštář bude brzy nadýchanější. Abyste toho dosáhli, měli byste MyPillow umístit do sušičky vlhkým hadříkem.

Sušičku zapněte na vysokou teplotu a nechejte tam produkt 15 minut. To, co tato praxe dělá, je aktivace jedinečného zámkového materiálu MyPillow uvnitř. Náplň pak bude připravena k použití.

Proč se MyPillow cítí hrudkovitě?

Další běžnou zkušeností některých lidí s MyPillow je, že se cítí hrudkovitý, většinou když je nový. Po aktivaci produktu můžete očekávat, že se vám vzájemně propojená náplň uvnitř přizpůsobí. Polštář by měl ztratit svůj hrudkovitý pocit, když na něm neustále spíte a když ho pravidelně perete a sušíte.

Ztratí se MyPillow nebo se bude cítit horko?

MyPillow by vám měl dlouho vydržet, aby se společnost chlubila tím, jak se to po dobu deseti let nezmění. Polštář můžete také umýt a osušit, pokud začíná ztrácet tvar. A nakonec se můžete rozloučit s pocitem horka při používání MyPillow, protože používá bavlněné pouzdro.

Co je MyPillow?

Možná vás zajímá, co je MyPillow a čím je výjimečný mezi ostatními produkty na trhu. Jak jste si přečetli, musíte jej po otevření umístit do sušičky, aby se aktivoval materiál uvnitř. MyPillow používá patentovanou třídílnou zámkovou ucpávku.

Tato výplň podporuje hlavu a krk po celou noc pro maximální pohodlí. Polštář navíc zajistí přesné přizpůsobení přizpůsobením se vám. Můžete dokonce rozlišit různé barevně kódované polštáře, abyste pro sebe našli tu pravou.

Například existují značky s různě barevnými nápisy. Bílá označuje střední výplň; zelená znamená více výplně, modrá je nejpevnější a žlutá je nejméně tuhá. Existují také různé velikosti, abyste získali správné rozměry pro váš typ těla.

Průvodce montáží MyPillow

Spací pozice

Pokud jste kombinační spáč, zelené a modré polštáře budou vhodné pro každou polohu na spaní. Ti, kteří spí na břiše, by však měli dostat žluté a bílé možnosti, protože poskytují dobrý půdní prostor. Nezapomeňte, že bez ohledu na polohu ve spánku musíte zkontrolovat, zda vám polštář umožňuje udržovat neutrální polohu, abyste se vyhnuli bolesti a tlaku.

Typ těla

Společnost také doporučuje, abyste si vybrali polštář podle velikosti trička, abyste dosáhli nejlepší úrovně pevnosti. Například malé velikosti pro ženy a muže by si podle toho měly zvolit žlutou a bílou, zatímco bílé polštáře vyhovují těm, kteří nosí médium. Velká pro ženy je bílá, zatímco muži by měli mít zelenou.

Muži a ženy, kteří nosili XL, mohou používat zelené polštáře a ti, kteří nosili XXXL, se hodí pro modré. Ženy, které nosí XXL, mohou používat zelenou a muži nejlépe modrou. Dále si všimněte, že MyPillow se dodává ve standardních, královských a královských velikostech.

Jak umýt MyPillow

Frekvence

Dalším důvodem, proč je MyPillow jedinečný z jiných typů polštářů, je skutečnost, že jej můžete prát a sušit v pračce a sušičce. Můžete jej umýt každé čtyři měsíce jako údržbu nebo dokonce tak často, jak každé dva měsíce pro alergiky. A co je nejlepší, společnost má desetiletou záruku, abyste se při praní cítili dobře.

Pokyny

MyPillow může používat jakýkoli prací prostředek, nikdy však aviváž. Poté v pravidelném cyklu vyberte studené nebo teplé nastavení. Nejlepší je mít uvnitř dva polštáře nebo přidat ručníky, pokud používáte stroj s horním plněním.

Na druhé straně polštář umyjte plným zatížením, pokud používáte stroj s předním plněním.

Sušení

Pokud jde o sušení, používejte vysoké teploty a sušičku v bubnu bez kuliček sušičky. MyPillow se nezdeformuje, i když jste jej náhodou příliš vysušili, ale vždy můžete zkrátit dobu sušení extra cykly odstřeďování. Stále je třeba klást důraz na to, abyste se vyhnuli aviváži i v sušičce.

Závěr

Když MyPillow slibuje, že to bude nejpohodlnější produkt na trhu, budete mít opravdu velká očekávání. Abychom však tento polštář využili naplno, musíme si říkat, jak aktivujete můj polštář. Po příjezdu jej chcete umístit do sušičky s vlhkým hadříkem.

Nechte to tam 15 minut na vysokém ohni, a tím se aktivuje materiál uvnitř. Polštář by měl při používání ztratit hrudkovitý pocit a nechat ho několikrát vyprát. Společnost také doporučuje praní a sušení, aby se obnovila forma, pokud se cítí plochá.