3 DIY tipy, jak pověsit závěsy na rolety

Již víte, že zavěšení záclon se žaluziemi dodává vašemu oknu další hloubku a kouzlo. Chápete, jaké další soukromí můžete z této kombinace získat, a souhlasíte, že to musíte vyzkoušet. Ale jak to zvládnete, aniž byste si pokazili zdi nebo zaplatili služby tesaře? Toho můžete dosáhnout sami v několika snadných krocích.

Níže uvedené kroky, jak pověsit závěsy se žaluziemi vám pomůže pracovat s jakýmikoli žaluziemi, které doma máte, včetně vodorovných nebo svislých žaluzií, římských nebo celulárních odstínů a dokonce i válečkové odstíny.

Musíte určit barevné schéma, se kterým chcete pracovat, a můžete začít. Vše, co pro tuto práci potřebujete, je;

  • NONO závorky, můžete jej také nazvat závorky No Drill (nastavitelné).
  • Závěsné tyče.
  • Záclony.

Nyní, když máme vše, co je pokryto, pojďme do práce.

& nbsp;

Kroky k zavěšení závěsů s roletami

Krok 1: Nainstalujte závorky NONO

Upravte své NONO závorky tak, aby odpovídaly přesné šířce lišty, ze které vaše roleta visí. Udělejte to povolením šroubu, který umožňuje pružnost závěsu.

Umístěte držák NONO na tyč a utáhněte šroub tak, aby byly držáky pevně připevněny k tyči žaluzie. Udělejte to do dalších požadovaných částí tyče, kde chcete, aby závěsná tyč spočívala. Obvykle to děláte v obou extrémech pruhu nevidomých a možná ve středu pruhu.

Krok 2: Připevněte k závorkám tyč Curtain < / span>

Dalším krokem, jak zavěsit závěsy se žaluziemi, je připevnit závěsy. Upevněte svůj závěs do závěsu. Nejprve si nedělejte starosti s tím, jak to napravit. Záclonovou tyč můžete kdykoli odinstalovat a změnit její uspořádání. Po zafixování závěsu na závěsu namontujte závěsu na otvor poskytnutý NONO závorka .

Vaše opona by se měla začít formovat a můžete ji upravit tak, aby vypadala tak, jak by měla. Pokud máte pocit, že chcete pro svou oponu jiný styl, je čas ji napravit. Jakmile jste spokojeni s tím, jak vypadá opona, přejděte ke kroku 3.

Krok 3: Připevněte záclonovou tyč k držáku < / span>

Pomocí šroubu dodaného s držákem NONO utáhněte záclonovou tyč k držáku, abyste dosáhli pevnosti a stability. Nyní jste závěsy pověsili roletami, aniž byste vyvrtali díry nebo rozbili stěny.

& nbsp;

Jak přidáte závěsy se zaslepením trčící

Když vám z okna trčí žaluzie, jsou nejlepší volbou pro zavěšení záclon napínací tyče. Mohou však nést pouze lehké závěsy. Zavěšené pruty a háky, jako jsou háčky na kabáty a velitelské háky, jsou volbou, pokud jsou umístěny rovnoměrně ve správných pozicích přes okno.

Pokud používáte háčky, musíte ručně zvýšit počet háčků v závislosti na hmotnosti závěsů. U lehkých záclon jsou účinné dva háčky, ale u těžkých záclon budete potřebovat více.

& nbsp;

Tipy pro spárování záclon a rolet

Rozhodování o tom, jak spárovat závěsy a rolety po provedení kroků, jak zavěsit závěsy se žaluziemi, může být docela frustrující, zvláště když nevíte, jak kombinovat různé barvy a styly.

Chcete-li zavěsit závěsy se žaluziemi, měly by vás tyto tipy uvést na správnou cestu do elegantní a dobře upravené místnosti.

Tip č. 1: Vyberte typ žaluzie, kterou chcete použít. Tento krok vypadá jako zřejmý krok, ale je docela důležitý. Musíte pochopit nevidomé, kteří budou pracovat pro váš pokoj.

Běžné žaluzie jsou rolety a žaluzie, protože se snadno kombinují se závěsy a poskytují jednoduchý barevný blok pro práci.

Tip č. 2: Nespárujte výtisky s výtisky. Chcete-li použít výtisky, použijte je pouze pro jeden ze dvou, nejlépe pro oponu. Je lepší nechat roletu jednobarevnou.

Použití výtisků na výtiscích vytvoří v místnosti ohromující efekt, zejména v menších prostorech.

Tip č. 3: Neměli byste se bát přístupu. I když to děláte minimálně, je to skvělý způsob, jak vašemu prostoru přidat styl a zútulnit ho a zútulnit.

Klíčem je zůstat pokorný ve svých technikách stylingu. Pamatujte, že váš pokoj musí být útulný, teplý a příjemný.

Tip č. 4: Zajistěte, aby záclona byla slepá s tyčí, kterou jste použít jako odpovídající příslušenství. Jakmile vyberete barvu, budete s ní pracovat.

Měli byste určit odstíny, abyste mohli bezchybně sladit svůj závěs.

Závěr

Nyní víte, jak zavěsit závěsy se žaluziemi bez stresu. Je také důležité pochopit, jak používáte barvy, abyste nepřekračovali barvy ani nevypadali z módy.

Neztrácíte veškeré kouzlo této kombinace na špatnou volbu barev. Ujistěte se, že hledáte dobrou barevnou kombinaci nebo si povídáte s interiérovým dekorátorem, abyste získali zkušenosti.

Nezapomeňte utáhnout všechny šrouby a matice, abyste neriskovali nechtěné uvolnění a spadnutí záclonové tyče. Doufám, že vám tyto kroky, jak zavěsit závěsy se žaluziemi, pomohou dosáhnout požadovaného výsledku zavěšením vašich záclon se žaluziemi.