Kde získat fyzickou zkoušku bez pojištění? 2 nejlepší volby!

Kde získat fyzickou prohlídku bez pojištění? Není to nic jiného než centrum urgentní péče, které vyžaduje, abyste každý měsíc platili pouhých 45 dolarů.

Je možné, že vám bude nabídnuto laboratorní testování ve stejný den. Navštivte tedy centrum každý rok a prozkoumejte své tělo na případné nemoci. A tak si nejlépe udržíte takový zdravý životní styl.

Připravte se na průměrnou cenu fyzického vyšetření bez pojištění ve výši 199 dolarů v celé zemi. To se může lišit v závislosti na základním zdravotním stavu a věku. Fyzikální vyšetření bude provádět zdravotní sestra a lékař primární péče. Ukazuje se, že fyzické prohlídky jsou při návštěvě lékaře dražší než zdravotní sestra nebo asistent lékaře.

Kde získat fyzickou prohlídku bez pojištění?

Kde tedy získat fyzickou zkoušku bez pojištění? Zde je více informací o fyzické zkoušce bez pojištění a další informace, které se obecně můžete naučit.

#1. Ordinace rodinného lékaře

Fyzická prohlídka bez pojištění se obvykle provádí v ordinaci rodinného lékaře. Provedou fyzickou prohlídku, protože plně rozumí vašemu zdravotnímu stavu a historii. Návštěvu si naplánujete na poslední chvíli. To je nejlepší příprava na sport, školu a práci. Přesto se nemusí zdát snadné domluvit si schůzku ve špičce. To je proto, že se můžete přistihnout, že bojujete mezi lékaři a děláte domácí práce.

Roční prohlídky se provádějí v centru urgentní péče. Je jen na vás, zda si domluvíte schůzku online nebo absolvujete osobní návštěvu. To může být drahé, takže si připravte rozpočet. Zeptejte se na další otázky a zajistěte transparentnost poskytovatele zdravotní péče. To se týká zkoušek, které je třeba provést, a dalších poplatků.

#2 Klinika urgentní péče

Seznamy mohou jít jako klinika urgentní péče, která zahrnuje CareNow, American Family Care, Concentra, CityMD, MedExpress, Patient First, NextCare, GoHealth, & FastMed.

Časy potřebné k provedení fyzické zkoušky

Získejte fyzickou zkoušku nebo wellness zkoušku ročně. Musí to být roky, co se mohou stát věci. Všechno se může během roku změnit. To zahrnuje výběr životního stylu, změny v chování, činnosti, konzumované potraviny a životní prostředí. To vše může vyvolat změny ve zdraví našeho těla. Věci, které jsou dobře spravovány, se mohou nečekaně zhoršit, pokud se věci změní. Například při koupi psa se u vás může rozvinout alergie nebo se u vás rozvine rakovina kůže. To platí, když začínáte pracovat venku. To někdy nejsou věci, o kterých přemýšlíme. Ale jsou pak objeveny během roční wellness návštěvy poskytovatele.

Věci, které lze očekávat od každoroční fyzické návštěvy

Budete muset probrat spoustu otázek týkajících se vašeho předchozího a současného zdraví. To zahrnuje životní styl, léky, alergie, partnery, rekreační aktivity a práci. To jim pomůže posoudit vaše rizikové faktory nebo varovné signály ovlivňující vaše zdraví. Buďte tedy ohledně svého životního stylu upřímnější. Ale opět je to po rozhovoru s poskytovatelem. Může být také vyžadováno fyzické vyšetření od hlavy až k patě. To platí, když posloucháte své břicho, srdce a plíce. Pozorně si prohlédnete i vaši pokožku, nos, tělesné vjemy a pohyby a oči.

Podíváte se blíže na břicho, hrudník a břicho. Je to proto, aby se věci neobtěžovaly nebo nezvětšovaly. Zhodnotíte i svůj zrak a sluch. Zahrnuty jsou také vitální funkce a váha, srdeční frekvence a krevní tlak. Základní krevní práce má být zkontrolována na funkci ledvin, krevního cukru, elektrolytů, hladiny štítné žlázy a cholesterolu. Budete si objednávat další testy a laboratorní testy na základě pohlaví, věku, obav a stížností. Zjistěte více o ročních fyzických zkouškách: co můžete očekávat.

Porozumění fyzice

Fyzika je součástí wellness zkoušky. Primárním posláním je zaměřit se na to, jak se vám daří. To je také v souladu s tím, abyste byli zdraví a vyhýbali se nemocem. Jde spíše o zlepšení vašeho zdravotního stavu a prevenci jeho zhoršování. Existuje časový rámec, kdy je třeba přemýšlet o předvídání tělesných změn. Zůstaňte informováni o očkování a několikrát zhodnoťte své léky. Vzdělávejte se více o zdravém životě mezi ročními fyzickými cvičeními. Ty jsou potřebné pro požadavky školy. Pokud se nyní necítíte dobře, může to pouze vytvářet limity a jít proti školní docházce.

Další rutinní kontroly, které byste měli podstoupit

Budou předloženy pokyny, kdy a na co byste měli být odhlášeni. Berou v úvahu pohlaví a věk a další. Vyplývá to z rodinné anamnézy nebo stížností, které máte. Časová osa se v tomto smyslu může změnit. Budete muset podstoupit screening ještě dříve.

Ověřte si tyto standardní kontroly u poskytovatele zdravotní péče.

  • screening rakoviny prsu
  • Vyšetřování deprese a vysokého krevního tlaku
  • Screening kolorektálního karcinomu
  • Screening rakoviny děložního čípku
  • Screening prostaty

It’s A Wrap!

Přemýšlejte o tom, kde ve vaší lokalitě získat fyzickou prohlídku bez pojištění. To je klíčové pro udržení nejlepšího zdraví. Navštivte svého lékaře každý rok, protože vaše zdraví a vaše tělo se neustále mění. Fyzická prohlídka zahrnuje řadu služeb, jako je laboratorní testování podobného dne, levné návštěvy a návštěvy urgentní péče, & zlevněné recepty. Možná si budete chtít přečíst o tom, kolik stojí očkování proti alergii bez pojištění a kolik stojí tonzilektomie bez pojištění.