The Ultimate Guide to židle polštáře: Jaká velikost?

Jak velký polštář pro otočnou kancelářskou židli? To je otázka, na kterou mnoho lidí nezná odpověď. V této příručce vám pomůžeme zjistit, jakou velikost polštáře na židli potřebujete. Ukážeme také, k čemu lze použít různé velikosti polštářů židlí a v čem je dobré je podporovat.

Tipy pro výběr správné velikosti polštářů pro vaši otočnou židli

Tip 1. Zjistěte, jakou výšku židle máte. To vám pomůže vybrat, jaký rozměr polštáře je vhodný pro vaše potřeby a jaký by obecně měl být perfektní.

Tip 2. Rozhodněte se, jaký typ podpory ze svých polštářů potřebujete: zadní nebo bederní? Opěrky zad jsou ideální, pokud jde o podporu váhy během dlouhého sezení bez dodatečné podpory zad.

Bederní opěrky poskytují lokalizovanější a soustředěnější oporu dolní části zad, takže jsou ideální pro krátké sezení nebo když se potřebujete soustředit na držení těla po celý den

Tip 3. Vyberte si, jakou velikost polštáře chcete, podle toho, jakou výšku židle máte a jaký typ podpory je potřeba. Obvykle jsou k dispozici tři různé velikosti: malá, střední a velká.

Tip 4. Malé židle jsou to, co chcete, pokud je vaše židle níže u země nebo má područky, které nejdou úplně dolů, například kancelářská otočná židle na stůl. Tyto židle mají vyšší opěradla, ale bez područek, což znamená, že pohodlně polstrované opěradlo již není potřeba.

Tip 5. Střední polštáře byste chtěli, pokud má vaše židle opěrky rukou až dolů, například výkonný stůl nebo vyšší kancelářské židle. Tato sedadla mají vyšší opěradla s područkami, což znamená, že nabízejí lokalizovanější a soustředěnější opěrku zad, což je ideální pro krátké sezení nebo když potřebujete často měnit polohy.

Tip 6. Velké židle jsou to, co chcete, pokud má vaše židle područky, které nejdou úplně dolů, například jídelní stůl nebo kuchyňské židle s rukama (jako je tato).

Tato sedadla mají vyšší opěradla bez podpěr, což znamená, že nabízejí méně lokalizovanou a soustředěnou oporu dolní části zad, což je ideální pro kratší doby sezení nebo když potřebujete méně často měnit polohy.

Tip 7. Pokud má vaše židle loketní opěrky, které jdou až dolů, například to, co byste našli na otočné kancelářské židli (jako je tato), pak jaký polštář pro otočné kancelářské židle chcete.

Tato sedadla mají spodní část zad bez podpěr, což znamená, že nabízejí lokalizovanější a soustředěnější opěrku zad, což je ideální pro delší sezení.

Jaká je nejlepší velikost?

Nejběžnější velikosti jsou 18 ”a 24.” Rozdíl mezi těmito dvěma velikostmi je především vaše osobní preference v tom, jak pevně chcete sedadlo cítit, ale také v tom, jaké područky vaše židle má- pokud nemá područky, 18 “je pravděpodobně to, co chcete.

Jaký typ sedadla potřebuji?

Můžete také získat sedačky, které jsou naplněné gelem, což vám poskytne větší pohodlí a pomůže uvolnit tlak na boky. Jsou dražší, ale možná stojí za to, když sedíte celý den před počítačem.

Jaká je nejlepší výška sedadla?

Standardní pravidlo u stolních židlí, pokud chcete mít kolena při sezení v úhlu 90 stupňů, obvykle funguje dobře, ale bude záležet na tom, jaký druh práce nebo co od židle potřebujete.

Jaká je nejlepší hloubka sedadla?

Hloubka sedáku se může lišit v závislosti na tom, k čemu chcete židli používat. Pokud pracujete převážně u počítače, může být to, co potřebujete, 19 “hluboké sedadlo, ale pokud chcete věci položit před sebe nebo se hodně naklánět, pak může být to, co potřebujete, 24“ sedadlo.

Jaká je nejlepší výška zad?

Pokud máte ramena nad nebo pod tím, co by měl mít normální člověk na bocích, bude to záležet na výběru té správné židle pro vás. jaký polštář otočné kancelářské židle Pokud máte ramena výše než boky, potřebujete vyšší opěrku, abyste podpořili přirozenou křivku a úhel páteře

Pokud jsou vaše ramena nižší, než jaké by měli mít normální lidé v oblasti boků, pak to znamená, s jakou výškou by k tomu mohly přispět židle. jaký polštář otočné kancelářské židle

Je důležité si uvědomit, že ne všechny výšky zad jsou stejné. jaký rozměr polštáře pro otočné kancelářské křeslo Některé mohou být vyšší než jiné a některé budou mít jiný úhel sklonu, takže pokud chcete větší oporu, je lepší získat to, co je příliš vysoké než to, co je příliš nízké Jaký polštář pro otočnou kancelář židle

Pokud na svém stole hodně pracujete, jaká velikost bezrukového počítačového stolu vám bude nejpohodlnější, jaký polštář otočné kancelářské židle.