Kde mohu darovat svoji starou pohovku? 5 Organizace

Pokud nevíte, kde mohu darovat svou starou pohovku, doporučujeme těchto pět organizací. Některé z nich dokonce nabízejí vyzvednutí pohovek, nebo můžete někomu pomoci tím, že ho odkážete na tyto organizace. Budeme také diskutovat o možnostech, pokud jste omezeni na cestování a potřebujete darovat pohovku na nejbližší místo.

Kromě darování existuje mnoho věcí, které lze dělat se starou pohovkou. Doporučujeme také zkontrolovat všechny možnosti.

Kde mohu darovat svou starou pohovku v USA?

< lt. Goodwill

Jednou z nejpopulárnějších organizací v USA, kde můžete darovat svůj starý nábytek, je Goodwill. Jejich obchody můžete snadno najít po celých USA a některá místa dokonce nabízejí vyzvednutí nábytku zdarma. Jejich webové stránky by vám navíc měly pro vaše pohodlí pomoci najít nejbližší darovací centrum.

Proč byste měli darovat svou starou pohovku společnosti Goodwill? Goodwill má také maloobchodní prodejny, které nabízejí dovednosti a pracovní místa, a mají obchody, které pomáhají charitativním organizacím. Nezapomeňte kontaktovat místní Goodwill ohledně možného vyzvednutí nábytku a jakýchkoli požadavků na darování použitých sedacích souprav.

Armáda spásy

Další mezinárodní organizací, na kterou se můžete obrátit ohledně darování nábytku, je Armáda spásy. Můžete si dokonce naplánovat vyzvednutí daru, pokud je to ve vaší oblasti povoleno. Jednoduše kontaktujte místní telefonní číslo nebo najděte místo, kde se budete zdržovat.

Proč byste měli svoji starou pohovku darovat Armádě spásy? Příspěvek k této organizaci znamenal, že se věc prodala v jejich spořitelnách a výtěžek byl použit na financování rehabilitačních center pro dospělé. Váš dar je také daňově uznatelný, takže můžete snížit zdanitelný příjem.

Habitat pro lidstvo

Nezisková organizace, která funguje ve většině států v USA, je Habitat for Humanity. Pomáhají rodinám bez domova tím, že vám dary na nábytek prodají v prodejních místech. Můžete navštívit jejich darovací centra nebo se podívat na nejbližší místo ve vašem okolí a naplánovat si vyzvednutí nábytku zdarma.

Proč byste měli svoji starou sedací soupravu darovat Habitat for Humanity? Mělo by být snadné najít místo ve vašem okolí, protože funguje ve všech 50 státech USA. Peníze získané v jejich Habitat ReStores pomáhají rodinám mít bezpečný domov a lepší budoucnost.

Pokud jste na východním pobřeží, zvažte darování své staré pohovky GreenDrop. Získávají prostředky pro americký červený kříž, purpurové srdce, národní federaci nevidomých a společnost svatého Vincenta de Paul. Můžete si dokonce naplánovat vyzvednutí bezplatného daru nebo si vybrat jeho domácí úklid, což je bezplatná služba, zvláště pokud chcete darovat mnoho věcí do domácnosti.

Proč byste měli svoji starou pohovku darovat GreenDrop? Organizace prodá váš dar jejich šetrným obchodům a finanční prostředky pomohou charitativním organizacím, se kterými spolupracují. Chcete-li se dozvědět více o vyzvednutí nábytku a o tom, jaké položky by přijaly, zkontrolujte servisní oblast, která je nejblíže vaší lokalitě.

AMVETS

AMVETS je organizace, která podporuje veterány a jejich rodiny. Na jejich webových stránkách můžete zkontrolovat formulář pro vyzvednutí daru. Je také nejlepší zkontrolovat si ve vaší blízkosti kapitolu sedací soupravy, zvláště pokud darujete velký kus nábytku.

Proč byste měli svoji starou sedací soupravu darovat společnosti AMVETS? Vyzvednutí daru nabízí pohodlí zaneprázdněným majitelům domů. Účastní se také kombinované federální kampaně, která pomáhá zlepšit kvalitu života armády a veteránů.

Kde mohu darovat gauč ve svém okolí?

Místní charitativní organizace a organizace

Podívejte se na nejbližší umístění organizací uvedených pro váš stát na jejich potenciálních webových stránkách. Ale více než tyto hlavní a mezinárodní charity by ve vašem okolí mělo být několik místních organizací, které hledají dary nábytku. Některé z nich nemusí nabízet vyzvednutí nábytku, zatímco jiné mohou vyžadovat malý poplatek.

Některé oblasti mají také takzvané nábytkové banky. Podporují jednotlivce, kteří si nemohou dovolit zařídit své domovy nebo dokonce nabídnout finanční pomoc prodejem použitého nábytku. Nezapomeňte zkontrolovat, zda vaše pohovka splňuje jejich pokyny.

Úkryty

Městské oblasti obvykle mají přístřeší pro bezdomovce kvůli vyššímu riziku. Pokud žijete ve městech, zkuste najít místní přístřešky, protože by mohly přijímat použité pohovky. Nemusíte se ani soustředit na úkryty pro lidi, protože některé útulky pro zvířata mohou pro své záchrany použít použité pohovky nebo polštáře.

Pamatujte, že se můžete vždy naučit rozložit gauč a použít jeho části k darování. Zkuste se obrátit na nejbližšího prodejce šrotu a peníze navíc použijte na darování charitativním organizacím. Jedinou nevýhodou je, že to budete vy, kdo to přinese do recyklačních center.

Školy

Pokud má vaše oblast odborné školy, zkuste se jich zeptat, jestli hledají dary na nábytek. Některé školy potřebují pohovky pro procvičování svých studentů v opravách a čalounění. Podívejte se na kurzy, které nabízejí, abyste se ujistili, že gauč bude pro jejich programy stále užitečný.

Závěr

Pokud místo toho darujete starou pohovku, než ji prodáte, máte v USA na výběr z mnoha organizací a charitativních organizací. Ptáte se, kde mohu darovat svoji starou pohovku? Goodwill, The Salvation Army, Habitat for Humanity, GreenDrop a AMVETS jsou vynikající možnosti.

Nabízejí vyzvednutí nábytku a mělo by být snadné najít místo poblíž vás. Nezapomeňte je kontaktovat a seznámit se s pokyny. Doufáme, že jste nyní více inspirováni k oslovení a pomoci potřebným!