Kde koupit barevné sedačky

Investice do barevného sedátka zvyšuje jedinečnost vašeho pokoje a sděluje světu, že se nebojíte riskovat. I když jste minimalista, jsem si jistý, že pro vás existuje barevné sedátko. Pojďme tedy zjistit, kde koupit barevné milostné sedačky.

Živý trend sedací soupravy opravdu sílí. Když vstoupíte do prostoru s jasným a zářivým barevným zábleskem, je těžké se neusmát.

Odstín není pro každého a představa tak obrovské položky v jasných barvách může být zastrašující, ale dobrou zprávou je, že barevná sedačka může být opravdu přizpůsobivá.

Může se hodit do barevného prostoru, vyniknout proti fantastické kontrastní zdi nebo být ústředním bodem pohledu jinak neutrálního člověka na některé z našich oblíbených barevných stylů pohovek.

Co je to Loveseat?

Pohovka, malý dvoumístný gauč, se poprvé objevil v nábytkářském průmyslu v 17. století. Zatímco pojem „sedadlo v lásce“ vyvolává spoustu představ, malé pohovky nebyly původně navrženy tak, aby pojaly několik hrdliček.

Pohovka je jednoduše dvoumístná židle, která vypadá trochu jako pohovka. Obvykle se podobá malé pohovce a je určen k pohodlnému usazení dvou osob.

Sedací soupravy jsou často nabízeny jako součást obývacích pokojů, které obsahují další komponenty, například pohovky.

Kde koupit barevné sedačky?

Výběr pestrobarevné sedačky nemusí být obtížný, a abychom to dokázali, tento článek zkoumal možnosti v celém barevném gamutu. Podívejte se tedy na ně níže a buďte připraveni proměnit svůj domov ve zcela nenudné prostředí.

Wayfair

Gregory 47 „Armless Sage Velvet Loveseat

Cena 289,99 USD. Elegantní moderní design této sedačky v polovině století ukotví váš obývací prostor současným glam flairem. Je vyroben z masivního a upraveného dřeva a má zlaté dokončené kovové nohy pro vintage vzhled.

Pohovka má tvar bez paží se sklopeným opěradlem pokrytým sametem pro nádech bohatství. Zadní strana je zdobena všíváním kanálů pro další styl poloviny století. Pěnová výplň a pružiny sedadla poskytují přesně to správné množství opory při sezení.

Sedací souprava Cytnhia Flared Fuchia Arm Loveseat 49 „

Cena 223,99 USD. Nákladově efektivní a módní způsob renovace vašeho obytného prostoru. Díky svým živým odstínům jsou tato sedátka ideální. Rychlá dodávka, vynikající služby a fantastická příležitost proměnit vaše obytné prostory.

Amazon

Zinus Michail Mid-Century Loveseat in Ruby Red

Cena 558,98 USD. Barevný pop pro váš malý prostor. Nevzdávejte se stylu jen proto, že máte menší prostor nebo menší byt! Díky své výrazné rubínově červené barvě a elegantnímu všívání knoflíků je toto 53palcové milostné sedadlo navrženo tak, aby bylo vidět.

Melaina Tufted Chesterfield Loveseat

Cena 434,19 USD. Tento kus je vyroben v typickém chesterfieldském stylu s bohatými chomáčky, hřebíky, rolovacími rameny a otočenými paprsky.

Tento modrý samet je vyroben výhradně z polyesteru a má měkkost jako peří a výrazný lesk. S integrovanou odolností proti vráskám a výjimečnou trvanlivostí.

Přečerpání

Christopher Knight Home Mariah Mid-Century Fabric Loveseat

Cena 290,27 USD. Na této sedačce Orange Mariah od Christophera Knight Home si můžete odpočinout u ranní kávy.

Tato sedačka má pevný vzor a komponenty v současném stylu v polovině století, stejně jako rám z tvrdého dřeva pro odolnost a všívaná záda pro vizuální texturu a přizpůsobenou estetiku.

Tato sedačka je vyrobena z měkké polyesterové tkaniny a je vybavena extra plyšovými sedáky pro větší pohodlí.

Moderní květinová čalouněná látková sedačka Dejon

Cena 193,58 USD. Tato současná květinová čalouněná sedací souprava Dejon je ohromující. Béžové a modré látkové čalounění na polstrovaném sedáku a opěradle dodává texturu a zlepšuje uvolněnou atmosféru ve vašem prostoru, zatímco nádherný květinový přízvuk dodává vašemu domovu dojem čerstvé zahrady.

Houzz

Aubrie Velvet Loveseat.

Cena 360,00 USD. Odpočiňte si v pohodlí svého domova s ​​nádechem království a ozdobte svůj vnitřní prostor naším krásným sedátkem. Tato sedačka kombinuje skromné ​​organické materiály se sofistikovanou sametovou tkaninou a vytváří kousek vhodný do jakéhokoli prostoru.

Toto červené sedátko se zlatým povrchem s prošíváním knoflíků a prošíváním vaflí dodává vašemu dekoru texturu a vylepšený nádech. Tato sedačka je ideální pro různé typy designů a snadno se integruje do vašeho aktuálního dekoru díky nohám z březového dřeva, které jsou zakončeny ohromujícím zlatým akcentem.

Emily Velvet Loveseat in Green

Cena 1 070,00 USD. Na této krásné sedačce Emily se můžete natáhnout a odpočinout si. Tato sedačka pro nábytek Meridian je vyrobena tak, aby vydržela nohy z tvrdého dřeva a robustní rám. Jeho živé zelené sametové čalounění je tónem šperku, který vašemu dni dodá dávku barev.

Závěr

Abych to shrnul, kde koupit barevné milostné sedačky. Pokud zvládnete několik vzrušujících hodin procházení a hledání, existuje celá řada online nábytkářských společností, díky nimž bude nalezení té správné barevné sedačky hračkou.

V tomto článku najdete barevné sedačky v řadě designů a také rychlou a často bezplatnou dopravu.