Nafukovací matrace Nectar Vs: Co je lepší?

Vítěze mezi matrací Nectar vs Puffy snadno najdete, pokud je porovnáte vedle sebe. Protože se to však může zdát únavné, už nehledejte, protože jsme pro vás provedli srovnání. Dokonce jsme napsali výhody a nevýhody každé značky.

Další značkou často srovnávanou s Puffy je Purple. Pokud vás také zajímá, jak se tyto dva porovnávají, přečtěte si tuto recenzi matrací Puffy vs Purple.

Puffy Matrace vs. Nectar Matrace Porovnání

Nadýchaná matrace

Dostupné modely matrací

Puffy nabízí tři modely matrací, kterými jsou matrace Puffy, Puffy Lux a Puffy Royal. Puffy Lux a Puffy Royal jsou oba kříženci, zatímco matrace Puffy je 100% pěna. Za zmínku také stojí, že Puffy matrace jsou vyráběny v USA.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Puffy poskytuje matraci na 101 nocí a vy máte už 30 dní na zvážení vrácení postele, pokud vám to nevyhovuje. Puffy dokonce zmiňuje, že budou darovat vrácené matrace. Chcete se dozvědět více o pokusech a vrácení Puffy?

Zde je postup, jak podrobněji vrátit Puffy matraci. A pokud jde o záruku značky, Puffy vám poskytuje nekonečné období ve srovnání s jinými značkami, které jsou obvykle pouze 5 až 10 let.

Matrace vlajkové lodi

Matrace Puffy je vlajkovou lodí této značky, ale jejich nejoblíbenějším modelem je hybridní matrace Puffy Lux. Obě postele mají kladné hodnocení od kupujících a jsou kompatibilní s jakýmikoli pružinami, rámy nebo lamelami. Ve srovnání s pevnějším pocitem vlajkové matrace se však Puffy Lux cítí lépe.

Nektarová matrace

Dostupné modely matrací

Na výběr má Nectar tři modely. Jsou to matrace Nectar, Nectar Premier a Nectar Premier Copper. Značka je také oficiálním partnerem společnosti Google Nest a nákup matrací Premier a Premier Copper bude zahrnovat Nest Hub společnosti Google se spánkovým senzorem.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Nectar Sleep je pravděpodobně jednou ze značek matrací s nejdelší zkušební dobou 365 nocí. Většina výrobců často poskytuje maximálně tři měsíce, takže tento počet dní skutečně zajistí, že bude vaše postel Nectar uspokojivá. A stejně jako Puffy, Nectar poskytuje doživotní záruku nazývanou záruka Forever pro váš klid.

Matrace vlajkové lodi

Vlajková loď Nectar, matrace Nectar, je shodou okolností také jejich nejoblíbenějším modelem. Jedná se o gelové lůžko z paměťové pěny vyrobené z materiálů certifikovaných CertiPUR-US. Ale pokud chcete něco, co by ulevilo těm horkým letním nocím, jednou z nejúžasnějších matrací z paměťové pěny, kterou můžete získat, je měděná matrace Nectar Premier.

Proč je matrace Nectar dobrá?

 • Přiměřená cena za méně než 1300 $ za velikost královny
 • Prodloužená zkušební doba 365 nocí s doživotní zárukou
 • Paměťová pěna napuštěná gelem v kombinaci s krytem odvádějícím teplo pro efektivní regulaci teploty
 • Hodnocení pevnosti matrace 6,5 pro podporu a uvolnění tlaku pro většinu poloh spánku
 • Protiskluzový kryt

Proč je matrace Nectar špatná?

 • Není k dispozici v rozdělených velikostech
 • Žádné další možnosti pevnosti
 • Žádné jiné typy matrací kromě pěnové a hybridní nejsou k dispozici.

Proč je Puffy Matrace dobrá?

 • Cena za královnu za rozumnou cenu pod 1 250 $
 • Vyrobeno v USA s doživotní zárukou
 • Celkový design je kompatibilní se všemi polohami spánku
 • Pěnová základna s vysokou hustotou pro konzistentní podporu a trvanlivost
 • Hypoalergenní potah s potahem matrace odolným proti skvrnám

Proč je Puffy Matrace špatná?

 • Rozdělené velikosti nejsou k dispozici
 • Žádné jiné typy matrací kromě pěnové a hybridní nejsou k dispozici.
 • K dispozici pouze online

Jaká matrace je srovnatelná s nektarem?

Asi nejběžnější matrací ve srovnání s postelí z paměťové pěny Nectar je postel z paměťové pěny Casper Original. Oba poskytují výhody konturovací paměťové pěny snižující tlak, ale přesto nezachovávají žádné teplo pro chladnou noc. Casper navíc poskytuje zónovou podporu, která je ve stejné lize jako dynamická podpora Nectaru.

Jaká matrace je srovnatelná s Puffy?

Nafukovací matrace jsou často srovnávány s oblíbenými pěnovými postelemi, jako jsou Nectar, Purple, Layla, Leesa a Tuft and Needle. Můžete si prohlédnout naše články a podívat se na jejich srovnávací recenze, abyste se dozvěděli více podrobností. Přesto se jedná o nejlepší pěnové matrace na trhu a doživotní záruka Puffy, která byla vyrobena v USA, je nepochybně snadnou volbou pro většinu domácností.

Vyplatí se postel v krabicové matraci?

Nectar i Puffy jsou matrace typu bed-in-a-box, což znamená, že jsou oba praktické při přepravě i pohybu. Novou postel můžete snadno přenést po domě, aniž byste se museli starat o volný prostor a cesty. Tyto matrace proto stojí za to, protože jsou velmi přenosné a během přepravy zůstanou chráněny a nepoškozují se.

Při vybalování nové matrace však dodržujte pokyny značky. Poté jej nechte expandovat a větrat, abyste odstranili zápach a obnovili jeho tvar. Pro rychlou představu uvádíme, jak dlouho trvá, než se paměťová pěna nafoukne.

Závěr

A to je vše! Abychom zrekapitulovali toto srovnání matrace Nectar vs Puffy, obě jsou díky své doživotní záruce nejlepšími postelemi. Nectar má také výhodu delší zkušební doby, ale Puffy má na svých postelích také různé funkce, které budou prospěšné všem typům pražců.

Celkově bude výběr mezi těmito dvěma záviset na pražci. Pokud potřebujete další tipy při nákupu nebo výběru další matrace, přečtěte si naše články.