Která nafukovací matrace je lepší při chronických bolestech krku a zad s artritidou

Odpověď, na kterou je Puffy matrace lepší při chronických bolestech krku a zad s artritidou, je Puffy Lux. Níže budeme diskutovat o jeho funkcích a o tom, jak mohou s těmito podmínkami pomoci. Kromě toho jej porovnáme s dalšími dvěma matracemi Puffy.

Pokud jste pro tuto značku také noví, můžete si přečíst tento článek, který se podrobněji zabývá tím, co je Puffy matrace. Tyto dodatečné informace vás poučí o tom, co očekávat od spánku s touto matrací. A pokud chcete vidět, jak je Puffy v porovnání s jinými značkami, máme jako příklad samostatné recenze, jako je Puffy matrace vs Tuft a Needle.

Jaká je nejlepší nadýchaná matrace pro chronické bolesti krku a zad s artritidou?

Matrace Puffy Lux je nejlepší Puffy matrace, pokud máte chronické bolesti krku a zad s artritidou. Má vlastnosti, které tiší bolest těla a zmírňují nepohodlí způsobené artritidou. Ale samozřejmě by bylo nejlepší, abyste se také poradili se svým lékařem, abyste věděli, zda s těmito podmínkami existují základní problémy.

Proč je to dobré pro chronickou bolest?

Matrace Puffy Lux je středně plyšovou hybridní postel. To znamená, že je kompatibilní se zmírněním tlaku na krk a zpět, aniž by je příliš potopil. Pokud máte chronické bolesti krku a zad, bude se vám hodit spánek na zádech nebo na boku, protože díky těmto polohám budete mít hlavu a krk zarovnané s tělem.

Vzhledem k tomu, že Puffy Lux má také plyš, bude tlumit tlakové body vašeho těla, aby se zabránilo zhoršování chronické bolesti těla. Kromě toho tato hybridní postel používá pro svůj podpůrný systém pěnu s vysokou hustotou s cívkami přizpůsobujícími se konturám, takže se do postele nepotopíte hluboko. Koneckonců, jednou z příčin bolesti krku a zad je špatně zarovnaná páteř nebo kompenzující záda.

Proč je to dobré pro artritidu?

Nejlepší matrace pro lidi s artritidou je něco středně pevného, ​​ale stále se přizpůsobuje tělu, aby zmírnilo nepohodlí z zánětlivých kloubů. Vzhledem k tomu, že matrace Puffy Lux je na stupnici pevnosti hodnocena 5 až 7, jedná se o střední matraci, která pomáhá při artritidě. A jak již bylo zmíněno, pacienti s artritidou musí používat lůžko, které se přizpůsobí ke zmírnění bolesti kloubů, a Puffy Lux může poskytnout tuto charakteristiku díky jednomu a půl palce oblačné pěny.

Nechcete ležet na matraci, kde se jakákoli část vašeho těla zarývá do postele. Místo toho potřebujete něco, co sleduje vaše přirozené kontury podobné středně plyšovému Puffy Lux. A nejlepší ze všeho je, že není příliš měkký nebo hodnocený pod čtyři, aby se mohl prohnout pod boky a zvýšit tlak na vaše krční a zadní klouby.

Puffy Lux vs Puffy

Puffy matrace může být také vhodná pro osoby s chronickými bolestmi těla a artritidou, protože je kompatibilní se všemi polohami spánku. Je také pevnější než Puffy Lux, takže se můžete rozhodnout pro tuto matraci, pokud spíte záda nebo břicho. A konečně, je to tak příjemné spát jako Puffy Lux, takže teplo nebo teplo, které můžete cítit z zánětlivých kloubů, by mělo být uvolněno pomocí matrace Puffy.

Puffy Lux vs Puffy Royal

Puffy Lux není jedinou hybridní postelí od Puffy, protože mají také Puffy Royal. Jedná se o prémiový model Puffy a může také zmírnit nepohodlí při bolestech krku a zad s artritidou. Puffy Royal má také stejné výhody při chlazení a konturování jako Puffy Lux a lidé, kteří se kvůli bolesti a zánětu nemohou pohybovat po posteli, budou milovat pěnu této matrace odolnou proti vlhkosti.

Jaká je nejlepší postel pro bolesti krku a zad?

Nejlepší matrací pro bolesti krku a zad by byla středně pevná postel, protože udrží vaše tělo v rovině. Nechcete však příliš tuhý povrch, protože přijdete o uvolnění tlaku na ramena, záda a boky. Zvažte, jak se naučit vybírat matraci pro bolesti zad pomocí několika faktorů, které jsme probrali v našem samostatném článku, a měly by být použitelné i pro zmírnění bolestí krku.

Kromě toho je důležité zmínit vliv vaší spánkové polohy. Vyvarujte se například spaní na břiše, protože zkroutí krk a postaví páteř do nepříjemné polohy. A když spíte na zádech nebo na boku, přidejte polštář na spodní část zad nebo mezi nohy, abyste dále podpořili neutrální páteř.

Stojí Puffy Matrace za peníze?

Lidé s chronickými bolestmi krku a zad s artritidou mohou zvážit nákup matrace Puffy Lux a bude to dobrá hodnota za peníze. Je to proto, že má vlastnosti, jako je středně plyšový pocit a chladný povrch, který zmírňuje nepohodlí z těchto podmínek. A co víc, s Puffy získáte doživotní záruku, abyste se mohli cítit bezpečně s jeho kvalitou a dlouhou životností.

Zde máte kde koupit Puffy matraci, pokud máte zájem.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Odpověděli jsme, která matrace Puffy je lepší pro chronické bolesti krku a zad s artritidou, a je to Puffy Lux. Udrží vás podepřenou, aby se zabránilo zadření, a poskytne dostatek měkkosti, aby se uvolnil tlak na vaše klouby.

Poraďte se však se svým poskytovatelem zdravotní péče, abyste věděli více způsobů léčby a lepší zvládnutí chronické bolesti.